Batorego 4

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Batorego, oferowane bezpośrednio przez Batorego 4 Sp. z o.o.

wołomiński, Ząbki, ul. Batorego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 111 ofert w najbliższej okolicy!

Batorego 4

4 zdjęcia

Batorego 4
Batorego 4
Batorego 4
Batorego 4

Najbliższe inwestycje

 • Skrajna 15
  od: 6 300 zł/m2

  Mehoffera 32 Sp. z o.o.

 • Szwoleżerów
  od: 6 300 zł/m2

  Stolmar Suchodolscy Sp. J.

 • Park Leśny Rembertów Etap III
  od: 7 150 zł/m2

  Radius Projekt

Opis Inwestycji

Inwestycja Batorego 4 zlokalizowana jest w centrum miasta, gdzie przeważa zabudowa jednorodzinna. Tuż przy inwestycji znajduje się park im. Szuberta, z dużym placem zabaw dla dzieci, licznymi alejkami i ławeczkami. Bliskość licznych terenów zieleni zapewnia lepszą jakość powietrza, atrakcyjną przestrzeń na spacery i możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Udogodnienia takie jak: basen, ścieżki rowerowe inspirują do całorocznej aktywności rekreacyjno-sportowej i dają przestrzeń do relaksu a to wszystko tak blisko bijącego serca Warszawy. Dobrze rozwinięta infrastruktura sprawia, że najważniejsze punkty, takie jak: żłobki, przedszkola, szkoły, apteki i sklepy spożywcze, są w zasięgu ręki. Na większe zakupy możemy udać się do CH Targówek lub Galerii Wileńska. Przez miasto przebiegają linie autobusowe ZTM Warszawa tj. 145, 199, 345, N62, N66 oraz lokalne linie autobusowe "Ząbki-1", "Ząbki-2" i "Ząbki-3".

Inwestycja Batorego 4 znajduje się w Ząbkach, ul. Batorego (1.3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Batorego 4 Sp. z o.o..

Inwestycja Batorego 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 131 nowych mieszkań. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Batorego 4 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 64 do 69 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Batorego 4 Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 131 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Batorego 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Batorego 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP Ząbki 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Batorego 4 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr2 w odległości 100 m, NIepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia CONSONARE w Ząbkach w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Batorego 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowia w odległości 350 m, Miejska Przychodnia Zdrowia SPZOZ w odległości 380 m, DORSALIS Przychodnia Rehabilitacyjno-Sportowa w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Batorego 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Warzywa-Owoce, w odległości 160 m znajduje się Społem Art. przemysłowe, w odległości 180 m znajduje się Delikatesy Malinka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Batorego 4 w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Tor dla samochodów zdalnie sterowanych.

Data publikacji: 05.02.2019
Data aktualizacji: 22.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: