Osiedle Awangarda - mieszkania na sprzedaż

Osiedle Awangarda

Bydgoszcz, ul. Chojnickiej

(4,3 km od centrum Bydgoszczy)

Lokalizacja inwestycji Osiedle Awangarda

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Osiedle Awangarda zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, setki rozmów z klientami i uwarunkowania rynkowe utwierdziły nas w przekonaniu, że kolejna nasza inwestycja będzie czymś wyjątkowym na tle tego co od wielu lat można spotkać na bydgoskim rynku nieruchomości. Będzie częścią wspólną dla różnego rodzaju oczekiwań potencjalnych klientów i spełnieniem marzeń dla tych Bydgoszczan, którzy chcieliby mieszkać w mieście, w cichej spokojnej lokalizacji z dobrą drogą dojazdową, w miejscu dobrze skomunikowanym z centrum miasta, na kameralnym i nowoczesnym osiedlu, w bez czynszowym mieszkaniu maksymalnie z jednym sąsiadem przez ścianę, posiadać przydomowy ogród, mieć indywidualny garaż i to wszystko w cenie zbliżonej do mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Z myślą o tych wszystkich klientach wspólnie z architektem opracowaliśmy koncepcję niepowtarzalnego jedynego w swoim rodzaju osiedla w Bydgoszczy o nazwie OSIEDLE AWANGARDA.
Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni od 50 do 150 m2, zaprojektowane na indywidualne zamówienie, z dbałością o szczegóły i naciskiem na funkcjonalny układ pomieszczeń.
Osiedle Awangarda to kameralny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowany w zacisznej części Czyżkówka (wokół zabudowa jednorodzinna) przy ul. Chojnickiej, droga dojazdowa i oświetlona droga wewnętrzna z kostki brukowej, w pobliżu przystanek autobusowy linii 51, sklepy, Klub Malucha “Biały Domek”, Zespół Szkół nr 16.
Domy będą budowane z cegły ceramicznej z dociepleniem i z indywidualnym systemem grzewczym, wyposażone w kotły gazowe. Mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim z zastosowaniem szlachetnych materiałów.
Osiedle Awangarda to nowoczesna architektura, duża różnorodność mieszkań, dobra lokalizacja, ciekawe rozwiązania funkcjonalne mieszkań z garażem i dostępem do ogrodu, a przede wszystkim doskonała oferta cenowa.

Inwestycja Osiedle Awangarda znajduje się w Bydgoszczy, ul. Chojnickiej (4,3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Budstol Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Osiedle Awangarda pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych w cenie od 5 635 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni 50 m2 w cenie od 279 500 zł (1 mieszkanie).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budstol Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Awangarda

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 m2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz to miasto powiatowe o powierzchni 175,98 km2, zamieszkałe przez blisko 360 tysięcy osób. Jego zabudowa jest zwarta. W centrum mieszczą się liczne zabytki, w dzielnicach od niego oddalonych spotykamy budynki wielorodzinne, a na obrzeżach głównie domy jednorodzinne. Miasto ma rozbudowaną infrastrukturę społeczną, w skład której wchodzi m.in. 11 szpitali, 15 szkół wyższych, teatr i opera. Są tu rozległe tereny zielone np. Las Gdański. Port lotniczy, 11 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają świetną komunikację z innymi miastami. W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Księcia Bolesława.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Awangarda znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 415 w odległości 550 m, Przedszkole nr 415 w odległości 700 m, Żłobek Chata Eko-Skrzata w odległości 950 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m Gabinet medycyny alternatywnej, w odległości 650 m Czajka-Moszkowicz Izabela Anna. Odchudzanie, w odległości 750 m Centrum Figura.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: P.P.H.U. DAM-POL Piotr Przybylski w odległości 450 m, Cafe Jurta w odległości 450 m, Lidl Polska Sklepy Spożywcze w odległości 500 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Boisko Piłkarskie w odległości 350 m, Confex w odległości 350 m, Boisko Piłkarskie w odległości 500 m.

Data publikacji: 29 listopada 2013 17:06
Data aktualizacji: 17 September 2014 12:42

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

dom kredytowy notus

Konsultant z Domu Kredytowego Notus
pomoże Ci szybko i bezpłatnie
znaleźć najlepszą ofertę kredytu
na zakup wybranej nieruchomości.

  • Budstol Invest Sp. z o.o.
  • ul. Jana Pestalozziego 3
    85-095 Bydgoszcz

+48 52 ...

Znajdziemy dla Ciebie