Apartamenty Finlandzka 4

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Apartamenty Finlandzka 4

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M3
2
46,46 m²
1
M5/M6
2
194 m²
2
M6
5
148,09 m²
2

Opis Inwestycji

Willa miejska Finlandzka 4 to sześć apartamentów o metrażach od 34 m² do 147 m² z możliwością łączenia lokali. Apartamenty na parterze mają piękne ogródki od zachodniej strony, zaś apartament na ostatnim piętrze ma salon otwarty na dwie kondygnacje.Części wspólne w kamieniu wzbogacają elementy rzeźb i stali. Garaż podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi pozwolą na swobodne parkowanie oraz przechowywanie potrzebnych rzeczy. Unikatowe jest to, że dbamy o dobre sąsiedztwo przyszłych mieszkańców, czyli w procesie sprzedaży korzystamy głównie z rekomendacji, pamiętając, że nasze miejsce to nie tylko cztery ściany apartamentu.Architekt projektując Finlandzka 4 odniósł się do klimatu zabudowy Saskiej Kępy. Kubistyczna forma, niewielka bryła budynku, elegancja i prostota zarazem. Willa przy Finlandzkiej 4 ma sprawiać wrażenie, że przywrócono Saskiej brakujące miejsce. Jedynie nowoczesne rozwiązania zdradzają, że jest to produkt XXI wieku. Mieszkanie w kameralnym apartamencie wyposażonym w kominek, przygotowanie do klimatyzacji oraz systemy monitoringu dają poczucie spokoju i wygody.Patrząc zaś na lokalizację, trudno znaleźć wiele takich miejsc, gdzie w spokojnym i cichym otoczeniu jesteśmy praktycznie w centrum miasta. Projektowanie i aranżacja wnętrz w tym apartamentowcu może okazać się wspaniała przygoda. Poszczególne mieszkania zostały zaprojektowane wyjątkowo optymalnie i naprawdę trudno znaleźć lepszy pomysł na układ pomieszczeń. Przykładowe wizualizacje przygotowane przez naszych architektów odsłaniają jedynie fragment potencjału jaki można wykorzystać przy urządzaniu swojego nowego Adresu przy Finlandzkiej 4.

Inwestycja Apartamenty Finlandzka 4 znajduje się na Saskiej Kępie, ul. Finlandzka 4 (2.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Apartamenty Finlandzka 4.

Inwestycja Apartamenty Finlandzka 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 46 do 194 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 46 do 194 m2 (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 148 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty Finlandzka 4 przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich Metraż 3,10m2 - 4,33m2; cena 9612 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 274 do 550 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Bardzo wysoki standard wykończenia z piaskowcem na elewacji, barierkami ze szkła bezpiecznego i wykończeniem części wspólnych budynku. Do tego duże drewniane okna. W większych apartamentach przewidziano miejsce na prawdziwy kominek.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (6): Metraż 3,10m2 - 4,33m2; cena 9612 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc): 89000 zł brutto.
Udogodnienia: winda, monitoring, teren ogrodzony, internet, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 46 do 194 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Finlandzka 4

Saska Kępa to nie tylko historia. To nie tylko artystyczny klimat i mnóstwo miejsc z genialna kuchnia. Saska Kępa to miejsce międzynarodowe nie tylko poprzez nazwy ulic, ale to miejsce łączące kultury i klimat z różnych stron świata. Nigdzie indziej nie można tak cudownie zatopić się w tętno miasta i poczuć, że właśnie jesteśmy jego częścią. Wygodę gwarantują najnowocześniejsze rozwiązania przestrzenne i architektoniczne. Pełny komfort życia zapewnia świetną i dobrze skomunikowana lokalizacja blisko Centrum. Saska Kępa jest dzielnica wyjątkowa. Własnie dlatego to miejsce wybraliśmy na nasza inwestycje , w której znajdzie się tylko sześć apartamentów. Naszym celem było stworzenie budynku dla osób ceniących jakość i komfort.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rondo Waszyngtona.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 znajduje się 66 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lekcje i Nauka Śpiewu, Warsztaty Wokalne, EGOsing Emisja Głosu. w odległości 150m, Przedszkole nr 292 w odległości 200m, Przedszkole Nr 292 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Rutkowski K., lek. med. ginekolog. Gabinet, w odległości 50 m znajduje się Gabinet Logopedyczny Logopeda Dziecięcy Mgr Ewa Truszkowska, w odległości 100 m znajduje się Smart and Happy. Usługi psychologiczno-pedagogiczne.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Galeria MILANO, w odległości 300 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Praga Południe. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 3, w odległości 350 m znajduje się Galeria Sztuki Złotniczej .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Herkules. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej , w odległości 450 m znajduje się Zieleniecka, w odległości 500 m znajduje się Stadion Narodowy.

Data publikacji: 09.05.2018

Data aktualizacji: 18.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie