Avenue 22

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Al. Niepodległości, oferowane bezpośrednio przez

Assethome – Przedstawiciel Dewelopera

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, Al. Niepodległości 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 514 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Avenue 22

23 zdjęcia

Avenue 22
Avenue 22
Avenue 22
Avenue 22

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

  • 13 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 305 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

Z kotłowni gazowej wspólnoty mieszkaniowej

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (36): Metraże od 2,8 m2 do 3,4 m2 Komórki lokatorskie w cenie 4 400 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Wyjątkowa zabytkowa kamienica w centrum miasta

Kamienica Avenue 22 to klasyczny, zabytkowy budynek z 1920 r. mieszczący 27 apartamentów o wyjątkowym charakterze.

Po wejściu do budynku przez rozległy, imponujący, zdobiony hall, widok przestronnej doświetlonej klatki schodowej i części wspólnych z elementami dekoracyjnymi pozwala poczuć wyjątkowy klimat inwestycji. Wysokie pomieszczenia potęgują wrażenia przestrzeni.

Zabytkowa kamienica z windą oraz wieloma innymi nowoczesnymi rozwiązaniami gwarantującymi komfort życia, umożliwiającymi stworzenie wyjątkowych wnętrz z mieszanką klasycznych i nowoczesnych elementów. Każdy z lokali będzie posiadał odrębną księgę wieczystą.

Oferujemy mieszkania, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, lokale różnią się od siebie powierzchnią oraz kondygnacją. W przedstawionych ofertach znajdziemy mieszkania na parterze, I oraz II piętrze. Dodatkowymi atutami wybranych apartamentów będą balkony lub loggie. Większa część ofert posiada balkony z wyjątkowym widokiem na Aleję Niepodległości oraz spokojny i zielony Park Moniuszki. Osobom którym zależy na pełnowymiarowym poczuciu życia w mieście polecamy lokale frontowe, zapewniające wyjątkowe widoki oraz nieporównywalny klimat.

Wysokie pomieszczenia, piękne, duże okna, grube mury, czyli miły chłód latem i przyjemne ciepło zimą – przestrzeń, w której nieustannie czujesz niepowtarzalny klimat.

Inwestycja Avenue 22 znajduje się na Starym Mieście (0.7 km od centrum Poznania), sprzedaż prowadzi Assethome – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja Avenue 22 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Avenue 22 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajduje się 36 komórek lokatorskich Metraże od 2,8 m2 do 3,4 m2.

Lokalizacja inwestycji

- Prestiżowa lokalizacja w centrum

- Kamienica z windą

- Widok z okien od frontu na miasto i Park Chopina

- Efektowne wysokie wnętrza

- Podwyższony standard deweloperski

- Reprezentacyjna klatka schodowa

- Komórki lokatorskie

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Avenue 22?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Avenue 22 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1037 metrów od inwestycji Avenue 22 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Avenue 22 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Avenue 22 znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w odległości 227 m, szkoła w odległości 227 m, Przedszkole Specjalne nr 164 w odległości 229 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Avenue 22 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 254 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 426 m, Szpital Miejski im. Franciszka Raszei w odległości 426 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Avenue 22 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 183 m znajduje się Żabka, w odległości 265 m znajduje się Biedronka, w odległości 306 m znajduje się Piekarnia - Cukeirnia Liczbańscy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Avenue 22 w odległości 239 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 242 m znajduje się boisko / kort, w odległości 244 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.04.2022
Data aktualizacji: 01.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: