Malownicza Pustecka

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Pustecka, oferowane bezpośrednio przez

Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Wrocław, Fabryczna, Leśnica, ul. Pustecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Malownicza Pustecka

7 zdjęć

Malownicza Pustecka
Malownicza Pustecka
Malownicza Pustecka
Malownicza Pustecka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 7 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Opis inwestycji

Malownicza Pustecka to inwestycja, która powstaje w historycznej części Leśnicy przy ul. Pusteckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Leśnickiego. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych położone w cichej, spokojnej okolicy, z pełną infrastrukturą w pobliżu zapewniającą wszystkie potrzeby przyszłych mieszkańców. Idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać blisko natury, a jednocześnie korzystać z wszystkich udogodnień miasta.

Domy charakteryzuje nowoczesna architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń i przestronne wnętrza. Budynki są dwukondygnacyjne i mają powierzchnię 143,81 m2. Na parterze znajduje się jasna kuchnia z jadalnią, która przechodzi w duży salon oraz łazienka z kotłownią. Na piętrze zaplanowano 4 pokoje i dużą łazienką. Auto będzie można zaparkować w garażu o powierzchni 17,72 m2, przewidziano również dodatkowe miejsce postojowe przy budynku. Działki mają powierzchnię od 516 m2-833m2.

Inwestycja Malownicza Pustecka znajduje się na Leśnicy, ul. Pustecka (13.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Malownicza Pustecka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Malownicza Pustecka nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Malownicza Pustecka?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Malownicza Pustecka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1160 metrów od inwestycji Malownicza Pustecka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Leśnica.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Malownicza Pustecka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Malownicza Pustecka znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 51 w odległości 870 m, Publiczne Przedszkole "Smerfowa Załoga" w odległości 970 m, Szkoła Podstawowa nr 51 w odległości 970 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Malownicza Pustecka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Żabka, w odległości 770 m znajduje się Shell Select, w odległości 980 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Malownicza Pustecka w odległości 600 m znajduje się boisko / kort, w odległości 920 m znajduje się Ośrodek Sportowy KS „Gwardia”, w odległości 930 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.11.2020
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: