Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Wrocław, Fabryczna, Ratyń

7 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Ratyń Mini
  gotowe
  Osiedle Ratyń Mini to kontynuacja inwestycji realizowanej przez DŚ Development we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna/ Ratyń w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Krajobrazowego oraz Lasu Ratyńskiego.Inwestycja składa się z 2 kameralnych budynków w zabudowie dwulokalowej, czyli 4 lokali mieszkalnych wraz z ogrodami. Do każdego lokalu przynależy duża nasłoneczniona działka, a dodatkowo mieszkańcy tego mini osiedla będą mieli do wyłącznej dyspozycji wspólny teren zielony.Podczas tworzenia projektu inwestycji OSIEDLE Ratyń Mini , główną ideą było zapewnienie naszym Klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych, w pełni odpowiadających ich potrzebom. Realizowane lokale o powierzchni użytkowej 84,20 m2 posiadają na parterze duże jasne salony z kuchnią, WC, na piętrze natomiast znajdują się 3 ustawne sypialnie i łazienka.

  Ratyń Mini

  ul. Pejzażowa , Ratyń, Fabryczna, Wrocław(13.5 km od centrum)
  DŚ Development
 • Osiedle Ratyń pod Lasem 2
  3 kw. 2023
  Osiedla "RATYŃ POD LASEM 2"realizowany przez DŚ DEVELOPMENTwe Wrocławskiej dzielnicy Fabryczna-Ratyń, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Krajobrazowego oraz Lasu Ratyńskiego.Kolejny etap inwestycji składa się z 6 kameralnych budynków w zabudowie dwulokalowej, tj.12 indywidualnych lokali mieszkalnych o przestronnych pozwalających na ciekawą aranżacje rozkładach.Każde mieszkanie posiada indywidualny garaż w bryle budynku oraz słoneczny ogród, wokół którego wykonane zostaną estetyczne ogrodzenia panelowe.Podczas tworzenia inwestycji osiedle "RATYŃ POD LASEM 2" główną ideą Dewelopera było zapewnienie naszym klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych, w pełni odpowiadających ich potrzebom.Lokal o łącznej powierzchni użytkowej: 120,3 m2 lub 109m2Rozkład parteru :Wiatrołap ,Korytarz ,WC, Pom. Gospodarcze , Salon z aneksem kuchennym ,Klatka schodowa ,GarażRozkład poddasza:Korytarz ,Pokój 1,Pokój 2 ,Sypialnia, ŁazienkaUsytuowanie osiedla zapewnia swobodną komunikacje zarówno z centrum Wrocławia jak i ekspresowy dostęp do obwodnicy Wrocławia oraz autostrady A4.DŚ DEVELOPMENT WŁASNE M

  Osiedle Ratyń pod Lasem 2

  od 7 500 zł/m2
  ul. Pejzażowa , Ratyń, Fabryczna, Wrocław(14.4 km od centrum)
  DŚ Development
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Kębłowicka MINI
  Oferta archiwalna
  Osiedle Kębłowicka MINI - kontynuacja to kolejny etap inwestycji realizowanej przez DŚ DEVELOPMENT we Wrocławskiej dzielnicy Jarnołtów w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Krajobrazowego oraz Lasu Ratyńskiego.Kolejny etap inwestycji składa się z kameralnego budynku w zabudowie dwulokalowej, czyli 2 lokali mieszkalnych o przestronnych pozwalających na ciekawą aranżacje rozkładach. Każdy segment posiada słoneczny ogród, .Przy zakupie nieruchomości do końca września 2022: ogrodzenie ogrodu GRATIS!!!!!Podczas tworzenia inwestycji osiedle Kębłowicka Mini - kontynuacja główną ideą było zapewnienie naszym klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych, w pełni odpowiadających ich potrzebom. Realizowane lokale posiadają na parterze duży jasny salon z aneksem kuchennym, WC, korytarz, na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka.Usytuowanie osiedla zapewnia swobodną komunikacje zarówno z centrum Wrocławia jak i ekspresowy dostęp do obwodnicy oraz autostrady A4.Opcje dodatkowe:Przygotowanie instalacji C.O. i C.W.U pod montaż pompy ciepła,Ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu,

  Osiedle Kębłowicka MINI

  ul. Jarnołtowska 31A , Jarnołtów, Fabryczna, Wrocław(13.4 km od centrum)
  DŚ Development
 • Malownicza Pustecka
  Oferta archiwalna
  Malownicza Pustecka to inwestycja, która powstaje w historycznej części Leśnicy przy ul. Pusteckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Leśnickiego. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych położone w cichej, spokojnej okolicy, z pełną infrastrukturą w pobliżu zapewniającą wszystkie potrzeby przyszłych mieszkańców. Idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać blisko natury, a jednocześnie korzystać z wszystkich udogodnień miasta.Domy charakteryzuje nowoczesna architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń i przestronne wnętrza. Budynki są dwukondygnacyjne i mają powierzchnię 143,81 m2. Na parterze znajduje się jasna kuchnia z jadalnią, która przechodzi w duży salon oraz łazienka z kotłownią. Na piętrze zaplanowano 4 pokoje i dużą łazienką. Auto będzie można zaparkować w garażu o powierzchni 17,72 m2, przewidziano również dodatkowe miejsce postojowe przy budynku. Działki mają powierzchnię od 516 m2-833m2.

  Malownicza Pustecka

  od 6 884 zł/m2
  ul. Pustecka , Leśnica, Fabryczna, Wrocław(13.7 km od centrum)
  Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.
 • Osiedle Ratyń pod Lasem
  Oferta archiwalna
  Osiedle Ratyń Pod Lasem to kontynuacja inwestycji realizowanej przez DŚ Development we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna/ Ratyń w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Krajobrazowego oraz Lasu Ratyńskiego. Inwestycja składa się z 3 kameralnych domów w zabudowie dwulokalowej, czyli 6 lokali mieszkalnych wraz z ogrodami i garażami. Do każdego lokalu przynależy duża nasłoneczniona działka.Domy budowane są w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów.Dodatkowym atutem jest możliwość realizacji „pod klucz” zgodnej z wytycznymi przyszłych mieszkańców, tak aby każde z mieszkań nabrało wyjątkowego, indywidualnego charakteru zgodnego z preferencjami aranżacyjnymi Klientów.DŚ DEVELOPMENT dysponuje szeroką ofertę usług dodatkowych, które pozwalają nadać apartamentom standard o jakim marzą Nabywcy, wśród nich między innymi : ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, elektrycznie sterowane rolety oraz brama garażowa, schody strychowe z dociepleniem, dodatkowe przyłącza wody w ogrodzie, trawniki z rolki.Podczas tworzenia projektu inwestycji OSIEDLE Ratyń Pod Lasem, główną ideą było zapewnienie naszym Klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych, w pełni odpowiadających ich potrzebom. Realizowane lokale o łącznej powierzchni użytkowej 114,70 m2 posiadają na parterze duże jasne salony z aneksem kuchennym, WC, pom. gospodarcze oraz garaż- na piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz łazienka. Lokal 141,5 m2 na parterze posiada jasny salon z aneksem kuchennym, pokój, WC, pom. gospodarcze oraz garaż natomiast na piętrze znajdują się 4 ustawne sypialnie i łazienka. Atrakcyjność tego lokalu podnosi jego wyjątkowe położenie w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz wielkość działki na, której jest zlokalizowany- 450m2.

  Osiedle Ratyń pod Lasem

  ul. Pejzażowa 74 , Ratyń, Fabryczna, Wrocław(14.4 km od centrum)
  DŚ Development
 • Ratyń II
  Oferta archiwalna
  „Osiedle Ratyń II” to kontynuacja inwestycji realizowanej przez DŚ DEVELOPMENT we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna/ Ratyń w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Krajobrazowego oraz Lasu Ratyńskiego.Projekt zapewnia naszym klientom najbardziej atrakcyjne rozwiązania architektoniczne ,które w pełni odpowiadają potrzebom każdej rodziny. Dodatkowym atutem jest możliwość realizacji „pod klucz” zgodnej z wytycznymi przyszłych mieszkańców.RATYŃ II jest przykładem harmonijnego połączenia designu z praktycznymi rozwiązaniami w zakresie układów mieszkań, a uzupełnieniem całości są przestronne ogródki o pow. od 120m2 do 250m2.Nasza kameralna inwestycja składa się z 3 domów w zabudowie dwulokalowej czyli łącznie z 6 lokali mieszkalnych. Każdy lokal posiada dużą, nasłonecznioną działkę. Domy budowane są w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów.

  Ratyń II

  od 4 999 zł/m2
  ul. Pejzażowa , Ratyń, Fabryczna, Wrocław(13.5 km od centrum)
  DŚ Development
 • Osiedle Ratyń etap VI
  Oferta archiwalna
  Oferujemy Państwu domy wolnostojące w zabudowie dwurodzinnej z działkami oraz garażem zlokalizowane we Wrocławiu na „Osiedlu Ratyń” przy ul. Gromadzkiej. Inwestycja składa się z 25 domów dwurodzinnych (50 lokali mieszkalnych) i 1 jednorodzinnego usytuowanego pod lasem z przestronna działką. Domy budowane są w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów.Oferujemy lokale mieszkalne w zabudowie dwurodzinnej o powierzchni od 100m2 z garażem i działką w stanie deweloperskim. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchenny o powierzchni 25m2 i wyjściem na taras. Salon jest wyposażony w instalacje kominową gotową do podłączenia kominka. Dodatkowo na parterze znajduje się łazienka dla gości, spiżarnia i garaż o powierzchni 16m2. Na piętrze ulokowane zostały trzy przestronne pokoje i łazienka z oknem oraz poddasze strychowe.Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszych domów w zabudowie dwurodzinnej na osiedlu Sosnowym.

  Osiedle Ratyń etap VI

  od 4 541 zł/m2
  ul. Gromadzka , Ratyń, Fabryczna, Wrocław(13.6 km od centrum)
  DŚ Development
 • Willa ToTu
  Oferta archiwalna
  Willa ToTu! osiedle domków położone przy ul. Gromadzkiej we Wrocławiu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. To idealne rozwiązanie dla osób marzących o własnym domu z ogródkiem, bez konieczności zagospodarowania wielkich powierzchni. Lokalizacja osiedla zapewnia ciszę i wygodę, tworząc doskonałą ofertę dla rodzin z małymi dziećmi. Położenie w okolicy Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy na wrocławskim Ratyniu to bliskość pięknych terenów zielonych, świeże powietrze i spokój, a jednocześnie dogodny dostęp do wszystkich ważnych punktów miasta. Osiedle składa się z 27 bliźniaków (domy jednorodzinne dwulokalowe), o  powierzchni od 73 do 84 m2. Willa ToTu! daje możliwość posiadania własnego domu z ogródkiem w cenie mieszkania. Inwestycja zakończona, mieszkanie gotowe do odbioru. Proponowana cena dotyczy domu w standardzie deweloperskim!

  Willa ToTu

  ul. Gromadzka , Ratyń, Fabryczna, Wrocław(14.2 km od centrum)
  Inkom S.A.
 • Osiedle Ratyń etap II
  Oferta archiwalna
  Oferujemy Państwu domy wolnostojące w zabudowie dwurodzinnej z działkami oraz garażem zlokalizowane we Wrocławiu na „Osiedlu Ratyń” przy ul. Gromadzkiej. Inwestycja składa się z 25 domów dwurodzinnych (50 lokali mieszkalnych) i 1 jednorodzinnego usytuowanego pod lasem z przestronna działką. Domy budowane są w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z wysokojakościowych jakości materiałów.Powierzchnia całkowita w zależności od wybranego typu segmentu wynosi od 100 m2 lub 113 m2 z garażem i działką w stanie deweloperskim. Na parterze znajduje się przestronny, wyposażony w instalację kominową salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras.Dodatkowo oprócz znajdującej się na piętrze łazienki, na parterze znajduje się również dodatkowa toaleta dla gości.Na piętrze ulokowane zostały trzy przestronne pokoje oraz schody umożliwiające dostęp do pełniącego rolę funkcjonalnego schowka poddasza strychowego.

  Osiedle Ratyń etap II

  ul. Gromadzka , Ratyń, Fabryczna, Wrocław(13.7 km od centrum)
  DŚ Development
 • Osiedle Ratyń
  Oferta archiwalna
  Oferujemy Państwu domy w zabudowie dwurodzinnej z działkami w promocyjnych cenach zlokalizowane we Wrocławiu na „Osiedlu Ratyń” przy ul. Gromadzkiej. Domy budowane są w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów.Oferujemy lokale mieszkalne w zabudowie dwurodzinnej o powierzchni od 100m2 z garażem i działką w stanie deweloperskim. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchenny o powierzchni 25m2 i wyjściem na taras. Salon jest wyposażony w instalacje kominową gotową do podłączenia kominka. Dodatkowo na parterze znajduje się łazienka dla gości, spiżarnia i garaż o powierzchni 16m2. Na piętrze ulokowane zostały trzy przestronne pokoje i łazienka z oknem oraz poddasze strychowe.Działka jest uzbrojona w przyłącza wodno-kanalizacyjne, prąd, gaz, ogrodzona płotem panelowym i wyłożoną kostką na podjeździe. Z tyłu domu znajduje się działka, gdzie będzie można spędzić niezapomniane chwile ze znajomymi przy grillu. Dojazd do domu będzie się odbywał przez wykostkowaną ulicę z chodnikami i oświetleniem. Na osiedlu planowana jest również budowa placu zabaw dla dzieci.

  Osiedle Ratyń

  ul. Gromadzka , Ratyń, Fabryczna, Wrocław(13.6 km od centrum)
  DŚ Development
 • Inwestycja w Leśnicy
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego budynku w Leśnicy we Wrocławiu Zaprojektowaliśmy obiekt, w którym oferujemy mieszkania w bardzo atrakcyjnej cenie. W skład inwestycji wchodzi 70 nowych mieszkań, znajdujących się w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy oraz dobudowanej nowej części budynku nawiązującej charakterem do części zabytkowej. Obecnie kompleks jest w całości ukończony i gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia i licencje. Proponujemy apartamenty o powierzchni mieszkalnej od 34 m2 do 98 m2. Cena za m2 zaczyna się od 4132 m2 PUM. Ponadto w naszej ofercie posiadamy 70 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Oprócz powierzchni mieszkalnej i miejsc parkingowych w budynku znajduje się ponad 1200 m2 powierzchni handlowo-usługowej przeznaczonej do sprzedaży lub wynajmu.

  Inwestycja w Leśnicy

  ul. Trzmielowicka , Ratyń, Fabryczna, Wrocław(14.5 km od centrum)
  Portero Polska Sp. z o.o.

Informacje o Ratyniu

Na Ratyniu dostępnych jest 7 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Ratyniu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 84 do 120 m2, w tym lokale:

 • 4-pokojowe (7 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Ratyniu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Ratyniu kosztuje 708 500 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Ratyniu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: