Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Arkadia2
  Oferta archiwalna
  Inwestycja należy do programu Condo System – programu skierowanego do osób prywatnych, firm lub inwestorów, szukających bezpiecznej i pewnej formy inwestycji. Zakup mieszkania w Condo Systemie to gwarantowany zysk.Więcej na: www.condomieszkania.plOpis osiedla:Inwestycja Arkadia została zlokalizowana w samym centrum Szczecina, tuż przy pasażu „Bogusława”, Bramie Portowej i Placu Andersa. Osiedle usytuowane pośród najbardziej prestiżowych ulic Szczecina to miejsce idealne dla osób ceniących bliskość miejskich atrakcji oraz terenów rekreacyjnych.Tuż przy ul. Małkowskiego 30 powstał 7 – kondygnacyjny budynek o charakterystycznym, strzelistym kształcie, łudząco przypominającym dziób okrętu, któremu grafitowe i złote elementy fasady nadają barwy morza. Osiedle oferuje kawalerki, jak również dwupokojowe oraz trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 43 m kw. do 139 m kw. Największy lokal położony został na najwyższym piętrze budynku, do którego bezpośrednio wjeżdża prywatna wina.Dodatkowo, wszystkie kondygnacje naziemne zostały dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wygodę mieszkańców gwarantują zlokalizowane na parterze oraz w części podziemnej inwestycji sklepy oraz lokale usługowe.

  Arkadia2

  ul. Małkowskiego 30 , Śródmieście-Zachód, Śródmieście, Szczecin(0.6 km od centrum)
  Testowy Deweloper
 • Hanza Tower
  Oferta archiwalna
  HANZA TOWER będzie jednym z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem, zlokalizowanym jest w centrum Szczecina przy alei Wyzwolenia 50To nowoczesny kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych i komercyjnych oferujący wszelkie udogodnienia, m.in. zespół basenowy, kluby dla dzieci, nastolatków i dorosłych, strefę spa oraz pralnię samoobsługową. Obiekt o wysokości 122 m. n.p.m będzie posiadał 30 pięter, w tym 24 mieszkalnych, 4 kondygnacje biurowe, 3 kondygnacje konferencyjne o łącznej powierzchni 1700 m2. Pod budynkiem znajdą się 3 piętra garażowo-podziemne dla ok 390 samochodów i 120 rowerów.Dodatkowo zaplanowano 2 kondygnacje usługowo-handlowe gdzie znajdą się eleganckie restauracje, kawiarnie, a także renomowane sklepy i butiki.Na ostatniej 27 kondygnacji powstanie taras z widokiem na Jezioro Dąbie, Zalew Szczeciński.Nazwa inwestycji nawiązuje do historii Szczecina, który w średniowieczu był jednym z najszybciej i najefektywniej rozwijających się miast Europy Północnej zrzeszonym w Hanzie – kupieckim związku miast.Szczecin w średniowieczu uznawany był za twierdzę nie do zdobycia. Podobno istniało nawet powiedzenie „Nie jesteś bezpieczny, jeśli nie chronią Cię mury Szczecina”. W 1278 roku miasto przystąpiło do Związku Hanza, stając się ważnym ośrodkiem handlu rybami z dostępem do łowisk u wybrzeży Skanii. Jego strefa oddziaływań jako ośrodka gospodarczego, obejmowała Pomorze, Nową Marchię i Brandenburgię, a od przełomu XIV i XV w. także ziemie polskie. Pod koniec XV wieku Szczecin został stolicą Pomorza Zachodniego, a u schyłku XIX wieku – miastem przemysłowym. Znacznie wzrósł w zakresie powierzchni i liczby ludności, służąc w tym czasie jako główny port Berlina.Obecnie port w Szczecinie jest największym w Polsce portem rzecznym w zlewni Odry, do której należą takie rzeki, jak Warta, Noteć czy Nysa Łużycka. Według ustawy o obszarach morskich Rzeczypospolitej Polskiej i administracji morskiej, port Szczecin należy do portów o podstawowym znaczeniu dla gospodarki narodowej.

  Hanza Tower

  Al. Wyzwolenia 46 , Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin(1 km od centrum)
  J.W. Construction Holding S.A.
 • Silesia Apartments
  Oferta archiwalna
  Nowoczesny budynek w samym sercu MiastaDzięki doskonałej lokalizacji i podwyższonym standardzie Silesia Apartments spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Oto bowiem tworzymy miejsce, które pozwoli Ci żyć tak, jak zawsze chciałeś – wygodnie i przyjemnie.Silesia Apartments to budynek o zróżnicowanej wysokości, zlokalizowany przy ulicy Śląskiej 26 w Szczecinie. To szeroki wybór 63 apartamentów (od 1- do 5-pokojowych) oraz równie duży wybór metrażu (od 23 do 104 m2). Dzięki temu masz gwarancję, że znajdziesz dokładnie taką przestrzeń jakiej potrzebujesz – idealnie pasującą do Twojego stylu życia i Twoich oczekiwań. Dla Twojej wygody w kondygnacji parteru znajdą się dwa lokale usługowe zaś w kondygnacji podziemnej komórki lokatorskie oraz garaż podziemny ze stanowiskami postojowymi przygotowanymi do ładowania samochodów elektrycznych.Cechą przewodnią tego projektu jest innowacyjna architektura z eleganckimi elementami wykończeniowymi znakomicie wpisująca się w historyczną część Centrum Szczecina. Wszystkie apartamenty charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dzięki dużym oknom lokale będą jasne i odpowiednio doświetlone a prywatne loggie, balkony i tarasy zapewnią mieszkańcom czas na chwilę relaksu. Wygodę, bezpieczeństwo oraz komfort życia zapewni cichobieżna winda, która zawiezie Cię bezszelestnie bezpośrednio do wybranych apartamentów, monitoring, inteligentne zamki oraz oświetlenie ledowe.Sąsiedztwo Teatru Pleciuga, Basenu Olimpijskiego, Urzędu Miejskiego i Jasnych Błoni sprawia, że Silesia Apartments to doskonały adres dla Ciebie by żyć aktywnie i komfortowo w spokojnym otoczeniu.

  Silesia Apartments

  od 7 511 zł/m2
  ul. Śląska , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.9 km od centrum)
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.
 • Zespół Zabudowy Jednorodzinnej
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Pogodno, w pobliżu Parku Kasprowicza. Wszystkie budynki będą posiadały 3 kondygnacje nadziemne (trzecia kondygnacja w dachu stromym). W części podziemnej znajdowały się będą boksy garażowe/miejsca postojowe oraz kotłownie obsługujące poszczególne mieszkania. Segment A i B będzie posiadał wspólny garażowiec i wjazd jedynie od ul. Michałowskiego. Istniejący budynek C będzie posiadał dostęp od ul. Chełmońskiego.Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak aby miały charakter domu jednorodzinnego. Mieszkania w kondygnacji parteru (jednopoziomowe) posiadały będą wejście bezpośrednio z poziomu terenu. Mieszkania w kondygnacji I piętra i poddasza (dwupoziomowe) posiadały będą odrębne wejście schodami zewnętrznymi. Zaprojektowano w sumie 12 mieszkań o powierzchniach od 108 do 237 m2. Wszystkie mieszkania usytuowane będą z dogodnych stron świata oraz posiadały będą pokoje dzienne z tarasami. Przed mieszkaniami na parterze wydzielone zostaną przynależne przedogródki.

  Zespół Zabudowy Jednorodzinnej

  ul. Chełmońskiego/Michałowskiego , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Tkacka 69
  Oferta archiwalna
  Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkania w najlepszej lokalizacji w ścisłym centrum Szczecina. Dokładna lokalizacja - Starówka od strony Placu Żołnierza, adres: ul. Tkacka 69 - tuż obok Klubu 13 Muz. Pomimo położenia inwestycji w ścisłym Centrum (działka położona w drugiej linii zabudowy przy głównej ulicy Szczecina), miejsce pozostaje ciche i spokojne.Budynek z windą obsługującą wszystkie kondygnacje i miejscami parkingowymi w garażu podziemnym, realizowany w technologii uwzględniającej komfort eksploatacji i akustyki. Możliwa jest DOWOLNA aranżacja każdej kondygnacji, łączenie poszczególnych mieszkań oraz zmiana obecnych podziałów.

  Tkacka 69

  ul. Tkacka 69 , Stare Miasto, Śródmieście, Szczecin(0.2 km od centrum)
  Handwit Sp.j.
 • Tarasy Manhattanu
  Oferta archiwalna
  ZNAKOMITA LOKALIZACJAInwestycja “Tarasy Manhattanu” jest położona w historycznej dzielnicy Szczecina – Niebuszewo, u zbiegu ul. Bł. Wincentego Kadłubka i ul. Ofiar Oświęcimia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Lokalizacja ta jest niesłychanie atrakcyjna ze względu na bliskość (około 400 m) jednej z głównych i najbardziej popularnych ulic miasta – Al. Wyzwolenia. Tu zlokalizowane są centra handlowe i usługowo-rozrywkowe jak np.: Centrum Manhattan (350m), Galaxy, Pazim, Fala (około 1km), banki, apteki, klub fitness, szkoła tańca, Baltica Wellness & Spa.Mimo bliskości ścisłego centrum miasta ulica Kadłubka zachowuje swój spokojny charakter, który w połączeniu z bliskością wielu obiektów użyteczności publicznej stanowi o wyjątkowej wartości opisywanej lokalizacji. Dodatkowym walorem inwestycji “Tarasy Manhattanu” jest oddalony o ok. 1,5 km Park im. Jana Kasprowicza – największy park miejski Szczecina, ulubione miejsce spotkań i spacerów jego mieszkańców oraz stały punkt wielu rowerowych wycieczek. W jego sercu, przy jeziorze Rusałka, znajduje się Teatr Letni – jeden z największych amfiteatrów w Polsce, w którym regularnie odbywają się różne imprezy kulturalne.Warto zaznaczyć, że powstający budynek został zaprojektowany w takiej odległości od sąsiadujących z nim obiektów, która gwarantuje dostęp naturalnego oświetlenia do wszystkich znajdujących się w nim lokali. Dodatkowym atutem “Tarasów Manhattanu” jest również wolna przestrzeń wokół budynku, co pozytywnie wyróżnia tą inwestycję na tle innych, zlokalizowanych w centrum.Tarasy Manhattanu” to 8-piętrowy budynek mieszkalno-usługowy, w którym znajduje się 79 mieszkań o powierzchni od 38 m2 do 268 m2, w tym w zdecydowanej większości mieszkania 2-pokojowe o metrażu już od 38 do 58 m2 oraz mieszkania 3 pokojowe o powierzchni już od 54 m2. Mieszkania zlokalizowane na I piętrze posiadają przestronne tarasy.  Mieszkanie na ostatniej kondygnacji (VIII piętro) zaprojektowane zostało jako “open space” o powierzchni 268,62 m2 z wyjściem na taras o powierzchni 319,06 m2NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIABudynek zostanie wykonany zgodnie z normami prawnymi i technicznymi mającymi zastosowanie w budownictwie, przy dochowaniu należytej staranności oraz w oparciu o profesjonalną wiedzę i doświadczenie najwyższej klasy fachowców.DOBRA LOKATA KAPITAŁUZakup mieszkania wciąż stanowi dobrą lokatę kapitału, uznawaną przez ekonomistów za jedną z najbezpieczniejszych form inwestowania. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, zastosowaniu najnowszych technologii oraz fachowemu wykonawstwu, gwarantowanemu przez firmę CALBUD, mającą 20-letnie doświadczenie w budownictwie na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych, “Tarasy Manhattanu” to inwestycja, która z pewnością przyniesie inwestorom spodziewany zysk.ZIELEŃW granicach działki przewidziane są nowe nasadzenia zieleni:zieleń wysoka: drzewa ozdobne w ilości 22 szt., przewidziane w południowej i zachodniej części terenu tj. Wiśnia piłkowana – 17 szt. oraz Klon pospolity odm. parasolowata – 5 szt.,zieleń niska i średnia w formie dekoracyjnych donic oraz mat wegetacyjnych dachu zielonego jako elementy placu rekreacyjno-wypoczynkowego,zieleń niska w formie trawników dekoracyjnych dla skarp i wszystkich terenów nieutwardzonych, nieprzeznaczonych pod obsługę komunikacyjną oraz tarasy i chodniki dla pieszych.

  Tarasy Manhattanu

  ul. Kadłubka , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.
 • Stara Cegielnia
  Oferta archiwalna
  Stara Cegielnia powstała na Wzgórzach Warszewskich. Przez stulecia sercem tego terenu był majątek z okazałym dworem i rozległym parkiem. Pod koniec XIX wieku charakterystycznym elementem krajobrazu tej części miasta stały się cegielnie. Osiedle Stara Cegielnia jest częścią tego historycznego ukształtowania terenu.Osiedle powstało u zbiegu ulic Warcisława i Przyjaciół Żołnierza. Po zakończeniu przebudowy ulicy Warcisława będzie przebiegała tu linia tramwajowa, która pomoże mieszkańcom osiedla w dogodnym dojeździe do centrum miasta. Lepszą komunikację zapewni też nowo powstała dwu pasmowa ulica Przyjaciół Żołnierza. Inwestycja położona jest w otoczeniu terenów zielonych, a także w sąsiedztwie nowych osiedli mieszkaniowych oraz nowo wybudowanego centrum handlowego. Niedaleko przy ul. Szczanieckiej Gmina planuje wybudowanie Aquaparku – dawna Gontynka.Projekt opracowała znana szczecińska pracownia Orłowski & Szymański.

  Stara Cegielnia

  ul. Przyjaciół Żołnierza/Księcia Warcisława , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Słoneczna Polana
  Oferta archiwalna
  Osiedle “Słoneczna Polana” to idealne miejsce dla spragnionych ciszy i oddechu świeżym powietrzem, a także dla tych, którzy swoje miasto chcą mieć w zasięgu ręki (10-12 minut do centrum).LOKALIZACJA:Bezrzecze to kameralna dzielnica Szczecina położona w zachodniej części miasta, bardzo ciekawa i atrakcyjna krajobrazowo. Lokalizacja osiedla “Słoneczna Polana” z pewnością zagwarantuje Państwu upragniony spokój i wytchnienie od gwaru miasta, a jednocześnie umożliwi łatwy dostęp do podstawowych obiektów użyteczności publicznej( szkoła, przedszkole, infrastruktura handlowo usługowa, kościół). Bezrzecze posiada ponadto pełny dostęp do infrastruktury komunikacyjnej, dzięki której bardzo łatwo dostaną się państwo do centrum (autobus linii 74). Osobom lubiącym aktywnie spędzać wolny czas na pewno nie zabraknie miejsca na wycieczki rowerowe oraz spacery, istnieje również możliwość z korzystania z pobliskich kortów tenisowych, stadniny koni, oraz kąpieliska miejskiego.

  Słoneczna Polana

  ul. Kościelna , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  E.DOM Developer
 • Osiedle Polonia
  Oferta archiwalna

  Osiedle Polonia

  al. Powstańców Wlkp , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  Siemaszko
 • Osiedle nad stawem
  Oferta archiwalna
  Przy ul. Duńskiej oferujemy Państwu mieszkania z możliwością łączenia ich oraz własnej aranżacji wnętrza, a także lokale usługowe.Budynek położony jest blisko centrum Szczecina (dogodny dojazd samochodem i komunikacją miejską), na słonecznych Wzgórzach Warszewskich, z których rozpościera się malowniczy widok na panoramę Szczecina, dolinę Odry, jezioro Dąbie oraz puszczę.

  Osiedle nad stawem

  ul. Duńska , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  Siemaszko
 • Mariacka
  Oferta archiwalna
  MARIACKA to wyjątkowa architektura w niepowtarzalnej lokalizacji Starego Miasta w Szczecinie. Zastosowane materiały najwyższej jakości oraz dbałość o każdy detal to bezsprzeczne atuty inwestycji, która spełni oczekiwania osób ceniących energię miasta, aktywne życie, ale również komfort i relaks z dala od miejskiego zgiełku.Wejście do budynku zlokalizowano zarówno od strony ulicy Mariackiej jak i od strony dziedzińca. Pod budynkiem zaprojektowano garaż podziemny oferujący 35 miejsc postojowych dla samochodów oraz 3 miejsca dla motocykli. Na poziomie gruntu znajdzie się kolejnych 5 miejsc postojowych, a także elementy małej architektury, nowe nasadzenia oraz wewnętrzny ciąg pieszojezdny zapewniający dojazd do garażu podziemnego oraz sąsiednich nieruchomości.Na parterze zaprojektowano jeden duży lokal usługowy przeznaczony na klinikę stomatologiczną. W północnej części budynku powstaną dodatkowo 4 lokale mieszkalne. Na czterech kondygnacjach (+2, +3, +4, +5) przewidziano 52 mieszkania 2- i 3-pokojowe. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano cztery apartamenty o powierzchni 48,40 m2, 87,17 m2, 154,50 m2 i 289,83 m2. Do trzech największych będą przynależeć przestronne tarasy. Dodatkowo - dla wygody mieszkańców - na każdej kondygnacji powstaną komórki lokatorskie przynależne do każdego z mieszkań.Łącznie w budynku powstanie 60 mieszkań, w tym 48 mieszkań 2-pokojowych o powierzchni ok. 40-52 m2, 9 mieszkań 3-pokojowych o powierzchni ok. 75 m2 oraz 3 apartamenty niestandardowe, do indywidualnej aranżacji.

  Mariacka

  od 6 500 zł/m2
  ul. Mariacka , Stare Miasto, Śródmieście, Szczecin(0.3 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.
 • Kamienica Nova
  Oferta archiwalna
  Zespół mieszkalno-usługowy Kamienica Nova, położony u zbiegu ulic Langiewicza i Księcia Bogusława X w Szczecinie, stanowi rewitalizację i znaczące uzupełnienie części kwartału w samym centrum Szczecina. Kondygnacja parterowa budynku została przeznaczona w całości pod usługi. Obecnie w naszej ofercie znajduje się lokal o powierzchni użytkowej 108 m2, który można zaaranżować odpowiednio do własnych potrzeb i profilu prowadzonej działalności.Głównym atutem usytuowania budynku u zbiegu ulic Ks. Bogusława X i Langiewicza jest bliskość dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej, funkcjonującej w ramach głównych ciągów komunikacyjnych - ulicy Krzywoustego, Alei Piastów i Wyzwolenia. Linie autobusowe dzienne (61, 61 bis, 75, 81, 83, E) jak i nocne (521, 523, 524, 527, 528), a także szereg linii tramwajowych, odjeżdżających z Bramy Portowej (1, 2, 4, 6, 7, 8, 9) lub Alei Piastów (3, 11, 12), stanowią dla potencjalnych najemców oferowanych lokali usługowych gwarancję szerokiej dostępności świadczonych przez nich usług.

  Kamienica Nova

  Ul. Ks. Bogusława X , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.
 • Inwestycja przy ul. Okulickiego
  Oferta archiwalna
  Przy ul. Okulickiego, znajdującej się w dzielnicy domów jednorodzinnych Gumieńce, przystąpiliśmy do realizacji nowych inwestycji.W tej atrakcyjnej lokalizacji oferujemy Państwu lakale mieszkalne z możliwością łączenia ich. Inwestycja położona jest w obrębie doskonałego układu komunikacyjnego: bliskość drogi krajowej 10 i 13 (Szczecin – przejście granicze) oraz 31 w kierunku prawobrzeża.Blisko jest również do wielu środków komunikacji miejskiej jak linia tramwajowa i autobusowa.Niedaleko również znajduje się centrum handlowe.

  Inwestycja przy ul. Okulickiego

  ul. Okulickiego , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  Siemaszko
 • Dolina Słońca
  Oferta archiwalna
  Oferujemy Państwu mieszkania na nowym osiedlu pod nazwą Dolina Słońca położonym niedaleko centrum miasta w spokojnej dzielnicy.Postanowiliśmy połączyć nowoczesną architekturę i wysokiej jakości naturalne materiały (cegła, dachówka, drewno) i wkomponować osiedle w sielski krajobraz Bezrzecza.Tak jak w przypadku naszych poprzednich inwestycji, staramy się ściśle łączyć mieszkania z terenem wokół domów; duże ogródki przydomowe, boisko sportowe, starannie zaprojektowane place rekreacyjne i zabaw dla dzieci, dają mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa (teren ogrodzony i strzeżony) oraz przyjemności spędzania czasu w pobliżu domu.Obecnie oferujemy Państwu mieszkania w trzech standardach: deweloperskim – mieszkanie do samodzielnego wykończenia, standard Happy Home – mieszkanie całkowicie wykończone (tylko bez wyposażonej kuchni) w bardzo atrakcyjnej cenie, oraz standard dizajnerski – mieszkanie kompleksowo wykończone materiałami wysokiego gatunku, łącznie z zabudową kuchni i sprzętem kuchennym. Zapraszamy do obejrzenia gotowych mieszkań we wszystkich standardach na nasze osiedle Dolina Słońca.

  Dolina Słońca

  ul. Dolina Słońca , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  Neptun Developer Sp. z o.o.
 • Budynek wielorodzinny Kurpiów
  Oferta archiwalna
  W ramach inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Dąbie w sąsiedztwie lasu miejskiego, zrealizowano budynek trzy kondygnacyjny z garażami w poziomie piwnic.Cały teren zagospodarowany – dojścia, dojazdy, parking, plac zabaw, zieleń niska i wysoka, ogródki przydomowe. Okolica cicha, spokojna. Łatwy dostęp komunikacją miejską.

  Budynek wielorodzinny Kurpiów

  ul. Kurpiów , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin
 • Apartamenty przy Krakowskiej
  Oferta archiwalna
  Apartamenty przy ul. Krakowskiej w Szczecinie to nowoczesne, zamknięte i monitorowane osiedle złożone z ośmiu kameralnych dwu i trzy piętrowych budynków mieszkalnych.Osiedle charakteryzuje się ciekawą architekturą i oryginalną kolorystyką elewacji oraz niestandardowymi rozwiązaniami przestrzennymi.Same mieszkania zostawiają przyszłym mieszkańcom możliwość aranżacji według indywidualnych upodobań.To inwestycja dla młodych i aktywnych ludzi, ceniących komfort i bezpieczeństwo. Zakończenie budowy planujemy jesienią 2010 roku.Autorami projektu są Ryszard Burbicki i Małgorzata Rucka z biura FBA s.c.

  Apartamenty przy Krakowskiej

  ul. Krakowska , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Centrum:

Informacje o Centrum

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: