Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Siechnice

192 oferty w 5 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 367 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • SK Park
  1 kw. 2023
  „SK Park” w Świętej Katarzynie to domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 95m2. Do każdego domu przynależą 2 miejsca postojowe oraz ogród.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą II etapu inwestycji.Domy wyposażone w nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, zapewniające niezależność energetyczną i standardy wyprzedzające dzisiejsze wymogi.Najważniejsze cechy osiedla SK Park:- panele fotowoltaiczne dla każdego domu- własna pompa ciepła- rolety z napędem elektrycznym- zbiorniki retencyjne dla każdego domu z automatyczną pompą- możliwość wykorzystywania wody deszczowej jako woda ogrodowa lub w osobnej instalacji w lokalu, instalacja zakończona kranem w ogrodzie oraz jednym punktem w domu- wydzielone ogrody z zamontowanymi furtkami- 2 miejsca postojowe zadaszone ażurową pergolą- miejsca postojowe dla gości- parki kieszonkowe na terenie osiedla- schody żelbetowe z parteru na piętro- doprowadzony światłowód- możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich i dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb- możliwość rozbudowy standardu o dodatkowe funkcje m.in.: wentylację mechaniczną z rekuperacją, klimatyzację, odkurzacz centralny- komunikacja kolejowa zapewniająca połączenie z centrum Wrocławia w mniej niż 15 minut- węzeł wschodniej obwodnicy Wrocławia jest zlokalizowany 1,5 km od osiedla i nie stoimy do niego w korkachTakie komplementarne osiedle prezentujemy dziś Państwu

  SK Park

  od 7 400 zł/m2
  ul. Łąkowa , Święta Katarzyna, wrocławski(2.3 km od Wrocławia)
  Mesta Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Laguna
  1 kw. 2023
  Osiedle Laguna to inwestycja położona w Siechnicach, nieopodal kompleksu Błękitna Laguna. Bliskość terenów zielonych, tras spacerowych i rowerowych sprawi, że zechcecie tu spędzać każdą wolną chwilę, nie rezygnując z zalet miasta i możliwości oferowanych przez pobliski Wrocław, który pozostanie na wyciągnięcie ręki.To idealna propozycja zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Aby spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców, w ramach nowej inwestycji Osiedle Laguna zaprojektowaliśmy 180 mieszkań. Dla każdego z lokali dostępny jest spory balkon, duży taras lub wygodny w utrzymaniu ogródek.W pakiecie z mieszkaniem możecie zakupić wygodne miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską, w której bezpiecznie schowacie rodzinne skarby. Dla zapewnienia wygody cała inwestycja podłączona zostanie do sieci miejskiego ogrzewania, dzięki czemu miesięczne koszty utrzymania pozostaną niewielkie. Nie bez znaczenia dla komfortu mieszkańców jest fakt, iż każde z mieszkań jest doskonale doświetlone dzięki odpowiedniej liczbie okien. Przemyślany projekt całej inwestycji sprawia, że urządzone przez Was, wymarzone, rodzinne mieszkanie będzie nie tylko piękne, ale również w pełni funkcjonalne.Na uwagę zasługuje również wyjątkowa, niezwykle kameralna, niska zabudowa. Wszystko to zaledwie krok od terenów zielonych oraz tras spacerowo-rowerowych i tylko dwa kroki od kąpieliska Błękitna Laguna.Osiedle Laguna to:- nowoczesna, niska architektura- wygodne mieszkania o powierzchni od 43 do 62 m2- ogródki o powierzchni do 163 m2 przypisane do mieszkań na parterze,- tarasy o powierzchni 16 m2 lub balkony o powierzchni 7 m2 dostępne dla pozostałych mieszkańSkontaktuj się z naszym biurem sprzedaży i zrób pierwszy krok w stronę własnego „M”.

  Osiedle Laguna

  od 7 008 zł/m2
  ul. Paderewskiego/Hallera , Siechnice(4.4 km od Wrocławia)
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Willa Róża
  gotowe
  Willa RÓŻA to nazwa naszej najnowszej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Świętego Krzyża w Siechnicach. Jest to kontynuacja naszych poprzednich projektów w tym rejonie. Utrzymany zostanie willowy charakter budynków w niskiej 2-piętrowej zabudowie z wydzielonym placem rekreacyjnym dla dzieci i dorosłych oraz kompletnym zagospodarowaniem terenu i małą architekturą.Wybudowanych zostanie 13 budynków 2-piętrowych 12-lokalowych (o numerach od 1 do 13), 8 domów w zabudowie szeregowej (A1-A8) oraz dom w zabudowie bliźniaczej (B1,B2).W każdym budynku wielorodzinnym znajdować się będzie 12 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 43,47 m2 do 78,08 m2. Dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będzie przynależne do każdego lokalu 1 miejsce parkingowe na terenie posesji oraz ogrodzone ogródki na parterze.

  Willa Róża

  od 7 100 zł/m2
  ul. Różana/ Św. Krzyża , Siechnice(3.1 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Bartla 7
  4 kw. 2022
  Bartla 7 to nasza najnowsza inwestycja w Siechnicach przy ulicy Bartla , w sąsiedztwie Tarasów Grabskiego. Nasi architekci dołożyli wszelkich starań by powstałe mieszkania zadowoliły nawet najbardziej wymagających klientów.• 30 mieszkań• mieszkania 2,3 oraz 4 pokojowe• 10 apartamentów z antresolami• metraże od 31 do 106 m2• 4 apartamenty z tarasami• indywidualne garaże na parterze• 2 lokale usługowe• 32 miejsca postojowe• winda w każdej klatceZaletą tego miejsca jest przede wszystkim świetna infrastruktura wypoczynkowa i bliskość dużego miasta, jakim jest Wrocław. Jego granica znajduje się w odległości zaledwie 5 km od prezentowanej przez nas nieruchomości.Jeśli więc szukasz mieszkania w wyjątkowym, doskonale skomunikowanym miejscu, sprawdź, co proponujemy. Na sprzedaż mamy wiele lokali w atrakcyjnych cenach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich wysoki standard sprawia, że doskonale żyje się w nich na co dzień – są przestronne i jasne. Do wyboru mamy mieszkania z parkingiem naziemnym lub z garażem.Należy pamiętać, że rynek pierwotny jest gwarancją jakości. Kupując nowe mieszkanie, stawiasz na nowoczesne rozwiązania i masz możliwość swobodnej aranżacji wnętrz, według własnego pomysłu.Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu.

  Bartla 7

  ul. Bartla 7 , Siechnice(4.6 km od Wrocławia)
  HEA Sp. z o.o.
 • Scandi City
  3 kw. 2023
  Scandi City to powstający w podwrocławskich Siechnicach tuż przy Błękitnej Lagunie nowy projekt Grupy Deweloperskiej Scandi Home, na który składać się będą 72 jednorodzinne, dwukondygnacyjne domy szeregowe. W pierwszym etapie powstanie ich 28, w kolejnych dwóch 16 i 28.Projekt jest połączeniem nowoczesności z funkcjonalnością, a jednym z jego najważniejszych atutów jest lokalizacja - zarówno z komunikacyjnego, jak i rekreacyjnego punktu widzenia.Scandi City to kolejna po Domach Scandi w Smolcu, Villach Scandi oraz Osiedlu Scandi we Wrocławiu inwestycja Grupy, która działalność na Dolnym Śląsku rozpoczęła w 2014 roku.

  Scandi City

  od 5 374 zł/m2
  ul. Paderewskiego , Siechnice(4.2 km od Wrocławia)
  Scandi Home
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Malachit
  Oferta archiwalna
  Osiedle znajdować się będzie w Siechnicach na rogu ulic Rataja i Staszica. Nasza inwestycja to kompleks dwóch budynków w zabudowie wielorodzinnej składający się z siedmiu pięciokondygnacyjnych oraz dwóch sześciokondygnacyjnych segmentów wyposażonych w garaże oraz windy. W budynkach A i B znajdować się będzie 166 mieszkań -2,3,4 pokojowych o powierzchni od 34 do 68m2 w tym 4 apartamenty na ostatniej kondygnacji (5 piętro). Każdy lokal posiadać będzie 1 lub 2 balkony, apartamenty tarasy, a mieszkania na parterze ogródki. W ofercie znajdować będą się również komórki lokatorskie, garaże oraz pomieszczenia na skutery, na dziedzińcu osiedla przewidziano plac zabaw, tereny zielone i ogólnodostępne miejsca postojowe.

  Osiedle Malachit

  od 4 796 zł/m2
  ul. Rataja , Siechnice(4.5 km od Wrocławia)
  D.P.I. Malachit SP. Z O.O.
 • Osiedle Agata
  Oferta archiwalna
  Osiedle AGATA to dwuetapowa inwestycja stanowiąca kompleks 2 budynków wielorodzinnych zamykających bezpośrednią zabudowę nowo powstałego Rynku w Siechnicach.Śródmiejskiego charakteru nadają lokale użytkowe wybudowane na parterze z wejściami od strony Rynku.W 1 etapie wybudowano 77 mieszkań, 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 37,3 do 82,3 m² wraz z przynależnymi komórkami oraz 9 lokali usługowych o pow. od 43,9 do 145,2 m². Do mieszkań na parterze przynależą ogródki od strony dziedzińca.Pod klatką nr 1 i 2 znajduje się garaż podziemny na 30 miejsc postojowych zaś uzupełnienie stanowią miejsca parkingowe na zewnątrz. Nabywcy mieszkań w klatce nr 1 i 2 posiadają pomieszczenia gospodarcze (komórki) w garażu podziemnym natomiast w klatce nr 3 na tej samej kondygnacji co mieszkania, gdyż klatka nr 3 nie jest podpiwniczona. Budynek przystosowany jest do użytku przez osoby niepełnosprawne.Osiedle posiada kompletną infrastrukturę techniczną.Winda w każdej klatce.1 etap zakończony. Bezpłatnie pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu.

  Osiedle Agata

  ul. Jana Pawła II , Siechnice(3.6 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Osiedle Agata II Etap
  Oferta archiwalna
  Osiedle AGATA to dwuetapowa inwestycja stanowiąca kompleks 2 budynków wielorodzinnych zamykających bezpośrednią zabudowę nowo powstałego Rynku w Siechnicach.Śródmiejskiego charakteru nadają lokale użytkowe wybudowane na parterze z wejściami od strony Rynku.Na początku września zakończono realizację całej inwestycji, w której powstało 149 mieszkań, 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 34,6 do 74,3 m2 oraz 13 lokali usługowych o pow. od 43,9 do 156,9 m2. Do mieszkań na parterze przylegają ogródki a na wyższych kondygnacjach balkony.Zmotoryzowani mogą korzystać z miejsc parkingowych na terenie dziedzińca wewnętrznego oraz wokół budynków. Każdy lokal mieszkalny posiada przynależne pomieszczenie gospodarcze (komórkę). Budynki przystosowane są do użytku przez osoby niepełnosprawne.Osiedle będzie posiada kompletną infrastrukturę techniczną a do lokali doprowadzono wszystkie media miejskie (oprócz gazu).Winda w każdej klatce w budynku przy ul. Jana Pawła II.Zakończenie inwestycji - 5 wrzesień 2016 r.Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu.

  Osiedle Agata II Etap

  od 4 000 zł/m2
  ul. Jana Pawła II , Siechnice(3.6 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Willa Nova
  Oferta archiwalna
  Willa NOVA to nazwa nowego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ziemskiej w Siechnicach.Stanowi ono kontynuację poprzednich inwestycji w tym rejonie zachowując willowy charakter budynków.Na osiedlu wybudowano 7 budynków 2-piętrowych wchodzących w skład 2 kompleksów rozgraniczonych ul. Włościańską oraz wydzielonym placem rekreacyjnym dla dzieci i dorosłych.W każdym budynku znajduje się po 12 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 47,93 m2 do 74,93 m2. Dużym udogodnieniem bsą przynależne do każdego lokalu komórki na każdej kondygnacji oraz po 1 miejscu parkingowym na terenie posesji. Mieszkania na parterze posiadają ogrodzone ogródki a wyższe kondygnacje duże balkony.Lokale wyposażono we wszystkie media miejskie (oprócz gazu) a każdy z 2 kompleksów osiedla będzie ogrodzony i kompletnie zagospodarowany.Osoby niepełnosprawne mogą korzystać z ramp podjazdowych przy drzwiach wejściowych do budynków.Dodatkowe miejsca parkingowe poza ogrodzeniem są ogólnodostępne.

  Willa Nova

  od 4 700 zł/m2
  ul. Ziemska , Siechnice(2.5 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Osiedle Grafitowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Grafitowe to zespół 4 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, 3-piętrowych z windami oraz kompletnym zagospodarowaniem terenu. W pierwszym etapie powstaną 2 budynki po 56 mieszkań w każdym, 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o pow. od 31,97 do 63,74 m² na parterze z ogródkami a na wyższych kondygnacjach z balkonami. Do każdego mieszkania przypisane będzie 1 miejsce parkingowe. Na poddaszu znajdować się będą komórki o pow. od 1,57 do 15,07 m², które będą przynależeć do każdego mieszkania za dodatkową opłatą.Pełna infrastruktura (szkoła, sklepy i market Biedronka, przystanki autobusowe, stacja benzynowa itp.) znajduje się w promieniu kilkuset metrów od inwestycji.

  Osiedle Grafitowe

  od 5 150 zł/m2
  ul. Staszica , Siechnice(4.4 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Osiedle Kasieńka - etap III Daszki
  Oferta archiwalna
  Domy w zabudowie szeregowej - Dom jednorodzinny wraz z własnością nieruchomości działkiJeden segment składa się z , parteru i poddasza użytkowego. Szerokość segmentów to 8,5 m. - wykończony w stanie deweloperskim zamkniętym.Pomieszczenia są otynkowane tynkiem gipsowym, zagruntowane i pobielone, gotowe do malowania.Na parterze znajduje się jeden pokój z aneksem kuchennym, który jest połączeniem pokoju dziennego, jadalni oraz salonu, łazienki, klatki schodowej, wiatrołapu i kotłowni - łączna powierzchnia parteru 63,09 m², oraz poddasza użytkowego z trzema pokojami i łazienką - o pow. 44,31m².Dodatkowo domy posiadają lub mogą być wyposażone w:1) komin i napowietrzenie do podłączena kominka2) okna trzyszybowe o współczynniku Ug = 0,5 W/m2K3) rolety4) wew. parapety z konglomeratu marmurowego5) zew. parapety z granitu6) ogrzewanie podłogowe7) dodatkowe okna w dachuSzczegóły u dewelopera.

  Osiedle Kasieńka - etap III Daszki

  od 3 558 zł/m2
  ul. Cicha , Święta Katarzyna, wrocławski(2.6 km od Wrocławia)
  Sokołowski Inwestycje sp. j.
 • Osiedle ZIELONE
  Oferta archiwalna
  Przy ul. Henryka III w Siechnicach, w pobliżu Rynku w listopadzie 2018 r. zakończyła się budowa zespołu 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych, 2 -piętrowych wraz z infrastrukturą techniczną i drogową pn. Osiedle ZIELONE. Wybudowano 114 mieszkań o pow. od 40,10 m2 do 88,50 m2 wraz z przynależnymi komórkami na tej samej kondygnacji. Do każdego lokalu przypisano 1 miejsce parkingowe na terenie posesji z możliwością wykupienia dodatkowego w cenie 5 tys. zł. Mieszkania na parterze posiadają ogrodzone ogródki a wyższe kondygnacje balkony. Wejścia do budynków przystosowano dla osób niepełnosprawnych. Osiedle ogrodzono i wyposażono w plac zabaw dla dzieci oraz część wypoczynkową dla dorosłych. Zaletą jest jego kameralne położenie – w otoczeniu istniejącego drzewostanu i bezpośrednim sąsiedztwie zielonego skweru miejskiego.Na sprzedaż pozostały jeszcze mieszkania na 2 piętrze o pow. 62 i 63 m2Bezpłatnie pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu.

  Osiedle ZIELONE

  od 4 950 zł/m2
  ul. Henryka III , Siechnice(3.8 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Apartamenty Zacisze 21
  Oferta archiwalna
  CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ „ APARTAMENTY ZACISZE 21” ?PRZEDE WSZYSTKIM TO FORMA, KTÓRA ŁĄCZY W SOBIE NAJCENNIEJSZE WARTOŚCI DOMU, APARTAMENTU W KAMIENICY oraz MIESZKANIA .DOM - WŁASNY OGRÓD, OSOBNE WEJŚCIE, ZAMYKANY GARAŻ, KOMINEKKAMIENICA – WYSOKIE POMIESZCZENIA- 3,5 m, PRZESTRZEŃ- salon z aneksem kuchennym od 40m2 do 60m2MIESZKANIE – OGRZEWANIE MIEJSKIE, WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA, INWESTYCJA PROWADZONA W OPARCIU O USTAWĘ DEWELOPERSKĄ W POSTACI RACHUNKU POWIERNICZEGO ORAZ UMOWY NOTARIALNEJ.***INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA******PRAWDZIWE LOFTY******PRZESTRONNE APARTAMENTY******WYSOKOŚĆ POMIESZCZEŃ 3,5M****** MOŻLIWOŚĆ PRZEARANŻOWANIA POMIESZCZEŃ ******WYPROWADZENIA POD KOMINEK W SALONIE****** BALKON I TARAS OD 8 M2 DO 60 M2 ******OGRODY POŁUDNIOWE OD 140 M2 DO 150 M2******OGRZEWANIE MIEJSKIE, RÓWNIEŻ PODŁOGOWE****** W NIEDALEKIM SĄSIEDZTWIE STREFA HANDLOWO-USŁUGOWA****** BUDYNEK ZNAJDUJE SIĘ W SPOKOJNEJ ZIELONEJ OKOLICY****** PEŁNA WŁASNOŚĆ BUDYNKU – BEZ UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO ****** ELASTYCZNY HARMONOGRAM PŁATNOŚCI ******INDYWIDUALNY GARAŻ****** DOSTĘPNE TYLKO U NAS ***„Apartamenty Zacisze” to kameralna inwestycja, składająca się z 6 przestronnych apartamentów, o unikatowym charakterze, które zapewniają poczucie komfortu. Nieruchomość wyróżniająca się indywidualnym charakterem, łącząca nowoczesny design z poszanowaniem architektonicznej historii Siechnic.Wyjątkowość inwestycji podkreśla między innymi zastosowanie oryginalnych belek drewnianych, łączeń stalowych czy surowych cegieł nadających pomieszczeniom niepowtarzalnego klimatu loftowego.Do każdego apartamentu przylega taras, balkon bądź ogród. Część lokali posiada ponad 3,5 m wysokości, co daje dużo większą rzeczywistą powierzchnię użytkową przy zastosowaniu w poszczególnych pokojach rozwiązania typu antresola. W ofercie inwestycji znajdują się mieszkania trzy- lub czteropokojowe.W nieruchomości nabyć można także indywidualny garaż.Lokalizacja inwestycji jest oazą spokoju, a jednocześnie pozwala korzystać z usytuowanej w pobliżu strefy handlowej. Liczne tereny zielone pozwalają odetchnąć i zrelaksować się po dniu pracy, a oprócz funkcjonalnie zaplanowanej w pobliżu infrastruktury handlowo - usługowej znajdują się również liczne centra edukacyjne i medyczne, które zapewnią wygodne funkcjonowanie dnia codziennego.Atutem lokalizacji jest także usytuowana w odległości 1 km od nieruchomości stacja kolejowa, która umożliwi w ok. 11 min. dotrzeć do Dworca Głównego we Wrocławiu, oraz bliskość linii autobusowych (900P, 901, 920).

  Apartamenty Zacisze 21

  od 4 650 zł/m2
  ul. Zacisze 21 , Siechnice(3.7 km od Wrocławia)
  GROSS Nieruchomości
 • Wiosenne Siechnice
  Oferta archiwalna
  W zielonej i urokliwej części Siechnic powstaje nowa inwestycja – Wiosenne Siechnice. Będzie to kameralny budynek, składający się z czterech klatek z mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu.Budynek wielorodzinny z miejscami parkingowymi charakteryzować się będzie unikalną architekturą oraz wysoką estetyką. Zaprojektowane przez Wrocławską pracownię architektoniczną, znaną z inwestycji charakteryzujących się dbałością o wygodę i komfort mieszkańców. Jasne elewacje doskonale wkomponują się w otaczającą przestrzeń, nadając jednocześnie eleganckiego szlifu okolicy.Dostrzegając potrzeby Klientów, mieszkania zaplanowane zostały jako kawalerki o pow. ok. 30 mkw, jak również mieszkania 3-pokojowe o pow. ok. 70 mkw. Przestronne balkony i tarasy, atrakcyjne ogródki sprawiają, że Wiosenne Siechnice będą miejscem atrakcyjnym oraz przyjaznym. Inwestycja dedykowana jest osobom ceniącym ciszę, wygodę oraz komfort życia wśród terenów zielonych, z jednoczesnym dobrym połączeniem do centrum Wrocławia.Mieszkania wykończone zostaną przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz przy zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań gwarantujących wysoką ekonomię użytkowania. Dopracowane w każdym metrze układy mieszkań charakteryzować się będą wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu zaspokoją indywidualne potrzeby klientów.Wiosenne Siechnice to niecodzienny projekt mieszkaniowy, cechujący się:- Wysokim komfortem- Swobodną aranżacją wnętrz- Dogodną lokalizacją- Atrakcyjną okolicą- Bogatą infrastrukturą.

  Wiosenne Siechnice

  od 4 790 zł/m2
  ul. Wiosenna , Siechnice(3 km od Wrocławia)
  Arbet Sp. z o.o. Sp. k.
 • Willa Mieszczańska Etap II
  Oferta archiwalna
  PO WPŁACIE AKT NOTARIALNY - mieszkania na 1 piętrze kwalifikują się do programu MdMPrzy ul. Włościańskiej 20, 22, 24, 26, 28 w Siechnicach powstał 2 etap inwestycji pn. Willa Mieszczańska. Jest on kontynuacją 1 etapu inwestycji Willa Mieszczańska, w którym zachowano willowy charakter budynków ale stanowi osobne, niezależne osiedle – już czwarte w tym rejonie. W skład osiedla wchodzi 5 budynków, 1-piętrowych, 10-mieszkaniowych (po 5 mieszkań na kondygnacji), 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 35,3 do 65,6 m2 . Tak jak w 1 etapie do każdego mieszkania na kondygnacji przynależy komórka. Przy mieszkaniach na parterze znajdują duże ogrody a na piętrze przestronne balkony. Do lokali doprowadzone zostały wszystkie media miejskie (np. c.o. i ciepła woda użytkowa z elektrociepłowni).Osiedle jest ogrodzone i kompletnie zagospodarowane. Dla dzieci urządzono plac zabaw a dla zmotoryzowanych wykonano miejsca parkingowe ogólnodostępne.Osoby niepełnosprawne korzystać mogą z ramp podjazdowych przy drzwiach wejściowych do budynków oraz specjalnie wydzielonych miejsc parkingowych – po jednym dla każdego budynku.Mieszkania stanowią pełną własność a inwestycja nie jest obciążona kredytem. Bezpłatnie pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu.Tylko 5 km od granic Wrocławia i 11 km od jego centrum.

  Willa Mieszczańska Etap II

  ul. Włościańska , Siechnice(2.6 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Willa Mieszczańska C
  Oferta archiwalna
  Willa Mieszczańska (1 etap) – powstała w bezpośrednim sąsiedztwie Willi Katarzyna 2  jako trzecie osiedle tego typu. Każdy etap (docelowo 2 etapy) składa się z  5 budynków w zabudowie willowej  1-piętrowych, 10-mieszkaniowych, 2- i 3-pokojowych o powierzchni  od 35,3 do 64,8 m2 . Z każdego mieszkania na parterze wychodzi się do dużego ogrodu a na piętrze na przestronny balkon. Dużym udogodnieniem są przynależne pomieszczenia gospodarcze (komórki) w sąsiedztwie mieszkań. Lokale wyposażono we wszystkie media miejskie. Każdy z etapów stanowi osobne, ogrodzone i kompletnie zagospodarowane osiedle z własnym placem zabaw dla dzieci oraz miejscami parkingowymi.Dla osób niepełnosprawnych przewidziano rampy podjazdowe przy drzwiach wejściowych do budynków oraz wydzielone miejsca parkingowe.Tylko 5 km od granic Wrocławia i 11 km od jego centrum.

  Willa Mieszczańska C

  Ul. Mieszczańska , Siechnice(2.4 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Willa Mieszczańska
  Oferta archiwalna
  Willa Mieszczańska (1 etap) – powstała w bezpośrednim sąsiedztwie Willi Katarzyna 2  jako trzecie osiedle tego typu. Każdy etap (docelowo 2 etapy) składa się z  5 budynków w zabudowie willowej  1-piętrowych, 10-mieszkaniowych, 2- i 3-pokojowych o powierzchni  od 35,3 do 64,8 m2 . Z każdego mieszkania na parterze wychodzi się do dużego ogrodu a na piętrze na przestronny balkon. Dużym udogodnieniem są przynależne pomieszczenia gospodarcze (komórki) w sąsiedztwie mieszkań o powierzchni od 1,98 do 2,16 m2. Koszt komórki od 2.970 do 3.240 zł należy doliczyć do ceny mieszkania. Lokale wyposażono we wszystkie media miejskie. Każdy z etapów stanowi osobne, ogrodzone i kompletnie zagospodarowane osiedle z własnym placem zabaw dla dzieci oraz miejscami parkingowymi.Dla osób niepełnosprawnych przewidziano rampy podjazdowe przy drzwiach wejściowych do budynków oraz wydzielone miejsca parkingowe.Tylko 5 km od granic Wrocławia i 11 km od jego centrum.

  Willa Mieszczańska

  Ul. Mieszczańska , Siechnice(2.4 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Willa Katarzyna 2
  Oferta archiwalna
  W listopadzie  2010 r. zakończyliśmy realizację kolejnej, już czwartej, inwestycji pod nazwą Willa Katarzyna 2.Przy ulicy Mieszczańskiej  powstały dwa budynki jednopiętrowe w zabudowie willowej, łącznie tylko 20 mieszkań, po 10 w każdym.Ta kameralna, niska zabudowa stanowi kontynuację zrealizowanej już wcześniej inwestycji Willa Katarzyna, która w finale plebiscytu „Dom, w którym chciałbym mieszkać 2009” zdobyła wysokie, bo II miejsce.Willa Katarzyna 2 jest architektonicznie podobna do swojej siostry – Willa Katarzyna.Wybudowano funkcjonalne mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o pow. od 31,50 do 69,10 m2.Mieszkania na parterze z dużymi ogrodami o pow. od 49 aż do 223 m2 natomiast na piętrze z  balkonami o powierzchni 10 m2.Komfortem dla zmotoryzowanych jest przynależny do każdego mieszkania garaż a na zewnątrz ogrodzenia dodatkowe miejsca parkingowe.Budynki wyróżniają się ciekawą architekturą a cała inwestycja kameralnością.Do budynków doprowadzonę zostaną wszystkie media.Ponad to mieszkańcy korzystać będą z TV, internetu, telefonu czy domofonu.Osiedle zostało ogrodzone i zagospodarowane a dla najmłodszych mieszkańców urządzono plac zabaw. Rampy przy głównych wejściach do budynków umożliwiają swobodny wjazd osobom niepełnosprawnym.

  Willa Katarzyna 2

  ul. Mieszczańska , Siechnice(2.4 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Pierwsze M
  Oferta archiwalna
  Firma „Pierwsze M” Sp. z o.o. została utworzona w celu wybudowania czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego położonego przy ulicy St. Staszica w Siechnicach.Prezentujemy Państwu rozkładowe, ustawne i przestronne mieszkania o powierzchni od 26,6 do 66,6 m2. Do każdego mieszkania przynależy piwnica, a prawie każde mieszkanie posiada balkon. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest przypisane do każdego lokalu indywidualne miejsce postojowe zlokalizowane na terenie osiedla. Każdy z klientów będzie miał również możliwość dokupienia kolejnego miejsca postojowego.Atuty lokalizacji to:- dobry i bezpośredni dojazd do centrum Wrocławia,- osiedle w odległości 200m od przystanku autobusowego,- w pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum,- sąsiedztwo terenów zielonych (rzeka, stawy, las),- miejsca do rekreacji (boiska, place zabaw dla dzieci,szlaki rowerowe),- wiele nowych miejsc pracy w specjalnej strefie ekonomicznej.Siechnice to malownicze i prężnie rozwijające się miasteczko, położone w odległości zaledwie 11 km od wrocławskiego Rynku. Posiada doskonale rozbudowaną infrastrukturę (w tym gimnazjum z nowoczesna halą sportową, przedszkole, szkołę podstawową i ośrodek zdrowia), są dobrze skomunikowane z Wrocławiem za pośrednictwem 3 linii autobusowych kursujących do Galerii Dominikańskiej i dworca głównego PKP.Sprzedajemy i przekazujemy mieszkania z wypłatą MdM w roku 2017.

  Pierwsze M

  od 4 150 zł/m2
  ul. Staszica , Siechnice(4.5 km od Wrocławia)
  “Pierwsze M” Sp. z o.o.
 • Osiedle Rubinowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Rubinowe zlokalizowane jest w centrum Siechnic przy ulicy Jarzębinowej w bliskim otoczeniu Nowego Ratusza i Kościoła.W skład inwestycji wchodzić będą 2 budynki 3 piętrowe z mieszkaniami od 33m2 do 63m2.Do każdego lokalu mieszkalnego przynależeć będzie wyznaczone miejsce parkingowe oraz dla chętnych możliwość zakupu garaży i komórek lokatorskich.Mieszkania na parterze posiadać będą ogródki a na wyższych kondygnacjach duże balkony.Zagospodarowanie osiedla przewiduje skwer zielony, plac zabaw dla dzieci oraz miejski ciąg pieszo-rowerowy.Osiedle posiadać będzie ogrzewanie miejskie( miejscowa elektrociepłownia), kanalizacje miejską oraz energie elektryczna z siłą trójfazową.Inwestycja oddawana etapami.

  Osiedle Rubinowe

  ul. Jarzębinowa 25 , Siechnice(4 km od Wrocławia)
  D.P.I. Malachit SP. Z O.O.
 • Osiedle Perłowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Perłowe – to trzy spójne budynki wielorodzinne przy ul. Henryka III. Oferujemy na sprzedaż mieszkania o powierzchni od 40 do 80 mkw.DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MIESZKANIE NA OSIEDLU PERŁOWYM:– funkcjonalne rozkłady mieszkań– przestronne ogródki/balkony do każdego mieszkania– komfortowe miejsca parkingowe– komórka lokatorska do każdego mieszkania GRATIS– wygodna lokalizacja– tereny rekreacyjne– niskie koszty eksploatacji dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych– cicha i spokojna okolica w pobliżu park– niska zabudowa– doskonała infrastruktura (szkoły, przedszkole, żłobek, przedszkole i gimnazjum. Dodatkowo przychodnia, apteki, obiekt sportowy, sklepy, restauracje).Wszystkie te cechy dowodzą, że OSIEDLE PERŁOWE to idealne mieszkania dla rodzin z dziećmi i osób inwestujących w nieruchomości na wynajem.Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów mieszkania na Osiedlu Perłowym wpisują się wymagania programu MDM – Mieszkania dla Młodych.

  Osiedle Perłowe

  od 4 590 zł/m2
  ul Henryka III , Siechnice(4.5 km od Wrocławia)
  Arbet Sp. z o.o. Sp. k.
 • Ogrody Katarzyny
  Oferta archiwalna
  SIEDLE OGRODY KATARZYNY to zespół zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, zlokalizowany w miejscowości Święta Katarzyna przy ulicy Kolejowej, w najatrakcyjniejszej gminie pod Wrocławiem.Od Rynku Wrocławskiego osiedle dzieli jedynie 12 km. Dojazd liniami autobusowymi Wrocławia oraz liniami kolejowymi. W trakcie realizacji jest także wschodnia obwodnica Wrocławia.W pobliżu znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa oraz gimnazjum, a także poczta, kościół i ośrodek zdrowia. W odległości 400 m -pawilony spożywcze i inne sklepy.Budynki zaprojektowane zostały z wykorzystaniem nowoczesnych technologii gwarantujących wysokie parametry izolacji cieplnej oraz wysoki standard wykończenia zarówno zewnętrznego jak i przestrzeni wewnętrznej.Wśród mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o powierzchni od ok. 42 do ponad 74 m2 o zróżnicowanych rozkładach. W ofercie znajdują się również apartamenty dwupoziomowe.Każde mieszkanie posiada duży balkon lub ogródek. Do każdego mieszkania można za dodatkową opłatą nabyć prawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego w obrębie inwestycji.W ramach zabudowy mieszkaniowej OSIEDLA OGRODY KATARZYNY zapewniamy ponadto przestrzeń rekreacyjną z placykiem zabaw.

  Ogrody Katarzyny

  ul. Kolejowa , Święta Katarzyna, wrocławski(2.7 km od Wrocławia)
  Arbet Deweloper
 • Nowe Siechnice
  Oferta archiwalna
  NOWE SIECHNICE to inwestycja powstająca w miejscowości Siechnice tuż obok drogi krajowej DK 94 Wrocław-Opole. Architektura i klimat przywodzą na myśl przestronne przedmieścia, sprzyjające spokojnemu życiu poza miastem.Inwestycję tworzą cztery domy w zabudowie szeregowej, z których każdy posiadać będzie przestronny ogród oraz garaż dwustanowiskowy. W ofercie znajdują się dwa zróżnicowane pod względem metraży typy domów – typ A1 lub B2 (skrajny) o powierzchni 167 mkw. oraz typ A2 lub B1 (środkowy) liczący 172 mkw powierzchni. Projekty poszczególnych domów zostały starannie przemyślane, w wyniku czego możliwa jest elastyczna aranżacja wszystkich wnętrz. Dodatkowo do użytkowania można przystosować poddasze, zyskując dzięki temu dodatkowe kilkadziesiąt metrów powierzchni.

  Nowe Siechnice

  ul. Czeremchowa , Siechnice(3.5 km od Wrocławia)
  MT Budownictwo Tomasz Maciejewski
 • Nowa Kamienica
  Oferta archiwalna
  InfoPR: n/aI: 110,000L: 0LD: 4,297I: 4,100Rank: 378249Age: n/aI: 0whoissourceRobo: noSitemap: yesRank: n/aPrice: n/aLinks: 23|5 DensityBudynek mieszkalno-usługowy przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 2,4,6,8  p.n.  Nowa Kamienica  wybudowany został nieopodal planowanego, nowego Rynku w Siechnicach.Zgodnie z opracowanym przez gminę planem zagospodarowania przestrzennego powstanie w Siechnicach nowe Centrum-Rynek z nowoczesnym ratuszem oraz zabudową o typowo  miejskim charakterze. Nowa Kamienica została oddana do użytku w I kwartale 2010 r.Jest to budynek 3-piętrowy, 4-klatkowy z windami w każdej klatce, podziemnym garażem na 25 miejsc postojowych oraz miejscami parkingowymi na zewnątrz. Wybudowano 65 mieszkań 1-, 2-  i 3-pokojowych o powierzchni od 36,40 m2 do 70,35 m2 oraz 3 lokale usługowe.Większość mieszkań na parterze posiada wydzielone ogródki a na wyższych kondygnacjach balkony. Lokale mieszkalne wyposażono we wszystkie media.Za budynkiem, od strony ogródków, urządzono plac zabaw. W pobliżu znajdują się: sklepy, hala sportowa, gimnazjum oraz przystanek komunikacji miejskiej. Nieopdal, na zielonych terenach rekreacyjnych będa mogli spędzać czas amatorzy pieszych i rowerowych wycieczek.

  Nowa Kamienica

  ul. Piłsudskiego , Siechnice(3.5 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Lokum Siechnice - szeregi
  Oferta archiwalna
  Na granicy Św. Katarzyny i Siechnic powstaje wyjątkowe osiedle, o niepowtarzalnym, bardzo intymnym charakterze.Zaciszne miejsce z bardzo dobrym dojazdem do Wrocławia, kameralną atmosferą i przyjaznym sąsiedztwem. To wyjątkowa oferta dla rodzin, które marzą o własnym domu, w którym jest miejsce na kominek a z salonu można wyjść do własnego ogrodu.W tej chwili oddajemy ostatnie już domy w zabudowie szeregowej, stworzone z myślą o komforcie i satysfakcji ich przyszłych mieszkańców.Do każdego segmentu przynależne jest miejsce postojowe dla samochodu i pomieszczenie gospodarcze. Ciepło do budynków doprowadzone jest z elektrociepłowni a każdy segment posiada własny węzeł cieplny.Wykończenie w podwyższonym standardzie deweloperskim obejmuje montaż rolet elektrycznych w oknach na parterze oraz drewnianych schodów wewnętrznych.Osiedle składa się z 32 domów wzniesionych w zabudowie szeregowej. Do każdego segmentu przynależy prywatny ogród, z tarasem utwardzonym szlachetną kostką, dostępny bezpośrednio z salonu.Na terenie inwestycji pieczołowicie zaprojektowano zieleń oraz elementy małej architektury, które nadają osiedlu niepowtarzalnego charakteru i idealnie komponują się z otoczeniem.Wszystkich, którzy marzyli o domu z ogródkiem zapraszamy. Bo u nas marzenia się spełniają.Prawdziwe wartości mają solidne podstawy.

  Lokum Siechnice - szeregi

  ul. Mieszczańska/Graniczna/Włościańska , Siechnice(3.3 km od Wrocławia)
  Lokum Deweloper
 • Lokum Siechnice - szeregi
  Oferta archiwalna
  Na granicy Św. Katarzyny i Siechnic powstaje wyjątkowe osiedle, o niepowtarzalnym, bardzo intymnym charakterze.Zaciszne miejsce z bardzo dobrym dojazdem do Wrocławia, kameralną atmosferą i przyjaznym sąsiedztwem. To wyjątkowa oferta dla rodzin, które marzą o własnym domu, w którym jest miejsce na kominek a z salonu można wyjść do własnego ogrodu.W tej chwili oddajemy ostatnie już domy w zabudowie szeregowej, stworzone z myślą o komforcie i satysfakcji ich przyszłych mieszkańców.Do każdego segmentu przynależne jest miejsce postojowe dla samochodu i pomieszczenie gospodarcze. Ciepło do budynków doprowadzone jest z elektrociepłowni a każdy segment posiada własny węzeł cieplny.Wykończenie w podwyższonym standardzie deweloperskim obejmuje montaż rolet elektrycznych w oknach na parterze oraz drewnianych schodów wewnętrznych.Osiedle składa się z 32 domów wzniesionych w zabudowie szeregowej. Do każdego segmentu przynależy prywatny ogród, z tarasem utwardzonym szlachetną kostką, dostępny bezpośrednio z salonu.Na terenie inwestycji pieczołowicie zaprojektowano zieleń oraz elementy małej architektury, które nadają osiedlu niepowtarzalnego charakteru i idealnie komponują się z otoczeniem.Wszystkich, którzy marzyli o domu z ogródkiem zapraszamy. Bo u nas marzenia się spełniają.Prawdziwe wartości mają solidne podstawy.

  Lokum Siechnice - szeregi

  ul. Mieszczańska/Graniczna/Włościańska , Siechnice(3.3 km od Wrocławia)
  Lokum Deweloper
 • Lokum Siechnice - mieszkania
  Oferta archiwalna
  “Osiedle LOKUM- NOWE SIECHNICE to miejsce położone niedaleko granicy Wrocławia na styku Siechnic i Św. Katarzyny.Zrealizowaliśmy 2 etapy, w których powstało 127 mieszkań w dziewięciu kameralnych budynkach.Większość lokali sprzedaliśmy i oddaliśmy do użytku. W ofercie zostały ostatnie mieszkania dwupoziomowe o pow. 86 – 121m. kw. z podwyższonym standardem deweloperskim.Dla zapewnienia bezpieczeństwa osiedle jest strzeżone i monitorowane, a w jego obrębie znajduje się plac zabaw dla dzieci i miejsce do wypoczynku dla wszystkich mieszkańców. Prawdziwe wartości mają solidne podstawy.”

  Lokum Siechnice - mieszkania

  ul. Mieszczańska/Graniczna , Siechnice(3.3 km od Wrocławia)
  Lokum Deweloper
 • Kamienica Ratuszowa
  Oferta archiwalna
  “Kamienica Ratuszowa” to inwestycja zlokalizowana w centrum Siechnic, miasta położonego w powiecie wrocławskim, graniczącego z Wrocławiem od jego południowej strony. Budynek znajduje się w bezpośrednim obszarze kilku istotnych instytucji użytku publicznego, takich jak: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, obiekty sportowe, kościół czy wreszcie nowo powstający ratusz gminy Siechnice. Atutem inwestycji jest również łatwy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych, czyli drogi krajowej numer 94 oraz wojewódzkiej numer 395, a także w pobliżu realizowanej obecnie tzw. “Wschodniej obwodnicy Wrocławia” której zakończenie planowane jest na początku 2013 roku. Obwodnica połączy autostradę A4 z wyjazdem na Warszawę. Oczywiście nie można zapominać o trzech liniach kolejowych i aż czterech stacjach na terenie gminy Siechnice. Wszystkie powyższe szlaki komunikacyjne pozwalają na szybkie dotarcie do centrum Wrocławia (11 km do rynku wrocławskiego) oraz innych miast. Mimo ogromnej ilość blisko położonych obiektów, lokalizacja nieruchomości zapewnia spokój od nadmiaru hałasu.“Kamienica Ratuszowa” to budynek mieszkalno-usługowy częściowo podpiwniczony z trzema klatkami i czteroma kondygnacjami nadziemnymi. Część parterową stanowią dwa mieszkania oraz lokale o charakterze usługowym o powierzchni użytkowej od 52 do 120 m2. Na 2 i 3 kondygnacji znajdują się po 4 mieszkania na każdej klatce (2 i 3 pokojowe) o powierzchni użytkowej od 36 do 60 m2, natomiast na ostatnim piętrze zaprojektowano dwupoziomowe mieszkania z antresolą, których powierzchnia użytkowa wynosi od 66 do 88 m2. Każdy lokal mieszkalny posiada balkon lub taras oraz przynależną komórkę gospodarczą. Dodatkowo w budynku przewidziano przechowalnie rowerów i wózków dostępną wyłącznie dla lokatorów.Budynek realizowany będzie w technologii mieszanej. Fundamenty, ściany fundamentowe, stropy, klatki schodowe – żelbetowe, wylewane na mokro. Mury wyższych kondygnacji wykonane będą w technologii tradycyjnej, czyli murowane. Całość zostanie zakończona dachem płaskim, krytym papą termozgrzewalną, elewacja będzie wyprawiona tynkiem strukturalnym z elementami płytek klinkierowych oraz drewna.Budynek zostanie wykończony na “gotowo” w częściach wspólnych, czyli klatki schodowe, korytarze, pomieszczenia techniczne i gospodarcze. Lokale będą oddawane w standardzie deweloperskim zgodnie z załączonym opisem.

  Kamienica Ratuszowa

  ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5 , Siechnice(3.6 km od Wrocławia)
  LSG Deweloper Sp. z o.o. Sp.K
 • Kamienica II etap 2
  Oferta archiwalna
  W centrum Siechnic – naprzeciw Urzędu Miejskiego powstał 2 etap Kamienicy II. Jest to budynek mieszkalny 3-piętrowy z 64 mieszkaniami o pow. od 36,9 do 75,7 m2. Do lokali na parterze przynależą ogródki a na wyższych kondygnacjach balkony. Mieszkania wyposażono w drzwi wejściowe antywłamaniowe a w oknach parteru zamontowano rolety. Do budynku doprowadzono wszystkie media miejskie. Osoby niepełnosprawne korzystać mogą z ramp przy wejściach do budynku. Uzupełnienie stanowi kompletnie zagospodarowany terenu wokół budynku, łącznie z placem zabaw dla dzieci oraz miejscami parkingowymi dla zmotoryzowanych. Istnieje możliwość nabycia własnego miejsca postojowego w garażu podziemnym 1 etapu – budynek obok.Pomimo tylko 3 pięter w każdej klatce winda.Pełna własność, bez obciążenia hipotecznego. Po wpłacie akt notarialny.Tylko 5 km od granic Wrocławia a 11 km od jego Centrum.Mieszkania kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych.

  Kamienica II etap 2

  ul. Piłsudskiego 10, 12, 14 , Siechnice(3.6 km od Wrocławia)
  ATOM deweloper sp. z o.o.

Informacje o Siechnicach

W Siechnicach dostępne są 192 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Siechnicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 43 do 106 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (25 mieszkań).
 • 3-pokojowe (118 mieszkań).
 • 4-pokojowe (37 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Siechnicach dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 94 do 111 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Siechnicach kosztuje 319 162 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 599 000 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Siechnicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: