Avenue 22

23 zdjęcia

Avenue 22
Avenue 22
Avenue 22
Avenue 22

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Avenue 22 dostępnych jest 14 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (14)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

  • 10 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 305 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

Z kotłowni gazowej wspólnoty mieszkaniowej

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (36): Metraże od 2,8 m2 do 3,4 m2 Komórki lokatorskie w cenie 4 400 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 33 do 52 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 357 264 do 557 928 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 10 800 zł/m².

Opis płatności:

umowa rezerwacyjna – wpłata 20 000 zł w ciągu 7 dni od podpisania umowy, umowa przedwstępna – wpłata 50% z uwzględnieniem opłaty rezerwacyjnej w ciągu 7 dni od podpisania umowy (zakup gotówkowy), w przypadku zakupu za kredyt wpłata po umowie przedwstępnej wynosi 20% ceny zakupu (w tym opłata rezerwacyjna), wydanie techniczne lokalu – wpłata 75% ceny (zakup gotówkowy), w przypadku zakupu za kredyt, wydanie techniczne lokalu następuje po zapłacie ceny z uruchomionego kredytu. przeniesienie własności – wpłata 100% ceny..

Warunki rezerwacji:

rezerwacja ustna na 3 dni, ustalana z opiekunem inwestycji. umowa rezerwacyjna pisemna zawierana za pośrednictwem opiekuna inwestycji na okres 14 dni z wpłatą 20 000 zł dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Avenue 22 znajduje się 11 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis Inwestycji

Wyjątkowa zabytkowa kamienica w centrum miasta

Kamienica Avenue 22 to klasyczny, zabytkowy budynek z 1920 r. mieszczący 27 apartamentów o wyjątkowym charakterze.

Po wejściu do budynku przez rozległy, imponujący, zdobiony hall, widok przestronnej doświetlonej klatki schodowej i części wspólnych z elementami dekoracyjnymi pozwala poczuć wyjątkowy klimat inwestycji. Wysokie pomieszczenia potęgują wrażenia przestrzeni.

Zabytkowa kamienica z windą oraz wieloma innymi nowoczesnymi rozwiązaniami gwarantującymi komfort życia, umożliwiającymi stworzenie wyjątkowych wnętrz z mieszanką klasycznych i nowoczesnych elementów. Każdy z lokali będzie posiadał odrębną księgę wieczystą.

Oferujemy mieszkania, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, lokale różnią się od siebie powierzchnią oraz kondygnacją. W przedstawionych ofertach znajdziemy mieszkania na parterze, I oraz II piętrze. Dodatkowymi atutami wybranych apartamentów będą balkony lub loggie. Większa część ofert posiada balkony z wyjątkowym widokiem na Aleję Niepodległości oraz spokojny i zielony Park Moniuszki. Osobom którym zależy na pełnowymiarowym poczuciu życia w mieście polecamy lokale frontowe, zapewniające wyjątkowe widoki oraz nieporównywalny klimat.

Wysokie pomieszczenia, piękne, duże okna, grube mury, czyli miły chłód latem i przyjemne ciepło zimą – przestrzeń, w której nieustannie czujesz niepowtarzalny klimat.

Inwestycja Avenue 22 znajduje się na Starym Mieście (0.7 km od centrum Poznania), sprzedaż prowadzi Assethome – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja Avenue 22 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Avenue 22 w sprzedaży jest 14 nowych mieszkań o powierzchni od 33 do 52 metrów kwadratowych, w cenie od 10 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 33 do 44 m2 w cenie od 357 264 zł (9 mieszkań)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 52 m2 w cenie od 401 976 zł (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajduje się 36 komórek lokatorskich Metraże od 2,8 m2 do 3,4 m2.

Lokalizacja inwestycji

- Prestiżowa lokalizacja w centrum - Kamienica z windą - Widok z okien od frontu na miasto i Park Chopina - Efektowne wysokie wnętrza - Podwyższony standard deweloperski - Reprezentacyjna klatka schodowa - Komórki lokatorskie

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Avenue 22?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Avenue 22 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Avenue 22 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Libelta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Avenue 22 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Avenue 22 znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Specjalne nr 164 w odległości 100 m, Społeczne Przedszkole " Kolorowe Listki" w odległości 100 m, Przedszkole nr 69 w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Avenue 22 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Avenue 22 w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.04.2022
Data aktualizacji: 19.07.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Mieście

Oferty na Starym Mieście

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: