Stróżyńskiego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAgencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Ceny od: 5 964 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Stróżyńskiego dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
11.28
2
68,6 m²
3
409 150 zł5 964 zł/m²
11A.22
2
70,5 m²
3
427 060 zł6 057 zł/m²
11B.19
2
66,8 m²
3
422 560 zł6 800 zł/m²
11B.36
2
77,7 m²
3
488 200 zł6 800 zł/m²
11B.16
3
84,1 m²
3
525 070 zł6 700 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ulicy Stróżyńskiego 11 na poznańskim Piątkowie docelowo obejmować będzie zespół trzech 4-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Każdy z budynków stanowić będzie kolejny etap inwestycji. Teren osiedla zostanie ogrodzony. Każdy z budynków posiadać będzie niezależną halę garażową. Wygodne windy połączą wszystkie piętra z podziemnymi halami garażowymi, zwiększając komfort użytkowania mieszkań. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaplanowany został plac zabaw.Każdy m2 powierzchni mieszkalnej został przez nas starannie zaprojektowany, tak aby oferowane przez nas mieszkania były możliwie najabrdziej funkcjonalne.We wszystkich mieszkaniach zaprojektowane zostały balkony lub loggie. Część mieszkań posiadać będzie spiżarnie a lokale na 3 piętrze posiadać będą przynależne strychy do indywidualnego zagospodarowania.W pierwszym etapie oferujemy całą gamę mieszkań od kawalerek (33,5m2) do mieszkań 4-pokojowych (76,2m2).

Inwestycja Stróżyńskiego znajduje się na Piątkowie, ul. Stróżyńskiego 11,11A (6.1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o..

Inwestycja Stróżyńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Stróżyńskiego pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 67 do 84 metrów kwadratowych w cenie od 5 964 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 67 do 78 m2 w cenie od 409 150 zł (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 84 m2 w cenie od 525 070 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty – płyta żelbetowa monolityczna. Stropy – monolityczne, żelbetowe. Ściany : Kondygnacje nadziemne konstrukcja słupowo-płytowa - ściany zewnętrzne - z pustaków ceramicznych Porotherm gr. 19 i 25 cm z ociepleniem styropianem gr.15cm - ściany wewnętrzne - miedzy mieszkaniowe - z pustaków silka gr 25 cm - pozostałe – klatki schodowe i korytarze - z pustaków ceramicznych Porotherm AKU
Dach
dachy strome pokryte blachodachówką
Stolarka okienna
- drzwi wejściowe do mieszkań – druga klasa odporności na włamanie, o izolacyjności akustycznej Rw 32 dB - okna PCV typowe z rozszczelnieniem + nawietrznik systemowy (1 szt. na mieszkanie) - na parterze kasety do rolet z prowadnicami i żaluzjami PCV
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 67 do 84 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 409 150 do 525 070 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 964 do 6 800 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Stróżyńskiego

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stróżyńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Stróżyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szymanowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stróżyńskiego znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr24 w odległości 330 m, Przedszkole Niepubliczne Kraina w odległości 340 m, PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 4 POZNAŃ-PIATKOWO w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stróżyńskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Termedica w odległości 320 m, Ośrodek Rehabilitacji Dzieci "ZAWSZE RAZEM" w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stróżyńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Tesco, w odległości 290 m znajduje się Stokrotka, w odległości 310 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stróżyńskiego w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.11.2017

Data aktualizacji: 06.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie