Silesia Apartments

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVastbouw Polska Sp. z o.o.

Ceny od: 7 511 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Silesia Apartments dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M01
3
53,12 m²
Parter
399 000 zł7 511 zł/m²
M48
3
72,48 m²
3
560 000 zł7 726 zł/m²
M49
3
73,07 m²
3
560 000 zł7 665 zł/m²
M50
3
51,72 m²
-
465 480 zł9 000 zł/m²
M62
3
64,11 m²
5
639 497 zł9 975 zł/m²

Opis Inwestycji

Nowoczesny budynek w samym sercu MiastaDzięki doskonałej lokalizacji i podwyższonym standardzie Silesia Apartments spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Oto bowiem tworzymy miejsce, które pozwoli Ci żyć tak, jak zawsze chciałeś – wygodnie i przyjemnie.Silesia Apartments to budynek o zróżnicowanej wysokości, zlokalizowany przy ulicy Śląskiej 26 w Szczecinie. To szeroki wybór 63 apartamentów (od 1- do 5-pokojowych) oraz równie duży wybór metrażu (od 23 do 104 m2). Dzięki temu masz gwarancję, że znajdziesz dokładnie taką przestrzeń jakiej potrzebujesz – idealnie pasującą do Twojego stylu życia i Twoich oczekiwań. Dla Twojej wygody w kondygnacji parteru znajdą się dwa lokale usługowe zaś w kondygnacji podziemnej komórki lokatorskie oraz garaż podziemny ze stanowiskami postojowymi przygotowanymi do ładowania samochodów elektrycznych.Cechą przewodnią tego projektu jest innowacyjna architektura z eleganckimi elementami wykończeniowymi znakomicie wpisująca się w historyczną część Centrum Szczecina. Wszystkie apartamenty charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dzięki dużym oknom lokale będą jasne i odpowiednio doświetlone a prywatne loggie, balkony i tarasy zapewnią mieszkańcom czas na chwilę relaksu. Wygodę, bezpieczeństwo oraz komfort życia zapewni cichobieżna winda, która zawiezie Cię bezszelestnie bezpośrednio do wybranych apartamentów, monitoring, inteligentne zamki oraz oświetlenie ledowe.Sąsiedztwo Teatru Pleciuga, Basenu Olimpijskiego, Urzędu Miejskiego i Jasnych Błoni sprawia, że Silesia Apartments to doskonały adres dla Ciebie by żyć aktywnie i komfortowo w spokojnym otoczeniu.

Inwestycja Silesia Apartments znajduje się w Centrum, ul. Śląska (0.9 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Silesia Apartments jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Silesia Apartments pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 52 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 7 511 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 73 m2 w cenie od 399 000 zł (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vastbouw Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 52 do 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 399 000 do 639 497 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 511 do 9 975 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Silesia Apartments

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Silesia Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Silesia Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Grunwaldzki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Silesia Apartments znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 w odległości 150 m, Centrum Szkolenia Efekt Zofia Taczalska w odległości 180 m, Punkt przedszkolny "CORECTA" w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Silesia Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortomedik w odległości 50 m, Pramed w odległości 180 m, Kolmed w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Silesia Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Silesia Apartments w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.11.2018

Data aktualizacji: 19.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie