Inwestycja przy ul. Okulickiego

Oferta archiwalna

Szczecin, Śródmieście, Centrum, ul. Okulickiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 518 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ul. Okulickiego

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, morze

Opis inwestycji

Przy ul. Okulickiego, znajdującej się w dzielnicy domów jednorodzinnych Gumieńce, przystąpiliśmy do realizacji nowych inwestycji.

W tej atrakcyjnej lokalizacji oferujemy Państwu lakale mieszkalne z możliwością łączenia ich. Inwestycja położona jest w obrębie doskonałego układu komunikacyjnego: bliskość drogi krajowej 10 i 13 (Szczecin – przejście granicze) oraz 31 w kierunku prawobrzeża.Blisko jest również do wielu środków komunikacji miejskiej jak linia tramwajowa i autobusowa.Niedaleko również znajduje się centrum handlowe.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Okulickiego znajduje się w Centrum, ul. Okulickiego została zrealizowana przez Siemaszko.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Okulickiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Okulickiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Siemaszko nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Okulickiego?

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Okulickiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Okulickiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Żołnierza Polskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Okulickiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Okulickiego znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA NR 1 w odległości 100 m, ZG ZNP Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych Filia w Szczecinie w odległości 100 m, NOVA GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH W SZCZECINIE w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Okulickiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LuxMed w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Okulickiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Kaskada, w odległości 240 m znajduje się Stokrotka, w odległości 260 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Okulickiego w odległości 70 m znajduje się Fitness Ergo, w odległości 110 m znajduje się Calypso Fitness Club, w odległości 210 m znajduje się Labirynth Laser Tag.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: