Apartamenty Krasińskiego II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Przasnyska, oferowane bezpośrednio przez Atlas Estates Limited

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Przasnyska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Krasińskiego II

4 zdjęcia

Apartamenty Krasińskiego II
Apartamenty Krasińskiego II
Apartamenty Krasińskiego II
Apartamenty Krasińskiego II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

„ Apartamenty Krasińskiego II” to nowoczesny 5-piętrowy budynek mieszkalny zlokalizowany na Żoliborzu, u zbiegu ulic Krasińskiego i Przasnyskiej.

Projekt architektoniczny przygotowała renomowana pracownia Kuryłowicz & Associates. Budynek wyróżniać będzie elegancka i staranna architektura, a dodatkowym atutem tej inwestycji są lokale projektowane ściśle według potencjalnych wymagań klientów.

„ Apartamenty Krasińskiego II” to 123 mieszkania o metrażach od 25 m2 do 108 m2 oraz 8 lokali usługowych o powierzchni od 22 m2 do 147 m2.

Prace budowlane rozpoczęły się w listopadzie 2015 roku, a ich zakończenie jest zaplanowane na IV kwartał 2017 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Kalter Sp. z o.o.

Atlas Estates zaproponował rozwiązania podwyższające standard mieszkań, takie jak: przynależące do mieszkań tarasy, balkony lub ogródki, zwiększające doświetlenie duże przeszklenia okienne, podwyższone stropy czy preinstalacja do systemu klimatyzacji na ostatnich piętrach. Mieszkania będą też bardzo dobrze wyciszone, ponieważ część szachtów instalacyjnych została zaprojektowana poza obrębem lokali. Inwestycję Apartamenty Krasińskiego II będzie wyróżniać elewacja z zastosowaniem kamiennej okładziny a elegancji bryle budynku doda również drewniana stolarka okienna oraz balustrady balkonów i tarasów ze stali nierdzewnej z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego.

Budynek będzie objęty monitoringiem i ochroną oraz zostanie również przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W części podziemnej zaprojektowanych zostało 156 miejsc postojowych, w tym 2 stanowiska dla samochodów elektrycznych oraz komórki lokatorskie. Natomiast na parterze znajdzie się miejsce na lokale handlowo-usługowe zaspokajające podstawowe potrzeby mieszkańców.

Inwestycja Apartamenty Krasińskiego II znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Przasnyska (4.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Atlas Estates Limited.

Inwestycja Apartamenty Krasińskiego II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 123 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Krasińskiego II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Atlas Estates Limited przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 123 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Komunikacja

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Krasińskiego II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Krasińskiego II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Krasińskiego II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przasnyska 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Krasińskiego II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Krasińskiego II znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CENTRUM DOSKONALENIA STIMULUS w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne Edu Flaming w odległości 200 m, Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Krasińskiego II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w odległości 260 m, NZOZ Ośrodek Rehabilitacyjny w odległości 270 m, Perpetuum mobile w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Krasińskiego II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Krasińskiego II w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.12.2015
Data aktualizacji: 27.03.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: