Pomorska Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pomorska, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Łódź, Widzew, Stoki, ul. Pomorska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 298 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pomorska Park

4 zdjęcia

Pomorska Park
Pomorska Park
Pomorska Park
Pomorska Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 186 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (117)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (59 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (129 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W spokojnej okolicy, pomiędzy ulicami Pomorską i Telefoniczną, powstaje nowa, prestiżowa inwestycja mieszkaniowa – Pomorska Park. Osiedle o nowoczesnej i eleganckiej architekturze wkomponuje się w otoczenie i stanie się idealnym miejscem do zamieszkania dla osób w każdym wieku.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie 186 mieszkań zlokalizowanych w 4 budynkach. Mieszkania będą miały powierzchnię od 37,72 do 100,02 mkw. oraz rozkłady od 2 do 4 pokoi. Architekci zadbali o to, by wszystkie lokale były łatwe w aranżacji i wygodne w codziennym użytkowaniu. W budynkach zaprojektowano 117 komórek lokatorskich. Uwzględniono także potrzeby osób zmotoryzowanych. Na terenie parkingu podziemnego zaplanowano 129 miejsc parkingowych, a na zewnątrz budynków dodatkowe 59 miejsc postojowych. Teren osiedla ozdobią estetyczne klomby i trawniki, powstanie również plac zabaw dla dzieci. Osiedle zostanie ogrodzone i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Pomorska Park znajduje się na Stokach, ul. Pomorska (3.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Pomorska Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 186 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pomorska Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (59 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (129 miejsc)

W inwestycji znajduje się 117 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Pomorska Park będzie przestronnym osiedlem mieszkaniowym położonym w spokojnej, zielonej okolicy, przy ulicy Pomorskiej i nieopodal ulicy Telefonicznej.

Takie usytuowanie zapewni przyszłym mieszkańcom wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Z pobliskiego przystanku tramwajowego można wygodnie dojechać do Śródmieścia, Polesia i Łodzi Górnej. Droga samochodem do centrum zajmuje zaledwie 10 minut. W kwadrans można dojechać do dworca PKP Łódź Fabryczna i do łódzkiej Manufaktury. Ulica Pomorska łączy się z drogą krajową numer 14, którą można dojechać do Strykowa i Łowicza oraz do węzła autostrady A2 biegnącej w kierunku Warszawy i Poznania. W bliskim sąsiedztwie osiedla funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe: Biedronka, Rossmann, placówka pocztowa, punkty gastronomiczne, Infosys. W sąsiedztwie znajduje się również przedszkole, szkoła podstawowa, liceum oraz różne wydziały Uniwersytetu Łódzkiego. Osoby spragnione wypoczynku wśród zieleni mają do wyboru kilka okolicznych parków. Lokalizacja osiedla pozwoli mieszkańcom na aktywny udział w życiu kulturalnym miasta. W zasięgu krótkiej przejażdżki samochodem znajdują się: Muzeum Fabryki przy ulicy Drewnowskiej, Muzeum animacji Se-ma-for przy ulicy Targowej i Muzeum Włókiennictwa Biała Fabryka przy ulicy Piotrkowskiej.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pomorska Park?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pomorska Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 713 metrów od inwestycji Pomorska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Stoki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pomorska Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska Park znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 453 m, Uniwersytet Łódzki - Wydział Filologiczny w odległości 467 m, Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 616 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pomorska Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centralny Szpital Kliniczny w odległości 352 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 441 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 464 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pomorska Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 253 m znajduje się Lidl, w odległości 479 m znajduje się Spar Express, w odległości 552 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska Park w odległości 173 m znajduje się boisko / kort, w odległości 221 m znajduje się boisko / kort, w odległości 248 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 12.05.2016
Data aktualizacji: 30.07.2018

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: