Budynek wielorodzinny Kurpiów

Oferta archiwalna

Szczecin, Śródmieście, Centrum, ul. Kurpiów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 332 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Budynek wielorodzinny Kurpiów

5 zdjęć

Budynek wielorodzinny Kurpiów
Budynek wielorodzinny Kurpiów
Budynek wielorodzinny Kurpiów
Budynek wielorodzinny Kurpiów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

W ramach inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Dąbie w sąsiedztwie lasu miejskiego, zrealizowano budynek trzy kondygnacyjny z garażami w poziomie piwnic.

Cały teren zagospodarowany – dojścia, dojazdy, parking, plac zabaw, zieleń niska i wysoka, ogródki przydomowe. Okolica cicha, spokojna. Łatwy dostęp komunikacją miejską.

Inwestycja Budynek wielorodzinny Kurpiów znajduje się w Centrum, ul. Kurpiów została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin.

Inwestycja Budynek wielorodzinny Kurpiów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Budynek wielorodzinny Kurpiów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Budynek wielorodzinny Kurpiów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Budynek wielorodzinny Kurpiów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Budynek wielorodzinny Kurpiów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Żołnierza Polskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Budynek wielorodzinny Kurpiów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek wielorodzinny Kurpiów znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 1 w odległości 100 m, ZG ZNP Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych Filia w Szczecinie w odległości 100 m, NOVA GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH W SZCZECINIE w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Budynek wielorodzinny Kurpiów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Kaskada, w odległości 240 m znajduje się Stokrotka, w odległości 250 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek wielorodzinny Kurpiów w odległości 100 m znajduje się Pure Jatomi Fitness, w odległości 210 m znajduje się Labyrinth Laser Tag, w odległości 230 m znajduje się Professional Fitness.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Centrum

Oferty w Centrum

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: