Apartamenty Finlandzka 4

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Apartamenty Finlandzka 4

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 dostępne są 3 oferty

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
M3 246 m21
M6 5148 m22
M5/M6 2194 m22

Willa miejska Finlandzka 4 to sześć apartamentów o metrażach od 34 m² do 147 m² z możliwością łączenia lokali. Apartamenty na parterze mają piękne ogródki od zachodniej strony, zaś apartament na ostatnim piętrze ma salon otwarty na dwie kondygnacje.

Części wspólne w kamieniu wzbogacają elementy rzeźb i stali. Garaż podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi pozwolą na swobodne parkowanie oraz przechowywanie potrzebnych rzeczy. Unikatowe jest to, że dbamy o dobre sąsiedztwo przyszłych mieszkańców, czyli w procesie sprzedaży korzystamy głównie z rekomendacji, pamiętając, że nasze miejsce to nie tylko cztery ściany apartamentu.

Architekt projektując Finlandzka 4 odniósł się do klimatu zabudowy Saskiej Kępy. Kubistyczna forma, niewielka bryła budynku, elegancja i prostota zarazem. Willa przy Finlandzkiej 4 ma sprawiać wrażenie, że przywrócono Saskiej brakujące miejsce. Jedynie nowoczesne rozwiązania zdradzają, że jest to produkt XXI wieku. Mieszkanie w kameralnym apartamencie wyposażonym w kominek, przygotowanie do klimatyzacji oraz systemy monitoringu dają poczucie spokoju i wygody.

Patrząc zaś na lokalizację, trudno znaleźć wiele takich miejsc, gdzie w spokojnym i cichym otoczeniu jesteśmy praktycznie w centrum miasta. Projektowanie i aranżacja wnętrz w tym apartamentowcu może okazać się wspaniała przygoda. Poszczególne mieszkania zostały zaprojektowane wyjątkowo optymalnie i naprawdę trudno znaleźć lepszy pomysł na układ pomieszczeń. Przykładowe wizualizacje przygotowane przez naszych architektów odsłaniają jedynie fragment potencjału jaki można wykorzystać przy urządzaniu swojego nowego Adresu przy Finlandzkiej 4.

Inwestycja Apartamenty Finlandzka 4 znajduje się na Saskiej Kepie, ul. Finlandzka 4 (2,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Apartamenty Finlandzka 4.

Inwestycja Apartamenty Finlandzka 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 46 do 194 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchniach od 46 do 194 m2 (2 mieszkania ) ,
 • 5-pokojowe o powierzchni 148 m2 (1 mieszkanie ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty Finlandzka 4 przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc).

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich.

Metraż 3,10m2 - 4,33m2; cena 9612 zł/m2

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 274 do 550 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony.

Bardzo wysoki standard wykończenia z piaskowcem na elewacji, barierkami ze szkła bezpiecznego i wykończeniem części wspólnych budynku. Do tego duże drewniane okna. W większych apartamentach przewidziano miejsce na prawdziwy kominek.

Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: posiada (6): Metraż 3,10m2 - 4,33m2; cena 9612 zł/m2.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc): 89000 zł brutto.
Udogodnienia: winda, monitoring, teren ogrodzony, internet, videodomofon.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępne są 3 mieszkania w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: od 46 do 194 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 2, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań: Zapytaj o ceny
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Finlandzka 4

Saska Kępa to nie tylko historia. To nie tylko artystyczny klimat i mnóstwo miejsc z genialna kuchnia. Saska Kępa to miejsce międzynarodowe nie tylko poprzez nazwy ulic, ale to miejsce łączące kultury i klimat z różnych stron świata. Nigdzie indziej nie można tak cudownie zatopić się w tętno miasta i poczuć, że właśnie jesteśmy jego częścią.

Wygodę gwarantują najnowocześniejsze rozwiązania przestrzenne i architektoniczne. Pełny komfort życia zapewnia świetną i dobrze skomunikowana lokalizacja blisko Centrum. Saska Kępa jest dzielnica wyjątkowa. Własnie dlatego to miejsce wybraliśmy na nasza inwestycje , w której znajdzie się tylko sześć apartamentów. Naszym celem było stworzenie budynku dla osób ceniących jakość i komfort.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rondo Waszyngtona.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Lekcje i Nauka Śpiewu, Warsztaty Wokalne, EGOsing Emisja Głosu. w odległości 150 m, Przedszkole nr 292 w odległości 200 m, Przedszkole Nr 292 w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Rutkowski K., lek. med. ginekolog. Gabinet, w odległości 50 m Gabinet Logopedyczny Logopeda Dziecięcy Mgr Ewa Truszkowska, w odległości 100 m Smart and Happy. Usługi psychologiczno-pedagogiczne.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Dolce & Vegan w odległości 150 m, SUSPENZO projektowanie wnętrz, architektura w odległości 150 m, PKO Bank Polski w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Herkules. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w odległości 300 m, Zieleniecka w odległości 450 m, Stadion Narodowy w odległości 500 m.

Data publikacji: 09 maja 2018 09:31

Data aktualizacji: 19 lutego 2019 13:50

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Apartamenty Finlandzka 4

Apartamenty Finlandzka 4

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Apartamenty Finlandzka 4

  +48 513...

  Apartamenty Finlandzka 4

  adres biura sprzedaży

  ul. Wilanowska 14/51 00-422 Warszawa

  Umów spotkanie

  • środa

   27

   marca

  • czwartek

   28

   marca

  • piątek

   29

   marca

  Zaproponuj inny termin