BIZPARK

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kozierowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Twoje M

poznański, Skórzewo, ul. Kozierowskiego 4

BIZPARK

20 zdjęć

BIZPARK
BIZPARK
BIZPARK
BIZPARK

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

28 - 99/m2

Przedział pokoi

1

Kondygnacje

3

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Palędzie - 2680 m

Przystanek Autobusowy - 40 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 7 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 12 sklepów, 17 obiektów sportowych, 8 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 84 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępnych jest 7 lokali użytkowych

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 28 do 99 m²

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

PRZENIEŚ SWÓJ BIZNES DO BIZPARK SKÓRZEWO

BIZPARK to elegancki i nowoczesny kompleks biurowców o łącznej powierzchni ponad 4000 m2 funkcjonalnego wnętrza, dostosowanego do Twoich wymagań. Duży parking oraz rozbudowana infrastruktura gwarantuje bezproblemowy dojazd i dogodne miejsce tuż obok Twojej działalności!

Sąsiedztwo nowopowstających osiedli wielorodzinnych oraz szkoły - generuje zarówno stały ruch pieszy jak i samochodowy, czyniąc działalność w takim miejscu dobrze zauważalnym oraz prosperującym biznesem.

W przypadku zainteresowania współpracą z nami – zapraszamy do kontaktu. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przybliżymy Państwu szczegółowe warunki na wybrany lokal.

Inwestycja BIZPARK znajduje się w Skórzewie, ul. Kozierowskiego 4 (1.7 km od Poznania), została zrealizowana przez Twoje M.

Inwestycja BIZPARK została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji BIZPARK w sprzedaży jest 7 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 28 do 99 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Twoje M przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji BIZPARK?

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji BIZPARK mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2680 metrów od inwestycji BIZPARK znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Palędzie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji BIZPARK znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji BIZPARK znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie w odległości 50 m, szkoła w odległości 70 m, przedszkole w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji BIZPARK jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia w odległości 470 m, La Medica: Przychodnia Lekarska w odległości 590 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 710 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji BIZPARK składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Dino, w odległości 370 m znajduje się Truskawki, w odległości 370 m znajduje się Chata Polska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji BIZPARK w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 160 m znajduje się Orlik Skórzewo, w odległości 160 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 29.10.2020
Data aktualizacji: 22.11.2023
Twoje M logo

Twoje M

Adres biura sprzedaży:

Skórzewo, ul. Kozierowskiego 4, pok. 201

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: