Apartamenty Pańska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAcciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 354 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Royal Tulip Warsaw Apartments(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Mirów, ul. Grzybowska 51 (1.6 km od centrum Warszawy)
  Royal Tulip Warsaw Apartments
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 87
  Powierzchnia: 28 - 154 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Marvipol Development
 • Złota 44(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, ul. Złota 44 (0.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 25 000/m2
  Złota 44
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 63 - 298 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  BBI Development S.A.
 • Towarowa Towers(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa (2 km od centrum Warszawy)
  Towarowa Towers
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 210
  Powierzchnia: 31 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 165 ofert
  ASBUD Group

Opis Inwestycji

Teraz stać Cięna luksusowy apartamentw centrum Warszawy!Przekonaj się!Metraż:     43 – 157  mkw. wartości podglądowe – ostateczne powierzchnie są dostępne u dewelopera Wysokość kond. netto:     2,67 – 3,16 m Typ powierzchni dodatkowej:     loggia, taras, ogródek Metraż powierzchni dodatkowej:     2,35 – 16,86 mkw. Typ powierzchni magazynowej:     komórka lokatorska Garaż:     parking podziemny opcjonalnyOpis płatności garażu:     płatny dodatkowo: 34 500 – 49 200 zł Apartamenty Pańska znajdują się w znakomitym punkcie komunikacyjnym: •    450 metrów od stacji metra “Rondo Daszyńskiego” (centralny odcinek II linii metra) •    900 metrów od CH Złote Tarasy•    20 minut spacerem do Pałacu Kultury i NaukiNowoczesne apartamenty, posiadające podziemny garaż i zielone patio – to absolutnie unikalna oferta w tej lokalizacji. Apartamenty Pańska to kompleks dwóch nowoczesnych budynków, które doskonale wpisują się w charakter nowopowstającej pierzei ulic Pańskiej i Prostej. Na parterach budynków znajdują się prze¬stronne powierzchnie handlowe, a na pierw¬szym piętrze przestrzenie biurowe. Apartamenty Pańska to komfort i elegancja •    apartamenty do zamieszkania i na biuro (od 43 do 157 m2) •    zróżnicowane możliwoś¬ci aranżacyjne. W budynkach znajdują się zarówno lokale typu studio, jak i dwupokojowe, trzypokojowe oraz większe apartamenty •    prze¬szklone penthouse’y z malowniczym wido¬kiem na centrum Warszawy na ostatnich kondygnacjach  •    wysokość apartamentów do 3,1 m •    duże okna z drewna egzotycznego i aluminium•    zielone patio z całoroczną roślinnością•    okładzina z granitowych płyt na ścianach i posadzkach•    kamienne fontanny w każdym holu•    bezpieczeństwo: recepcja i monitoring 24h•    podziemny garaż •    niskie koszty utrzymaniaOsiedle jest gotowe i zamieszkane. Zapraszamy również do apartamentu pokazowego, ul. Pańska 98 lok. 3, II piętro.

Inwestycja Apartamenty Pańska znajduje się na Mirowie, ul. Pańska (1.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Pańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 184 nowych mieszkań w tym 52 lokale typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Pańska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 184 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 49200 zł.
Udogodnienia: ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Pańska

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Pańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Apartamenty Pańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Norblin 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Pańska znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 289 w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 310 m, Policealna Szkoła "Cosinus I" w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Pańska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Okulistyka w odległości 260 m, proFeel Med w odległości 260 m, Gabinety Lekarskie Łucka w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Pańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Delix, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Pańska w odległości 150 m znajduje się Arena Klub Bilardowy, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie