BIZPARK

2 zdjęcia

BIZPARK

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji BIZPARK dostępnych jest 30 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (30)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 84 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępnych jest 30 lokali użytkowych.

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 28 do 164 m².

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

PRZENIEŚ SWÓJ BIZNES DO BIZPARK SKÓRZEWO

BIZPARK to elegancki i nowoczesny kompleks biurowców o łącznej powierzchni ponad 4000 m2 funkcjonalnego wnętrza, dostosowanego do Twoich wymagań. Duży parking oraz rozbudowana infrastruktura gwarantuje bezproblemowy dojazd i dogodne miejsce tuż obok Twojej działalności!

Sąsiedztwo nowopowstających osiedli wielorodzinnych oraz szkoły - generuje zarówno stały ruch pieszy jak i samochodowy, czyniąc działalność w takim miejscu dobrze zauważalnym oraz prosperującym biznesem.

W przypadku zainteresowania współpracą z nami – zapraszamy do kontaktu. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przybliżymy Państwu szczegółowe warunki na wybrany lokal.

Inwestycja BIZPARK znajduje się w Skórzewie, ul. Kozierowskiego 4 (1.7 km od Poznania), została zrealizowana przez Twoje M.

Inwestycja BIZPARK została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji BIZPARK w sprzedaży jest 30 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 28 do 164 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Twoje M przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji BIZPARK?

Przyszli mieszkańcy inwestycji BIZPARK mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji BIZPARK znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skórzewo Kozierowskiego Szkoła.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji BIZPARK znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji BIZPARK znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w odległości 350 m, Przedszkole Publiczne Kolorowa Wyspa w Skorzewie w odległości 390 m, Niepubliczne Przedszkole Czarodziejski Zamek w Skórzewie w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji BIZPARK składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji BIZPARK w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Orlik Skórzewo.

Data publikacji: 29.10.2020
Data aktualizacji: 29.11.2022

Artykuły powiązane:

Oferty w Skórzewie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: