Osiedle Awangarda

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budstol Invest Sp. z o.o.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Osiedle Awangarda zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

925 mieszkań w Bydgoszczy
Apartamenty Kaszubska 13

Bydgoszcz, ul. Kaszubska 13

(1,3 km od centrum Bydgoszczy)

Inwestycja Apartamenty Kaszubska 13 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Kaszubska 13 (1,3 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera WTK Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Kaszubska 13 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 19 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 do 65 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Atrium Park etap C, D

Bydgoszcz, ul. Gajowa 76

(2,5 km od centrum Bydgoszczy)

Inwestycja Atrium Park etap C, D znajduje się w Bydgoszczy, ul. Gajowa 76 (2,5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Arkada Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Atrium Park etap C, D została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 86 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 58 do 101 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

CITY PARK II Chodkiewicza 19

Bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 19

(1,2 km od centrum Bydgoszczy)

Inwestycja CITY PARK II Chodkiewicza 19 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Chodkiewicza 19 (1,2 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera IQ Development. Inwestycja CITY PARK II Chodkiewicza 19 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 60 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 56 do 99 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Dębowa Ostoja Etap III

Bydgoszcz, ul. Wyrzyska

(4,5 km od centrum Bydgoszczy)

Inwestycja Dębowa Ostoja Etap III znajduje się w Bydgoszczy, ul. Wyrzyska (4,5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Red Co.. Inwestycja Dębowa Ostoja Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 113 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 do 78 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Dębowa Ostoja Etap III znajdują się 34 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Esperanto

Bydgoszcz, ul. Pestalozziego 16

(1,7 km od centrum Bydgoszczy)

Inwestycja Esperanto znajduje się w Bydgoszczy, ul. Pestalozziego 16 (1,7 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Folwark Deweloper Sp. z o.o.. Inwestycja Esperanto została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 57 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 42 do 66 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

For You

Bydgoszcz, ul. Gryfa Pomorskiego 23

(12 km od centrum Bydgoszczy)

Inwestycja For You znajduje się w Bydgoszczy, ul. Gryfa Pomorskiego 23 (12 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera EBUDDom. Inwestycja For You jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 39 do 74 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji For You znajduje się 40 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, setki rozmów z klientami i uwarunkowania rynkowe utwierdziły nas w przekonaniu, że kolejna nasza inwestycja będzie czymś wyjątkowym na tle tego co od wielu lat można spotkać na bydgoskim rynku nieruchomości. Będzie częścią wspólną dla różnego rodzaju oczekiwań potencjalnych klientów i spełnieniem marzeń dla tych Bydgoszczan, którzy chcieliby mieszkać w mieście, w cichej spokojnej lokalizacji z dobrą drogą dojazdową, w miejscu dobrze skomunikowanym z centrum miasta, na kameralnym i nowoczesnym osiedlu, w bez czynszowym mieszkaniu maksymalnie z jednym sąsiadem przez ścianę, posiadać przydomowy ogród, mieć indywidualny garaż i to wszystko w cenie zbliżonej do mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Z myślą o tych wszystkich klientach wspólnie z architektem opracowaliśmy koncepcję niepowtarzalnego jedynego w swoim rodzaju osiedla w Bydgoszczy o nazwie OSIEDLE AWANGARDA.
Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni od 50 do 150 m2, zaprojektowane na indywidualne zamówienie, z dbałością o szczegóły i naciskiem na funkcjonalny układ pomieszczeń.
Osiedle Awangarda to kameralny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowany w zacisznej części Czyżkówka (wokół zabudowa jednorodzinna) przy ul. Chojnickiej, droga dojazdowa i oświetlona droga wewnętrzna z kostki brukowej, w pobliżu przystanek autobusowy linii 51, sklepy, Klub Malucha “Biały Domek”, Zespół Szkół nr 16.
Domy będą budowane z cegły ceramicznej z dociepleniem i z indywidualnym systemem grzewczym, wyposażone w kotły gazowe. Mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim z zastosowaniem szlachetnych materiałów.
Osiedle Awangarda to nowoczesna architektura, duża różnorodność mieszkań, dobra lokalizacja, ciekawe rozwiązania funkcjonalne mieszkań z garażem i dostępem do ogrodu, a przede wszystkim doskonała oferta cenowa.

Inwestycja Osiedle Awangarda znajduje się w Bydgoszczy, ul. Chojnickiej (4,3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Budstol Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Osiedle Awangarda pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budstol Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Awangarda

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz to miasto powiatowe o powierzchni 175,98 km2, zamieszkałe przez blisko 360 tysięcy osób. Jego zabudowa jest zwarta. W centrum mieszczą się liczne zabytki, w dzielnicach od niego oddalonych spotykamy budynki wielorodzinne, a na obrzeżach głównie domy jednorodzinne. Miasto ma rozbudowaną infrastrukturę społeczną, w skład której wchodzi m.in. 11 szpitali, 15 szkół wyższych, teatr i opera. Są tu rozległe tereny zielone np. Las Gdański. Port lotniczy, 11 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają świetną komunikację z innymi miastami. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: CZYŻKÓWKO.

Data publikacji: 29 listopada 2013 17:06

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

Budstol Invest Sp. z o.o.

Budstol Invest Sp. z o.o.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Budstol Invest Sp. z o.o.
  • ul. Jana Pestalozziego 3
    85-095 Bydgoszcz

+48 52 ...

Znajdziemy dla Ciebie