Osiedle Kębłowicka MINI

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Jarnołtowska, oferowane bezpośrednio przez

DŚ Development

Wrocław, Fabryczna, Jarnołtów, ul. Jarnołtowska 31A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 89 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Kębłowicka MINI

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Kębłowicka MINI - kontynuacja to kolejny etap inwestycji realizowanej przez DŚ DEVELOPMENT we Wrocławskiej dzielnicy Jarnołtów w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Krajobrazowego oraz Lasu Ratyńskiego.

Kolejny etap inwestycji składa się z kameralnego budynku w zabudowie dwulokalowej, czyli 2 lokali mieszkalnych o przestronnych pozwalających na ciekawą aranżacje rozkładach. Każdy segment posiada słoneczny ogród, .

Przy zakupie nieruchomości do końca września 2022: ogrodzenie ogrodu GRATIS!!!!!

Podczas tworzenia inwestycji osiedle Kębłowicka Mini - kontynuacja główną ideą było zapewnienie naszym klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych, w pełni odpowiadających ich potrzebom. Realizowane lokale posiadają na parterze duży jasny salon z aneksem kuchennym, WC, korytarz, na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka.

Usytuowanie osiedla zapewnia swobodną komunikacje zarówno z centrum Wrocławia jak i ekspresowy dostęp do obwodnicy oraz autostrady A4.

Opcje dodatkowe:

Przygotowanie instalacji C.O. i C.W.U pod montaż pompy ciepła,

Ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu,

Inwestycja Osiedle Kębłowicka MINI znajduje się na Jarnołtowie, ul. Jarnołtowska 31A (13.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez DŚ Development.

Inwestycja Osiedle Kębłowicka MINI została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kębłowicka MINI nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DŚ Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kębłowicka MINI?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kębłowicka MINI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2780 metrów od inwestycji Osiedle Kębłowicka MINI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Leśnica.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kębłowicka MINI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się sklep osiedlowy.

Data publikacji: 28.07.2022
Data aktualizacji: 19.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: