Apartamenty Pańska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 191 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sienna 65(0.3 km dalej)

  Warszawa, Wola, Mirów, ul. Sienna (1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 15 643/m2
  Sienna 65
  Pod wynajem
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 65 - 95 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Yareal Polska Sp. z o. o.
 • Unique Tower(0.4 km dalej)

  Warszawa, Wola, Mirów, ul. Grzybowska 51 (1.6 km od centrum Warszawy)
  Unique Tower
  Pod wynajem
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 63
  Powierzchnia: 28 - 34 m2
  Liczba pokoi: 1
  Marvipol Development
 • Złota 44(0.6 km dalej)

  Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, ul. Złota 44 (0.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 24 024/m2
  Złota 44
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 92 - 198 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  BBI Development S.A.

Opis Inwestycji

Teraz stać Cięna luksusowy apartamentw centrum Warszawy!Przekonaj się!Metraż:     43 – 157  mkw. wartości podglądowe – ostateczne powierzchnie są dostępne u dewelopera Wysokość kond. netto:     2,67 – 3,16 m Typ powierzchni dodatkowej:     loggia, taras, ogródek Metraż powierzchni dodatkowej:     2,35 – 16,86 mkw. Typ powierzchni magazynowej:     komórka lokatorska Garaż:     parking podziemny opcjonalnyOpis płatności garażu:     płatny dodatkowo: 34 500 – 49 200 zł Apartamenty Pańska znajdują się w znakomitym punkcie komunikacyjnym: •    450 metrów od stacji metra “Rondo Daszyńskiego” (centralny odcinek II linii metra) •    900 metrów od CH Złote Tarasy•    20 minut spacerem do Pałacu Kultury i NaukiNowoczesne apartamenty, posiadające podziemny garaż i zielone patio – to absolutnie unikalna oferta w tej lokalizacji. Apartamenty Pańska to kompleks dwóch nowoczesnych budynków, które doskonale wpisują się w charakter nowopowstającej pierzei ulic Pańskiej i Prostej. Na parterach budynków znajdują się prze¬stronne powierzchnie handlowe, a na pierw¬szym piętrze przestrzenie biurowe. Apartamenty Pańska to komfort i elegancja •    apartamenty do zamieszkania i na biuro (od 43 do 157 m2) •    zróżnicowane możliwoś¬ci aranżacyjne. W budynkach znajdują się zarówno lokale typu studio, jak i dwupokojowe, trzypokojowe oraz większe apartamenty •    prze¬szklone penthouse’y z malowniczym wido¬kiem na centrum Warszawy na ostatnich kondygnacjach  •    wysokość apartamentów do 3,1 m •    duże okna z drewna egzotycznego i aluminium•    zielone patio z całoroczną roślinnością•    okładzina z granitowych płyt na ścianach i posadzkach•    kamienne fontanny w każdym holu•    bezpieczeństwo: recepcja i monitoring 24h•    podziemny garaż •    niskie koszty utrzymaniaOsiedle jest gotowe i zamieszkane. Zapraszamy również do apartamentu pokazowego, ul. Pańska 98 lok. 3, II piętro.

Inwestycja Apartamenty Pańska znajduje się na Mirowie, ul. Pańska (1.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Pańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 184 nowych mieszkań w tym 52 lokale typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Pańska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 184 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 49200 zł.
Udogodnienia: ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Pańska

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Pańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny NORBLIN 05.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Pańska znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 289 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa Nr 239 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa Nr 26 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Deesis s.c. Ośrodek rehabilitacji i medycyny naturalnej. Psychoterapia, tarot, w odległości 150 m znajduje się Apteka Na Siennej, w odległości 150 m znajduje się ABC Euroscience Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się Muzeum Przemysłu , w odległości 250 m znajduje się Zbór Stołeczny Kościoła Zielonoświątkowego, w odległości 250 m znajduje się Club 70.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Arena. Klub Bilardowy , w odległości 200 m znajduje się Belle Allure Day SPA, w odległości 350 m znajduje się Saleta Fight Club.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie