Arkadia 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Arkadia, oferowane bezpośrednio przez

Arkada Invest

bydgoski, Niemcz, ul. Arkadia 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Arkadia 2Arkadia 2

6 zdjęć

Arkadia 2
Arkadia 2
Arkadia 2
Arkadia 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Na skraju miasta nad strumykiem, przy ogrodzie botanicznym w Myślęcinku powstanie drugi etap osiedla ARKADIA.Już jesienią br. rozpoczynamy realizację osiedla Arkadia II. Osiedle docelowo składać się będzie z pięciu budynków 10-cio mieszkaniowych.W pierwszym etapie rozpoczynamy budowę dwóch budynków z mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni od 49 m2 do 82 m2 .W każdym z domów zaprojektowaliśmy mieszkania z przestronnymi balkonami, o funkcjonalnych wnętrzach, z możliwością indywidualnej aranżacji. Na poddaszach domów przewidziane są mieszkania jedno i dwupoziomowe z otwartymi tarasami, a dla mieszkańców parteru zaprojektowaliśmy funkcjonalny, duży taras oraz zewnętrzne rolety antywłamaniowe. Osiedle będzie bezpieczne i wygodne – zostanie ogrodzone i oświetlone, na jego terenie urządzona będzie zieleń i plac zabaw. •    rozwinięta sieć handlowo-usługowa: sklepy, restauracje, banki•    placówki oświatowe: przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja•    placówki medyczne: ośrodki zdrowia, gabinety medyczne, apteki•    placówki kulturalno–rozrywkowe: gminny ośrodek kultury, galeria malarska, sala biesiadna, cykliczne imprezy regionalne znane w całym kraju•    doskonałe skomunikowanie z centrum Bydgoszczy ~ 10 min. dla osób zmotoryzowanych jak i korzystających z komunikacji miejskiej. DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ: A 52, A 82, BUS 418

Inwestycja Arkadia 2 znajduje się w Niemczu, ul. Arkadia 17 została zrealizowana przez Arkada Invest.

Inwestycja Arkadia 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Arkadia 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Arkada Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Niemcz to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Ze względu na bardzo korzystną odległość od centrum Bydgoszczy, Niemcz przybrał formę przedmieścia o charakterze mieszkaniowym. Cicha, spokojna okolica eleganckich domów jednorodzinnych i apartamentowców to miejsce idealne dla rodzin czy osób starszych. Urokliwe tereny dają możliwość spacerów, przejażdżek rowerowych i odpoczynku od zgiełku miasta. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza a także cieszyć się bliskością zieleni.

Przystanki autobusowe (komunikacji ZDMiKP), rozwinięta infrastruktura drogowa zapewniają szybki dojazd do największego miasta w województwie. Miejscowe zabudowania zlokalizowane są w niedalekiej odległości od galerii handlowej, marketu spożywczego, Ogrodu Botanicznego w Myślęcinku, stadniny koni, pola golfowego, basenu i innych atrakcji jakie zapewnia miasto Bydgoszcz. Na terenie Niemcza znajduje się szkoła podstawowa i 2 przedszkola.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Arkadia 2?

Niemcz oddalony jest od Bydgoszczy ok. 10 km. Podróż autem, drogą krajową nr. 5, zajmuje mniej więcej 16 minut. Komunikację miejską zapewnia kilka linii autobusowych ZDMiKP, odjeżdżających z przystanków rozlokowanych w strategicznych punktach miejscowości. Zaledwie 1500 m dzieli mieszkańców od Galerii Osielsko, w której znajdują się liczne sklepy i restauracje.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arkadia 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 149 metrów od inwestycji Arkadia 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niemcz / Słowackiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Arkadia 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Arkadia 2 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 579 m, przedszkole w odległości 584 m, przedszkole w odległości 605 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Arkadia 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 620 m znajduje się POLOmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Arkadia 2 w odległości 669 m znajduje się boisko / kort, w odległości 778 m znajduje się boisko / kort, w odległości 808 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: