Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Osiedle AwangardaSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budstol Invest Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 728 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Tęczowe Osiedle F-11 (151 m dalej)

Inwestycja Tęczowe Osiedle F-11 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Filtrowa (4,4 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM. Inwestycja Tęczowe Osiedle F-11 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 43 lokale mieszkalne o powierzchniach od 63 do 76 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Bydgoszcz, ul. Filtrowa (4,4 km od centrum Bydgoszczy)
 • Termin oddania: 4 kw. 2017
 • Liczba Mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 63 - 76 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM Mieszkania spełniające kryteria

Dębowa Ostoja Etap III (413 m dalej)

Inwestycja Dębowa Ostoja Etap III znajduje się w Bydgoszczy, ul. Wyrzyska (4,5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Red Co.. Inwestycja Dębowa Ostoja Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 113 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 49 do 78 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Dębowa Ostoja Etap III znajduje się 21 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Bydgoszcz, ul. Wyrzyska (4,5 km od centrum Bydgoszczy)
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 21
 • Powierzchnia: 49 - 78 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Red Co. Mieszkania spełniające kryteria

Kuczmy (580 m dalej)

Inwestycja Kuczmy znajduje się w Bydgoszczy, ul. Kuczmy 12 (3,8 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera OGBUD Sp. z o.o.. Inwestycja Kuczmy jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 65 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 do 70 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Kuczmy znajduje się 1 mieszkanie, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Bydgoszcz, ul. Kuczmy 12 (3,8 km od centrum Bydgoszczy)
Ceny od: 4 799 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2017
 • Liczba Mieszkań: 11
 • Powierzchnia: 40 - 70 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
OGBUD Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, setki rozmów z klientami i uwarunkowania rynkowe utwierdziły nas w przekonaniu, że kolejna nasza inwestycja będzie czymś wyjątkowym na tle tego co od wielu lat można spotkać na bydgoskim rynku nieruchomości. Będzie częścią wspólną dla różnego rodzaju oczekiwań potencjalnych klientów i spełnieniem marzeń dla tych Bydgoszczan, którzy chcieliby mieszkać w mieście, w cichej spokojnej lokalizacji z dobrą drogą dojazdową, w miejscu dobrze skomunikowanym z centrum miasta, na kameralnym i nowoczesnym osiedlu, w bez czynszowym mieszkaniu maksymalnie z jednym sąsiadem przez ścianę, posiadać przydomowy ogród, mieć indywidualny garaż i to wszystko w cenie zbliżonej do mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Z myślą o tych wszystkich klientach wspólnie z architektem opracowaliśmy koncepcję niepowtarzalnego jedynego w swoim rodzaju osiedla w Bydgoszczy o nazwie OSIEDLE AWANGARDA.
Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni od 50 do 150 m2, zaprojektowane na indywidualne zamówienie, z dbałością o szczegóły i naciskiem na funkcjonalny układ pomieszczeń.
Osiedle Awangarda to kameralny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowany w zacisznej części Czyżkówka (wokół zabudowa jednorodzinna) przy ul. Chojnickiej, droga dojazdowa i oświetlona droga wewnętrzna z kostki brukowej, w pobliżu przystanek autobusowy linii 51, sklepy, Klub Malucha “Biały Domek”, Zespół Szkół nr 16.
Domy będą budowane z cegły ceramicznej z dociepleniem i z indywidualnym systemem grzewczym, wyposażone w kotły gazowe. Mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim z zastosowaniem szlachetnych materiałów.
Osiedle Awangarda to nowoczesna architektura, duża różnorodność mieszkań, dobra lokalizacja, ciekawe rozwiązania funkcjonalne mieszkań z garażem i dostępem do ogrodu, a przede wszystkim doskonała oferta cenowa.

Inwestycja Osiedle Awangarda znajduje się w Bydgoszczy, ul. Chojnickiej (4,3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Budstol Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Osiedle Awangarda pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budstol Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Awangarda

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: CZYŻKÓWKO.

Data publikacji: 29 listopada 2013 17:06

Data aktualizacji: 16 maja 2017 10:48

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Znajdziemy dla Ciebie