+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz tanie mieszkania na sprzedaż Sochaczew

55 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 795 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?

  Dopasuj liczbę pokoi

  • 11
  • 22
  • 33
  • 44
  • 5+5+
 • 7. Dzielnica Olimpijska
  3 kw. 2024
  Sochaczew to miasto przyjazne, otwarte i nowoczesne. Taka jest Inwestycja deweloperska w centrum miasta - 7. Dzielnica, projekt realizowany przez VFM Real Estate. Inwestycja zlokalizowana tuż obok miejskiego ośrodka sportu i rekreacji. W ciągu kilku lat powstanie tu najnowocześniejsze osiedle w Sochaczewie - nowe tętno miasta. O budynku W pierwszym etapie inwestycji powstanie budynek

  7. Dzielnica Olimpijska

  od 8 450 zł/m2
  ul. Olimpijska , Sochaczew(0.9 km od centrum)
  VFM Real Estate
image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Tanie mieszkania w Sochaczewie – atrakcyjne nowe lokale

Sochaczew to niewielka miejscowość w województwie mazowieckim. Bliskość Warszawy i autostrady A2 sprawiają, że jej lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. Jest to również stolica powiatu i prężnie działający ośrodek przemysłowy. Mimo tego w Sochaczewie bez problemu można znaleźć tanie mieszkania. To między innymi dlatego zainteresowanie nimi jest coraz większe – w tym wśród mieszkańców stolicy, którzy poszukują nieruchomości w rozsądnych cenach.

Nieruchomości w Sochaczewie – jak wygląda rynek pierwotny?

Rynku nieruchomości w Sochaczewie nie da się porównywać do rynku w Warszawie czy innych dużych miastach. Jest on wielokrotnie mniejszy, a nowe inwestycje nie powstają szczególnie często, chociaż w ostatnich latach ich ilość zdecydowanie wzrasta. Miasto cieszy się jednak dużym zainteresowaniem między innymi osób chcących się wyprowadzić poza stolicę. Dlatego coraz prężniej działają tu biura deweloperskie.

W Sochaczewie dominuje zabudowa o niskiej intensywności. Są to niezbyt wysokie, kilkupiętrowe bloki mieszkalne ulokowane przede wszystkim w centrum i jego okolicach, a także domy jednorodzinne znajdujące się głównie na obrzeżach miasta. Nowe inwestycje projektowane są tak, aby wpasowywały się w istniejącą tkankę miejską. Są to więc zazwyczaj kameralne osiedla składające się z nowoczesnych bloków otoczonych zielenią. Metraże mieszkań są zróżnicowane, ale ze względu na przystępne ceny częściej niż w większych miastach wybierane są lokale 3-pokojowe i większe.

Gdzie w Sochaczewie buduje się nowe mieszkania?

Mieszkania w Sochaczewie powstają w ramach inwestycji deweloperskich w niewielkiej ilości. W mieście działa jednak kilka firm zajmujących się ich budową. Nie brakuje w nim również wolnych terenów przeznaczanych pod zabudowę mieszkaniową. Znajdują się one w zasadzie na terenie całego Sochaczewa, po obu stronach Bzury. Atrakcyjne działki do zagospodarowania można znaleźć nawet w samym centrum. Miasto rozwija się również terytorialnie, ponieważ nowe osiedla i domy powstają wzdłuż wszystkich dróg wylotowych, a szczególnie tych pozwalających szybko dojechać do Warszawy.

Tanie mieszkania w Sochaczewie przedmiotem zainteresowania nabywców

Kojarzony przez wielu ze względu na tanie mieszkania Sochaczew stanowi bardzo atrakcyjną lokalizację dla osób szukających nieruchomości, które nie rujnują portfela. Te okolice cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród warszawiaków, którzy przedkładają oszczędności lub po prostu większą przestrzeń do życia nad możliwość szybkiego dojazdu do centrum. Sochaczew może być idealnym miejscem np. dla osób pracujących zdalnie w stolicy, a także tych, które szukają spokojnego życia. Ceny nieruchomości oscylują tu wokół średniej krajowej. Można znaleźć lokale nieco droższe, ale są też dostępne tanie mieszkania, których ceny w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni są wyraźnie niższe od średniej krajowej. To dlatego miasto systematycznie się rozwija i przybywa tu nowych inwestycji.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę tanich mieszkań w Sochaczewie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Sochaczewie

W Sochaczewie dostępne są 83 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Sochaczewie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 124 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (11 mieszkań).
 • 2-pokojowe (11 mieszkań).
 • 3-pokojowe (57 mieszkań).
 • 4-pokojowe (3 mieszkania).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Sochaczewie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Sochaczewie kosztuje 303 345 zł.

Oferty w Sochaczewie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: