Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Warszawa, Ursus, Czechowice

3 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Ursus Nova
  3 kw. 2022
  Ursus Nova to nowo powstająca inwestycja na terenie warszawskiej dzielnicy Ursus Czechowice przy ulicy Górna Droga.Dzielnica stawia na rozwój i polepszanie jakości życia mieszkańców, przyciąga dużą ilością zieleni, miejsc rekreacji, sportu i aktywnego wypoczynku. Ursus posiada bardzo dobrą oferta edukacyjną, która jest wysoko oceniana przez rodziców, dzieci oraz młodzież.Ursus Nova łączy w sobie bezpieczeństwo dzielnicy, harmonię z otaczającą przyrodą - z dala od miejskiego zgiełku, przystępną cenę oraz dogodną komunikację do centrum i poza miasto.Projektowany obiekt to budynek mieszkalny wielorodzinny:- 136 lokale mieszkalne- 3 lokale usługowe na parterze z witrynami- parking podziemny- parking naziemny, plac zabaw, liczne nasadzenia oraz mini skwer.Szeroka rozpiętość powierzchni mieszkań od 32 m2 do 95 m2 stanowi atrakcyjną ofertę dla singli, par, rodzin z dziećmi oraz inwestorów.Kupując mieszkanie czy też lokal, zapewniasz sobie pełną własność gruntu, co pozwoli w przyszłości uniknąć niespodziewanych dodatkowych opłat.Przewidywany termin zakończenia budowy – II kwartał 2022, a pozwolenie na użytkowanie III kwartał 2022. Inwestycja jest objęta ochroną Ustawy Deweloperskiej.

  Ursus Nova

  ul. Górna Droga 13 , Czechowice, Ursus, Warszawa(11 km od centrum)
  FB Antczak
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Klonowy Zakątek
  Oferta archiwalna
  Nowy lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 50,23 m² w skład którego wchodzą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, zlokalizowany jest w jednym z budynków osiedla Klonowy Zakątek przy ul. Ochockiej, na warszawskim Ursusie. Jego obecny wygląd stanowią następujące pomieszczenia: przedsionek, duże pomieszczenie usługowe, miejsce na magazyn, pomieszczenie socjalne oraz WC. Jednak aranżację lokalu można dostosować do indywidualnych potrzeb, gdyż ścianki działowe nadają się do demontażu. Przynależą do niego dwa miejsca postojowe, które znajdują się w garażu podziemnym.Lokal jest przestronny i ustawny w związku z czym sprawdzi się jako idealne miejsce na prowadzenie własnego biznesu. Biuro rachunkowe, usługi kosmetyczne czy fryzjerskie, kancelaria notarialna lub prawna… Rodzaje usług, jakie można tu świadczyć to niekończąca się lista.Ponadto, jest możliwość, aby przearanżować lokal na mieszkanie dwu- lub trzypokojowe.Poza zaletami samego lokalu warto zwrócić uwagę na jego położenie, czyli bardzo dobre skomunikowanie z miastem (ok 15 minut do Centrum) oraz najbliższe sąsiedztwo. Lokal położony jest na osiedlu Klonowy Zakątek, które zostało oddane do użytkowania w 2018 roku. W pięciu budynkach znajduje się 95 mieszkań, pod budynkami – podziemny parking dla samochodów a przy wjeździe – ogólnodostępny parking dla gości.STANDARD WYKONANIAKlonowy Zakątek to projekt zrealizowany z najwyższą dbałością o jakość i detale wykończenia.Wysoki standard inwestycji podkreślają:· niska i kameralna zabudowa· ponadczasowa, nowoczesna architektura· eleganckie wejścia do budynków· cichobieżne windy z poziomu garażu podziemnego· okna o wysokiej dźwiękoszczelności i niskiej przenikalności termicznej· duże przeszklenia, zapewniające dobre doświetlenie pomieszczeń· szlachetne materiały wykończeniowe· energooszczędne oprawy ledowe· pełne ściany wewnętrzne o wysokiej dźwiękoszczelności

  Klonowy Zakątek

  od 10 022 zł/m2
  ul. Ochocka 1AA , Czechowice, Ursus, Warszawa(10.5 km od centrum)
  Albero Invest
 • Metamorfoza Ursus
  Oferta archiwalna
  Metamorfoza Ursus to nasza najnowsza i nowoczesna inwestycja tj. zaprojektowany przez jednych z najlepszych warszawskich architektów z pracowni GRUPY 5 kameralny 3-piętrowy budynek mieszkalny z usługami w parterze, podziemnym garażem oraz starannie zagospodarowanym terenem zlokalizowany przy ul. St. Wojciechowskiego 17 w Ursusie z dodatkowym wjazdem od ulicy Orląt Lwowskich Chcemy tutaj stworzyć przyjazne miejsce do życia i wypoczynku. Jesteśmy przekonani, że ten innowacyjny budynek idealnie wpisze się w różnorodną formę zabudowy centralnej części dzielnicy Ursus..

  Metamorfoza Ursus

  ul. Stanisława Wojciechowskiego 17 , Niedźwiadek, Ursus, Warszawa(9.8 km od centrum)
  Petro Development Sp. z o.o.
 • Jagiełły 16
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja przy ul. Władysława Jagiełły 16 stanowi atrakcyjną propozycję dla singli, par i rodzin ceniących zalety nowoczesnego wzornictwa oraz kameralnej zabudowy. Dodatkowym atutem jest dobrze rozwinięta infrastruktura oraz sieć komunikacyjna, a to wszystko w rozsądnej cenie.Dzięki dogodnej lokalizacji pobliskich przystanków komunikacji miejskiej do centrum Warszawy można dotrzeć w 15 minut, a bliskość arterii komunikacyjnej umożliwi skrócenie podróży samochodem do wybranej części stolicy i pozwoli szybko dostać się do tras wylotowych z miasta.Kupując mieszkanie w inwestycji „JAGIEŁŁY 16” zapewniasz sobie pełną własność gruntu, co pozwoli w przyszłości uniknąć niespodziewanych dodatkowych opłat.Dzielnica Ursus na podstawie aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego będzie realizowała projekt nowoczesnego, a zarazem funkcjonalnego i tętniącego życiem obszaru przestrzeni miejskiej, którego nadrzędnym celem będą potrzeby mieszkańców. Priorytetem władz dzielnicy jest stworzenie ekosystemu dla jakości życia człowieka o neutralnym wpływie na przyrodę, dlatego też w planach jest utworzenie kolejnych parków, skwerów czy też placów zabaw. W centralnej części Ursusa zaplanowana jest budowa nowych szkół, przedszkoli oraz żłobków. Uruchomiona zostanie również przychodnia zdrowia i opieki społecznej.

  Jagiełły 16

  ul. Jagiełły 16 , Niedźwiadek, Ursus, Warszawa(9.6 km od centrum)
  Art4Home Development Agat Sp. z o.o.

Informacje o Czechowicach

Na Czechowicach dostępnych jest 39 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Czechowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 39 do 95 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (19 mieszkań).
 • 3-pokojowe (16 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich na Czechowicach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Czechowicach kosztuje 421 980 zł.

Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Oferty na Czechowicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: