Apartamenty Finlandzka 4

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezApartamenty Finlandzka 4

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1213 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kryształ Powiśla- Solec Residence(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Śródmieście, Solec, ul. Solec 18/20 (1.9 km od centrum Warszawy)
  Kryształ Powiśla- Solec Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 44 - 113 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Sawa Apartments
 • Apartamenty Targowa(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Targowa 10 (3.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Targowa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 23 - 51 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dla inwestora 34 oferty
  BJM Development Sp. z o.o. Sp.k.
 • Górnośląska 6(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Śródmieście, Solec, ul. Górnośląska 6 (1.8 km od centrum Warszawy)
  Górnośląska 6
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 34
  Powierzchnia: 27 - 129 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 19 ofert
  Volumetric Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Willa miejska Finlandzka 4 to sześć apartamentów o metrażach od 34 m² do 147 m² z możliwością łączenia lokali. Apartamenty na parterze mają piękne ogródki od zachodniej strony, zaś apartament na ostatnim piętrze ma salon otwarty na dwie kondygnacje.Części wspólne w kamieniu wzbogacają elementy rzeźb i stali. Garaż podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi pozwolą na swobodne parkowanie oraz przechowywanie potrzebnych rzeczy. Unikatowe jest to, że dbamy o dobre sąsiedztwo przyszłych mieszkańców, czyli w procesie sprzedaży korzystamy głównie z rekomendacji, pamiętając, że nasze miejsce to nie tylko cztery ściany apartamentu.Architekt projektując Finlandzka 4 odniósł się do klimatu zabudowy Saskiej Kępy. Kubistyczna forma, niewielka bryła budynku, elegancja i prostota zarazem. Willa przy Finlandzkiej 4 ma sprawiać wrażenie, że przywrócono Saskiej brakujące miejsce. Jedynie nowoczesne rozwiązania zdradzają, że jest to produkt XXI wieku. Mieszkanie w kameralnym apartamencie wyposażonym w kominek, przygotowanie do klimatyzacji oraz systemy monitoringu dają poczucie spokoju i wygody.Patrząc zaś na lokalizację, trudno znaleźć wiele takich miejsc, gdzie w spokojnym i cichym otoczeniu jesteśmy praktycznie w centrum miasta. Projektowanie i aranżacja wnętrz w tym apartamentowcu może okazać się wspaniała przygoda. Poszczególne mieszkania zostały zaprojektowane wyjątkowo optymalnie i naprawdę trudno znaleźć lepszy pomysł na układ pomieszczeń. Przykładowe wizualizacje przygotowane przez naszych architektów odsłaniają jedynie fragment potencjału jaki można wykorzystać przy urządzaniu swojego nowego Adresu przy Finlandzkiej 4.

Inwestycja Apartamenty Finlandzka 4 znajduje się na Saskiej Kępie, ul. Finlandzka 4 (2.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Apartamenty Finlandzka 4.

Inwestycja Apartamenty Finlandzka 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 148 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty Finlandzka 4 przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich Metraż 3,10m2 - 4,33m2; cena 9612 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 274 do 550 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Bardzo wysoki standard wykończenia z piaskowcem na elewacji, barierkami ze szkła bezpiecznego i wykończeniem części wspólnych budynku. Do tego duże drewniane okna. W większych apartamentach przewidziano miejsce na prawdziwy kominek.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (6): Metraż 3,10m2 - 4,33m2; cena 9612 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc): 89000 zł brutto.
Udogodnienia: winda, monitoring, teren ogrodzony, internet, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Finlandzka 4

Saska Kępa to nie tylko historia. To nie tylko artystyczny klimat i mnóstwo miejsc z genialna kuchnia. Saska Kępa to miejsce międzynarodowe nie tylko poprzez nazwy ulic, ale to miejsce łączące kultury i klimat z różnych stron świata. Nigdzie indziej nie można tak cudownie zatopić się w tętno miasta i poczuć, że właśnie jesteśmy jego częścią. Wygodę gwarantują najnowocześniejsze rozwiązania przestrzenne i architektoniczne. Pełny komfort życia zapewnia świetną i dobrze skomunikowana lokalizacja blisko Centrum. Saska Kępa jest dzielnica wyjątkowa. Własnie dlatego to miejsce wybraliśmy na nasza inwestycje , w której znajdzie się tylko sześć apartamentów. Naszym celem było stworzenie budynku dla osób ceniących jakość i komfort.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Waszyngtona 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr292 w odległości 250 m, Przedszkole Nr 162 " Saski Zakątek" w odległości 280 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Trampoline w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Lecznictwa Otwartego w odległości 130 m, Happy Clinic w odległości 230 m, Formedica w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Delikatesy Paula, w odległości 150 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 150 m znajduje się Oskroba.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 w odległości 290 m znajduje się TKKF Herkules, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.05.2018

Data aktualizacji: 02.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie