Pomorska Park etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pomorska, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Łódź, Widzew, Stoki, ul. Pomorska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 298 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pomorska Park etap II

9 zdjęć

Pomorska Park etap II
Pomorska Park etap II
Pomorska Park etap II
Pomorska Park etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski
 • Standard deweloperski podwyższony
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 313 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (261)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W cichej i spokojnej części Łodzi, pomiędzy ulicami Pomorską i Telefoniczną, powstaje nowa, prestiżowa inwestycja – Pomorska Park. Duże, komfortowe osiedle będzie idealnym miejscem do zamieszkania dla osób w każdym wieku. Usytuowanie inwestycji zagwarantuje przyszłym mieszkańcom bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych. Nowoczesna i elegancka architektura idealnie wpisze się w krajobraz tej części miasta. Pomorska Park będzie bez wątpienia jednym z najciekawszych łódzkich osiedli.

Kolejny etap inwestycji, powstający w bezpośrednim sąsiedztwie I etapu, od strony ulicy Telefonicznej, obejmie 5 spójnych architektonicznie budynków. Ta część osiedla pomieści 313 mieszkań o zróżnicowanych układach - od ustawnych kawalerek to przestronnych 4-pokojowych apartamentów. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród lokali od 29,24 do aż 105,41 mkw. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o wygodzie ich użytkowników. Większość mieszkań posiada balkon, taras lub ogródek. Biorąc pod uwagę potrzeby osób zmotoryzowanych, na terenie II etapu zaplanowano aż 351 miejsc postojowych: naziemnych oraz w garażach podziemnych. Dla wygody przyszłych lokatorów w budynkach zostanie zlokalizowanych 261 komórek lokatorskich.

Inwestycja Pomorska Park etap II znajduje się na Stokach, ul. Pomorska (3.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Pomorska Park etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 313 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pomorska Park etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 261 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pomorska Park etap II?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pomorska Park etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 715 metrów od inwestycji Pomorska Park etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Stoki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pomorska Park etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska Park etap II znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 444 m, Uniwersytet Łódzki - Wydział Filologiczny w odległości 459 m, Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 610 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pomorska Park etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centralny Szpital Kliniczny w odległości 347 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 436 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 459 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pomorska Park etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 244 m znajduje się Lidl, w odległości 475 m znajduje się Spar Express, w odległości 546 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska Park etap II w odległości 173 m znajduje się boisko / kort, w odległości 230 m znajduje się boisko / kort, w odległości 257 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 23.05.2017
Data aktualizacji: 29.04.2021

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: