+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Łódź, Widzew, Nowosolna

5 ofert w 1 inwestycji

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Leśne
  gotowe
  Tuż obok pięknego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich na łódzkim Widzewie znajduje się Osiedle Leśne - prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej. Koncepcja powstającego osiedla miała na celu połączenie otaczającej przyrody osiedla z nowoczesnością, co umożliwi przyszłym mieszkańcom prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia w harmonii z naturą.

  Osiedle Leśne

  ul. Ludwika Benoit 44 , Nowosolna, Widzew, Łódź(9 km od centrum)
  JHM DEVELOPMENT S.A.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Brzezińska 186
  Oferta archiwalna
  Nowe, kameralne osiedle 6 domów w zabudowie bliźniaczej znajdujące się przy ul. Brzezińskiej 186 w Łodzi. W każdym domu przestronny salon z aneksem kuchennym, 3 wygodne sypialnie, wc, duża łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Funkcjonalna, minimalistyczna bryła budynków w stylu Bauhaus, duże działki - 627-660 m2. Wyjątkowa lokalizacja łącząca bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz wygodny dojazd do

  Brzezińska 186

  od 5 294 /m2
  ul. Brzezińska 186 , Nowosolna, Widzew, Łódź(8.5 km od centrum)
  BONOBO Development
 • Ville Sommo Grabińska
  Oferta archiwalna
  Ville Sommo Grabińska to kameralne osiedle 6 domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej. Duże przeszklenia, prestiżowe i naturalne elementy wykończeniowe, ogród z tarasem budują wyjątkową atmosferę tego miejsca. Dom w cenie mieszkania: Powierzchnia użytkowa domu to aż 149 m2 Pełnowymiarowe pokoje, brak skosów! Dodatkowy pokój jako Gabinet dostępny z parteru 3 pokoje na piętrze, przestronne i

  Ville Sommo Grabińska

  ul. Grabińska , Nowosolna, Widzew, Łódź(10.6 km od centrum)
  Sommo Sp. z o.o. Sp.k.
 • Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy
  Oferta archiwalna
  Brzozowa Aleja 2 to osiedle domów jednorodzinnych i apartamentów położone w malowniczej dzielnicy Łódź-Widzew, w otoczeniu lasów oraz Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Doskonała lokalizacja pozwala połączyć zamieszkanie blisko natury z doskonałym dojazdem do pracy i łatwym dostępem do atrakcji kulturalnych centrum miasta. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy jeden z największych w Polsce

  Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy

  ul. Byszewska 8 , Nowosolna, Widzew, Łódź(10.6 km od centrum)
  Tree Development Group Sp. z o.o.
 • Osiedle Brzozowa Aleja domy
  Oferta archiwalna
  BRZOZOWA ALEJA to  inwestycja, skierowana jest dla rodzin ceniących spokój i naturę, do osób pragnących odpocząć od zgiełku miasta w otoczeniu lasu i malowniczych krajobrazów. Realizujemy zaciszne osiedle domów jednorodzinnych i apartamentowych dla ok. 100 rodzin w dzielnicy Łódź-Widzew. Osoby lubiące długie spacery znajdą tutaj wiele atrakcyjnych ścieżek w otulających osiedle brzozowo-sosnowych

  Osiedle Brzozowa Aleja domy

  ul. Byszewska 8a , Nowosolna, Widzew, Łódź(10.7 km od centrum)
  Tree Development Group Sp. z o.o.
 • Osiedle Brzozowa Aleja
  Oferta archiwalna
  BRZOZOWA ALEJA to  inwestycja, skierowana jest dla rodzin ceniących spokój i naturę, do osób pragnących odpocząć od zgiełku miasta w otoczeniu lasu i malowniczych krajobrazów. Realizujemy zaciszne osiedle domów jednorodzinnych i apartamentowych dla ok. 100 rodzin w dzielnicy Łódź-Widzew. Osoby lubiące długie spacery znajdą tutaj wiele atrakcyjnych ścieżek w otulających osiedle brzozowo-sosnowych

  Osiedle Brzozowa Aleja

  ul. Byszewska 8a , Nowosolna, Widzew, Łódź(10.7 km od centrum)
  Tree Development Group Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy w Łodzi na Nowosolnej

Nowosolna to jedno z dziesięciu osiedli administracyjnych w Łodzi i siedziba gminy Nowosolna. Jest położona na obszarze dzielnicy Widzew. W granicach miasta Łodzi znajduje się od 1998 roku. W części obejmuje teren Krajobrazowego Parku Wzniesień Łódzkich.

W ostatnich latach na osiedlu systematycznie rośnie liczba nowych mieszkańców, którzy kupują domy na sprzedaż w Łodzi na Nowosolnej. W 2016 roku lokalizację zamieszkiwało 3865 osób, a w 2022 roku już 4442.

Dogodnie skomunikowane osiedle

Nowosolna znajduje się w pobliżu autostrady A1, dzięki czemu mieszkańcy mogą szybko dojechać samochodem m.in. do Piotrkowa Trybunalskiego, Grudziądza, Torunia, Częstochowy czy Katowic. Główne ulice na osiedlu to Pomorska, Byszewska i Brzezińska.

W ostatnim czasie miasto realizuje ważne inwestycje drogowe, m.in. remont ulicy Wiączyńskiej od rynku do autostrady A1 oraz ulicy Pomorskiej. Planowane jest wybudowanie obwodnicy Nowosolnej. Ułatwi ona dojazd do autostrady i poprawi bezpieczeństwo kierowców oraz pieszych – poprzez zmniejszenie ruchu na ulicy Brzezińskiej.

Lokalizacja jest także dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Łodzi dzięki miejskim liniom komunikacji autobusowej. Z przystanku na terenie osiedla odjeżdżają autobusy linii 53B, 54A, 54B, 54C, 54D, 91A, 91B i 91C.

Lokalna infrastruktura społeczna

Do dyspozycji mieszkańców osiedla jest rozwinięta infrastruktura społeczna. Mogą oni korzystać m.in. z oferty dyskontów, restauracji, przychodni, aptek, szkół, przedszkoli i żłobków.

Domy na Nowosolnej – osiedla w zabudowie jednorodzinnej

Deweloperzy inwestują sporo środków w budowę nowych domów na sprzedaż na Nowosolnej. W lokalizacji tej dominują domy szeregowe w zabudowie jednorodzinnej, lecz w ostatnim czasie powstają także osiedla budynków wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej. Dominują nieruchomości 4-pokojowe o powierzchni około 150 m². Za dom trzeba zapłacić znacznie mniej niż w centrum Łodzi.

Sporym zainteresowaniem nabywców cieszą się zwłaszcza domy w Łodzi na Nowosolnej, które znajdują się w pobliżu Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. W ostatnich latach deweloperzy wykonali lub obecnie realizują inwestycje mieszkalne m.in. przy ulicach Grabińskiej, Brzezińskiej, Ludwika Benoit, Pomorskiej i Byszewskiej.

Potencjał biznesowy lokalizacji

Nowe domy na sprzedaż w Łodzi na Nowosolnej chętnie kupują mieszkańcy miejscowych firm. Funkcjonują tutaj podmioty m.in. z branży meblowej, oświetleniowej i budowlano-wykończeniowej. Przedsiębiorców do inwestycji zachęca głównie położenie tuż przy zjeździe z autostrady A1 oraz możliwość korzystania z nowoczesnego kompleksu logistycznego o powierzchni 100 000 km².

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Łodzi na Nowosolnej na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź budynek odpowiadający Twoim potrzebom.

Domy na sprzedaż na Nowosolnej

Na Nowosolnej dostępnych jest 10 ofert nowych domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Wśród inwestycji deweloperskich na Nowosolnej dostępne są oferty domów na sprzedaż o powierzchniach od 162 do 183 m². W tym:

 • domy czteropokojowe - 5 domów

Domy na sprzedaż na Nowosolnej powstają:

 • w zabudowie bliźniaczej - 6 domów
 • w zabudowie wolnostojącej - 4 domy

Ile kosztuje nowy dom na Nowosolnej?

Najtańszy nowy dom na Nowosolnej dostępny w sprzedaży kosztuje 985 990 zł.

Aktualnie w inwestycjach na Nowosolnej nie obowiązują oferty specjalne na domy.

Nowosolna - domy gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy na Nowosolnej oddali do użytku 10 domów. 10 domów zostanie oddanych do 3 miesięcy. 10 domów zostanie oddanych do 6 miesięcy. 10 domów zostanie oddanych do roku.

Domy na Nowosolnej - udogodnienia

Najwięcej nowych domów na Nowosolnej oferuje JHM DEVELOPMENT S.A..

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania? Poznaj ofertę nowych mieszkań na Nowosolnej i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: