Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Wrocław, Fabryczna, Kuźniki

36 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chociebuska 11
  4 kw. 2023
  Chociebuska 11 to trzy dziesięcio- i jedenastopiętrowe budynki o łącznej liczbie 194 mieszkań w najbardziej poszukiwanych metrażach od 29 do 90 m², oferujących od 1 do 4 pokoi. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony lub loggie, a na ostatnich piętrach ― przestronne tarasy. W części mieszkań zlokalizowanych na parterze zaplanowano przydomowe ogródki.Do dyspozycji mieszkańców będą m.in: komórki lokatorskie, dwupoziomowy garaż podziemny, rowerownia, wózkownia, a także elementy małej architektury - ławki, stojaki na rowery itp.Inwestycja będzie posiadać duży, zielony, wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw i siłownią terenową. Na parterze budynku od strony ulicy Chociebuskiej inwestor przewidział dwa lokale usługowe.Architektura osiedla utrzymana została w odcieniach bieli i szarości z akcentami koloru pomarańczowego użytego we wnętrzach balkonów i loggi. Wszystkie mieszkania posiadać będą duże okna, natomiast z tarasów na ostatnich piętrach rozpościerać się będzie wspaniały widok na panoramę Wrocławia.Inwestycję Chociebuska 11 zaprojektowała firma Olejnik Pracownia Projektowa. Głównym wykonawcą jest spółka Dom Construction.

  Chociebuska 11

  ul. Chociebuska 11 , Nowy Dwór, Fabryczna, Wrocław(5.5 km od centrum)
  Dom Development S.A.
 • Sarbinowska
  gotowe
  Inwestycja „SARBINOWSKA”, która powstanie na Kuźnikach przy ul. Sarbinowskiej w zachodniej części Wrocławia składać się będzie z zespołu 2 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, o wysokości czterech i pięciu kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej, z cichobieżnymi windami poruszającymi się pomiędzy wszystkimi kondygnacjami.Łącznie zaprojektowano 96 mieszkań, w tym 1, 2, 3, 4 - pokojowych o pow. od 31 m2 do 68 m2 oraz mieszkania z antresolą o pow. od 79 m2 do 107 m2 – wszystkie z balkonami lub tarasami. Mieszkania zaprojektowano zarówno z oddzielną kuchnią, typową dla tradycyjnych rozkładów mieszkań, jak i aneksem kuchennym połączonym z pokojem dziennym, dzięki czemu mieszkania wydają się większe i bardziej przestronne. Pod każdym z budynków będzie garaż podziemny oraz komórki lokatorskie.Ponadto na terenie inwestycji powstanie 80 naziemnych miejsc postojowych, stojaki rowerowe, plac zabaw, a teren wokół budynków zostanie zagospodarowany zielenią parkową.Budynki B1 i B2 z pozwoleniem na użytkowanie- MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU.* Obligatoryjnym zakupem do mieszkania jest zakup miejsca parkingowego w garażu podziemnym lub miejsce postojowe naziemne z blokadą wjazdu.

  Sarbinowska

  od 8 540 zł/m2
  ul. Sarbinowska , Kuźniki, Fabryczna, Wrocław(7 km od centrum)
  Triada Dom Sp.j.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Kuźniki
  Oferta archiwalna
  Osiedle Kuźniki przy ul. Hermanowskiej to najnowsze przedsięwzięcie spółki.Teren inwestycji obejmuje budowę trzech budynków wielorodzinnych A, B oraz C, pięciopiętrowych wraz z garażami podziemnymi oraz z infrastrukturą towarzyszącą.Budynek A – budowany będzie jako pierwszy, powstanie w nim 35 mieszkań. W budynku B powstanie 30 mieszkań, natomiast Budynek C będzie mieścił 110 lokali.Łącznie, w trzech budynkach zaprojektowano:175 mieszkań, w tym:- 2 pokojowe o powierzchni od 32 do 46 m2- 3 pokojowe o powierzchni od 50 do 67 m2154 komórki lokatorskie14 garaży indywidualnych81 miejsc postojowych w garażach podziemnychPonadto, na terenie Inwestycji zaplanowanych zostało 81 zewnętrznych miejsc postojowych.W parterze budynków znajdować się będą wiatrołapy, komórki lokatorskie, wózkownie i rowerownia.Pod każdym z budynków powstanie garaż podziemny, których dachy zaprojektowano jako zielone tarasy, pełniąc tym samym częściowo funkcję ogródków dla mieszkań zlokalizowanych na poziomie 1-go piętra. Pozostałe mieszkania posiadać będą przestronne balkony, których forma i kształt będą jednocześnie stanowić cechę charakterystyczną całego osiedla. Każda klatka schodowa wyposażona będzie w cichobieżne windy.Na terenie osiedla zaprojektowano wspólny plac zabaw. Inwestycja i jej cała infrastruktura wykończona będzie zielenią w postaci uporządkowanych trawników, tworząc tzw. Woonerf z alejkami osiedlowymi i miejscami relaksu.

  Osiedle Kuźniki

  od 6 527 zł/m2
  ul. Hermanowska , Kuźniki, Fabryczna, Wrocław(6.7 km od centrum)
  Triada Dom Sp.j.
 • Na Skrzydlatej
  Oferta archiwalna
  Przy ul. Skrzydlatej we Wrocławiu (boczna ul. Bajana) powstaje nowa inwestycja Triady Dom – osiedle “Na Skrzydlatej”. Zlokalizowana jest w Zachodniej części miasta, na osiedlu Gądów Mały, który posiada bardzo dobrą komunikację z resztą miasta.Osiedle składać się będzie z 5 budynków czteropiętrowych,  w których łącznie powstaną 104 mieszkania. Każdy budynków będzie miał tylko 1 klatkę schodową a na kondygnacji znajdować się będzie 5 lub 6 mieszkań.Osiedle mimo kameralnej zabudowy zachowa dynamiczny charakter poprzez nowoczesną architekturę, która nawiązuje do sąsiadujących budynków. Miłym i przyjaznym elementem osiedla będą tarasy z zieloną roślinnością usytuowane na budynkach.Dostępne mieszkania to kawalerki o powierzchni ok 30 mkw., dwupokojowe od 35 mkw. do 54 mkw., trzypokojowe od 55 mkw. do 75 mkw. oraz dwupoziomowe apartamenty o powierzchni do 100 mkw. Na drugim poziomie mieszkań znajdować się będzie przestronna antresola do własnej aranżacji. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony natomiast mieszkania na parterze posiadać będą ogródki przydomowe usytuowane na płycie garażu podziemnego.Osiedle “Na Skrzydlatej” spełniać będzie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pod budynkami znajdować się będzie wielostanowiskowy parking podziemny z dwoma wjazdami i wyjazdami, w którym przygotowano miejsca parkingowe na 98 aut oraz komórki lokatorskie. Sprawną komunikację pomiędzy kondygnacjami mieszkaniowymi a podziemiem zapewnią nowoczesne windy a wózkownie zapewnią większy komfort młodym rodzicom.Mieszkania będą przekazywane w standardzie deweloperskim, który obejmuje: wylewki betonowe, ścianki działowe z bloczków Ytong z obustronnym tynkiem gipsowym, drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi, parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego, balkony wykończone posadzką ceramiczną, instalacje sanitarne i elektryczne wraz z osprzętem, grzejniki panelowe i drabinkowe w łazienkach. Budynek wybudowany zostanie z Silki o grubości 24 cm, ocieplony styropianem 12 cm.Na terenie osiedla powstaną chodniki, ogródki przydomowe, parking naziemny oraz plac zabaw.Dobrą komunikację z osiedlem “Na Skrzydlatej” zapewniają linie autobusowe nr 136 i pospieszna E, które dojeżdżają bezpośrednio do ul. Skrzydlatej, natomiast 5 minut spacerem zajmuje droga do przystanku linii tramwajowych nr 3,10,12,22 i 23 przy ul. Lotniczej.Bardzo atrakcyjna lokalizacja osiedla “Na Skrzydlatej” zapewnia bliskość wszelkiego rodzaju usług i instytucji takich jak: szkoły, przedszkola, żłobek, obiekty sportowe i rekreacyjne(Park Zachodni, Las Pilczycki, Staw Pilczycki, Centrum rekreacji Kreator), centra handlowe i banki.

  Na Skrzydlatej

  ul. Skrzydlata , Gądów Mały, Fabryczna, Wrocław(6 km od centrum)
  Triada Dom Sp.j.

Informacje o Kuźnikach

Na Kuźnikach dostępnych jest 36 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Kuźnikach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 52 do 80 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (3 mieszkania).
 • 3-pokojowe (27 mieszkań).
 • 4-pokojowe (6 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Kuźnikach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Kuźnikach kosztuje 478 987 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Kuźnikach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: