Ville Sommo Grabińska

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSommo Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Leśne - I etap(2.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Łódź, Widzew, Nowosolna, ul. Jugosłowiańska 44 (8.8 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 4 481/m2
  Osiedle Leśne - I etap
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 15
  Powierzchnia: 146 - 245 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  JHM DEVELOPMENT S.A.

Opis Inwestycji

Ville Sommo Grabińska to kameralne osiedle 6 domów w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej. Duże przeszklenia, prestiżowe i naturalne elementy wykończeniowe, ogród z tarasem budują wyjątkową atmosferę tego miejsca.Dom w cenie mieszkania:Powierzchnia użytkowa domu to aż 149 m2Pełnowymiarowe pokoje, brak skosów!Dodatkowy pokój jako Gabinet dostępny z parteru3 pokoje na piętrze, przestronne i dobrze doświetloneMnóstwo miejsca na przechowywanie ubrań, walizek i wszystkiego co potrzebne rodzinieWydzielona pralnia i suszarnia na piętrzeSypialnia z własną garderobą i łazienkąOddzielna łazienka na piętrze dla dzieciDodatkowa garderoba na piętrzePokoje zaprojektowano w sposób taki aby umożliwić wstawienie pełnej szafy o głębokości 60 cmWygodna, szeroka klatka schodowa przez którą łatwo można wnieść potrzebne mebleDodatkowy balkon przy głównej sypialniMożliwość własnej aranżacji kuchni jako przestrzeni otwartej z wyspą bądź zamkniętej i wydzielonejOdpowiednie usytuowanie tarasu w parterze pozwala zachować intymność mieszkańcówGarażŚwieże powietrze i dobre nasłonecznienieMała społeczność w spokojnej okolicyIstniejąca infrastrukturaTylko 15 min od centrum ŁodziProjekt indywidualny, skrojony na miarę potrzeb rodzinyRozpoczęcie budowy II kw 2018r. zakończenie II kw 2019r.Więcej naszych sekretnych przepisów na udany dom z chęcią udostępnią Państwu nasi doradcy klienta.

Inwestycja Ville Sommo Grabińska znajduje się na Nowosolnej, ul. Grabińska (10.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Sommo Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Ville Sommo Grabińska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Ville Sommo Grabińska pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 149 metrów kwadratowych w cenie od 589 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sommo Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ville Sommo Grabińska

Ville Sommo w Łodzi przy ulicy Grabińskiej to doskonała lokalizacja, w najbliższym sąsiedztwie znajdują się otuliny Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, które są objęte programem Natura 2000. Tutaj biorą swoje początki liczne rzeki i strumienie (przebiega tędy dział wodny I rzędu), m.in. rzeka Miazga, tworząca gęstą sieć wodną, której towarzyszą szuwary, torfowiska, kwieciste łąki i roślinność łęgowa. Położenie Villi umożliwia szybki dojazd do centrum Łodzi. Najkrótsza droga do Centrum Handlowego M1 przy ulicy Brzezińskiej ma długość ok. 7 km i można ją pokonać samochodem w 11 minut lub autobusem miejskim linii 53A lub 911 w czasie około 25 minut. Dla nocnych marków kursuje autobus nocny N7A którym możemy dotrzeć aż na Retkinię. Malownicze okolice oraz bliska odległość od serca miasta sprawiają, że jest to wyjątkowo interesująca oferta dla wszystkich osób, które pragną mieszkać w sąsiedztwie natury bez konieczności wyprowadzki poza Łódź.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ville Sommo Grabińska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Ville Sommo Grabińska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grabińska - Podwodna.

Data publikacji: 08.05.2018

Data aktualizacji: 16.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie