Osiedle Ratyń pod Lasem

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DŚ Development

Wrocław, Fabryczna, Ratyń, ul. Pejzażowa 74
Osiedle Ratyń pod Lasem

3 zdjęcia

Osiedle Ratyń pod Lasem
Osiedle Ratyń pod Lasem
Osiedle Ratyń pod Lasem

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ratyń pod Lasem dostępnych jest 5 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Osiedle Ratyń Pod Lasem to kontynuacja inwestycji realizowanej przez DŚ Development we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna/ Ratyń w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Krajobrazowego oraz Lasu Ratyńskiego. Inwestycja składa się z 3 kameralnych domów w zabudowie dwulokalowej, czyli 6 lokali mieszkalnych wraz z ogrodami i garażami. Do każdego lokalu przynależy duża nasłoneczniona działka.

Domy budowane są w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów.

Dodatkowym atutem jest możliwość realizacji „pod klucz” zgodnej z wytycznymi przyszłych mieszkańców, tak aby każde z mieszkań nabrało wyjątkowego, indywidualnego charakteru zgodnego z preferencjami aranżacyjnymi Klientów.

DŚ DEVELOPMENT dysponuje szeroką ofertę usług dodatkowych, które pozwalają nadać apartamentom standard o jakim marzą Nabywcy, wśród nich między innymi : ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, elektrycznie sterowane rolety oraz brama garażowa, schody strychowe z dociepleniem, dodatkowe przyłącza wody w ogrodzie, trawniki z rolki.

Podczas tworzenia projektu inwestycji OSIEDLE Ratyń Pod Lasem, główną ideą było zapewnienie naszym Klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych, w pełni odpowiadających ich potrzebom. Realizowane lokale o łącznej powierzchni użytkowej 114,70 m2 posiadają na parterze duże jasne salony z aneksem kuchennym, WC, pom. gospodarcze oraz garaż- na piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz łazienka. Lokal 141,5 m2 na parterze posiada jasny salon z aneksem kuchennym, pokój, WC, pom. gospodarcze oraz garaż natomiast na piętrze znajdują się 4 ustawne sypialnie i łazienka. Atrakcyjność tego lokalu podnosi jego wyjątkowe położenie w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz wielkość działki na, której jest zlokalizowany- 450m2.

Inwestycja Osiedle Ratyń pod Lasem znajduje się na Ratyniu, ul. Pejzażowa 74 (14.4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera DŚ Development.

Inwestycja Osiedle Ratyń pod Lasem jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ratyń pod Lasem pozostało na sprzedaż 5 nowych domów o powierzchniach od 115 do 142 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 115 do 142 m2 (5 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DŚ Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
podjazdy do garażu zgodnie z PZT, ogrodzenie panelowe schody strychowe, np. FAKRO z dociepleniem brama garażowa HORMANN w kolorze antracyt z silnikiem elektrycznym i pilotem

Konstrukcja budynku

 ławy fundamentowe żelbetowe

Dach

 strop gęstożebrowy,  pokrycie dachowe wykonane z dachówki ceramicznej w kolorze antracyt

Elewacja

 elewacja zewnętrzna, tynk silikonowo-silikatowy w kolorze zgodnym ze standardem osiedla

Stolarka okienna

 okna z pakietem trzyszybowym,  okna połaciowe trzyszybowe (kolankowe)

Drzwi zewnętrzne

 drzwi wejściowe zewnętrzne GERDA w okleinie, kolor antracyt

Posadzka

 posadzka końcowa betonowa układana mechanicznie wraz z izolacjami

Ściany

 ściany fundamentowe wraz z izolacją termiczną i przeciwwilgociową,  ściany konstrukcyjne zewnętrzne + ocieplenie styropianem,  ścianki wewnętrzne działowe

Instalacje

 rozprowadzenie instalacji elektrycznej zgodnie z projektem, gniazda elektryczne, włączniki wraz z montażem,  przyłącze elektryczne i wodno-kanalizacyjne doprowadzone do budynku

Ogrzewanie

 rozprowadzona instalacja wodna i grzewcza wyposażona w piec gazowy kondensacyjny o mocy 24 kW, np.: BUDERUS Logamax GB 022KV2 wraz z podłączeniem i uruchomieniem serwisanta,  grzejniki stalowe oraz grzejnik drabinkowy w łazience,  ogrzewanie podłogowe w łazienkach, wiatrołapie i korytarzu,  sterownik ogrzewania

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 5 domów w tym 5 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów:
od 115 do 142 m².
Powierzchnie działek:
od 120 do 449 m².
Ceny domów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Ratyń Pod Lasem znajduje się przy ul. Pejzażowej we Wrocławiu. Takie położenie oraz sąsiedztwo domów jednorodzinnych i niskiej zabudowy gwarantują ciszę i spokój. Usytuowanie osiedla zapewnia swobodną komunikację zarówno z centrum Wrocławia jak i ekspresowy dostęp do obwodnicy oraz autostrady A4. Rozbudowana, dostępna w zasięgu kilku minut jazdy samochodem infrastruktura w tym sklepy, placówki szkolno-przedszkolne, restauracje, Centrum handlowe Aleja Bielany, Centrum handlowe Hermes -wszystko to sprawia ,że na Ratyniu mieszka się po prostu wygodnie.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ratyń pod Lasem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Osiedle Ratyń pod Lasem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krajobrazowa.

Data publikacji: 19.10.2020
Data aktualizacji: 21.04.2021
DŚ Development logo

DŚ Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Zelwerowicza 20 lokal 2 53-676 Wrocław
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: