Osiedle Rodzinne Maślice

Mieszkania na sprzedaż ul. Maślicka, oferowane bezpośrednio przez ARKOP Deweloper

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka
Ceny od: 6 900 zł brutto/m2
Osiedle Rodzinne Maślice

3 zdjęcia

Osiedle Rodzinne Maślice
Osiedle Rodzinne Maślice
Osiedle Rodzinne Maślice

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rodzinne Maślice dostępnych jest 15 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Są takie miejsca we Wrocławiu, gdzie z przyjemnością chciałoby się zamieszkać?

Gdzie rytm życia płynie w otoczeniu wszechobecnej zieleni, śpiewu płatków i szczebiotu rozbawionych dzieci?

Gdzie w oddali można się wsłuchać w szum płynącej Odry i pomruk motorówek?

Skąd łatwy i szybki dostęp do głównych artylerii miasta oraz wyjazd poza jego granice.

Gdzie po trudach dnia codziennego z przyjemnością powraca się w ramiona domowego ogniska?.

Osiedle Rodzinne Maślice zostało zaprojektowane z myślą stworzenia idealnego, komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny. Całe Osiedle będzie realizowane w III etapach budowy. W pierwszym etapie powstaną dwa trzypiętrowe budynki oznaczone nr B1 i B2 ze 165 lokalami mieszkalnymi oraz 4 lokalami usługowymi. Oferta dotyczy mieszkań 1,2,3,4 pokojowych o pow. od 27 do 105 mkw. Projekt każdego z mieszkań został starannie dopracowany, aby zapewnić ich najwyższą funkcjonalność, maksymalny komfort użytkowania i wykorzystania powierzchni. Każde z mieszkań posiada przestronny balkon, a większość mieszkań na parterze tarasy z zielonymi ogródkami. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano przestronne mieszkania z antresolami. Sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi piętrami zapewnią nowoczesne cichobieżne windy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W części podziemnej zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi oraz pomieszczeniami na jednoślady. Dostępne będą również miejsca postojowe naziemne. Cała inwestycja została również starannie zaprojektowana pod względem zieleni. Dokładnie przemyślany układ budynków zapewni mieszkańcom znaczne poczucie przestrzeni, tworząc relaksujące miejsca do zabawy dla tych najmłodszych i wypoczynku dla nieco starszych mieszkańców Osiedla. Tutaj szybko zapomnisz, że jesteś nadal w mieście.

Wygodny dojazd do centrum miasta docenią zarówno kierowcy, jak i ci, którzy wolą publiczne środki transportu. Rozwinięta komunikacja autobusowa i bliskość kluczowych dróg, takich jak autostradowa obwodnica Wrocławia A8 to niewątpliwe zalety tej lokalizacji.

Rodzinne Maślice cechuje podwyższony standard wykonania. Przestronne, dobrze doświetlone mieszkania, eleganckie wykończenie klatek schodowych i piękne otoczenie. Naszą domeną jest najwyższa jakość, staranność wykonania, dbałość o detale i estetykę oraz najwyższą jakość obsługi. Wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem i szerokim gronem zadowolonych Klientów. Dlatego warto nam zaufać!

Inwestycja Osiedle Rodzinne Maślice znajduje się na Maślicach, ul. Maślicka (8.3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera ARKOP Deweloper.

Inwestycja Osiedle Rodzinne Maślice jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 303 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rodzinne Maślice pozostało na sprzedaż 15 mieszkań o powierzchniach od 47 do 83 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 47 m2 w cenie od 400 760 zł (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 83 m2 w cenie od 453 150 zł (12 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 71 m2 w cenie od 532 875 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ARKOP Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie znajdujące się w hali garażowej za kwotę 4 000 zł brutto/m2..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 303 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada: Komórki lokatorskie znajdujące się w hali garażowej za kwotę 4 000 zł brutto/m2..
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena pojedynczego miejsca postojowego w hali garażowej to 35 000 zł brutto, rodzinnego (podwójnego) miejsca postojowego w hali garażowej to 45 000 zł brutto. Dostępne są również pomieszczenia na jednoślad znajdujące się w hali garażowej za kwotę 3 000 zł brutto/m2..
 • miejsca postojowe naziemne: Miejsca postojowe naziemne to 15 000 zł brutto.
Udogodnienia:
plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 15 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 47 do 83 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 400 760 do 572 286 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 900 do 8 600 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rodzinne Maślice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle Rodzinne Maślice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maślice Małe (Brodnicka).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rodzinne Maślice znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Językowy Punkt Przedszkolny Łobuziaki w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rodzinne Maślice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Hitek, w odległości 270 m znajduje się Cytrynka, w odległości 500 m znajduje się Pasaż Królewiecki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rodzinne Maślice w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.03.2019
Data aktualizacji: 08.06.2021
ARKOP Deweloper logo

ARKOP Deweloper

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jerzmanowska 18 54-530 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

W soboty Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań jest dyspozycyjny po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania. W przypadku braku umówienia terminu spotkania, prosimy o kontakt

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: