Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Byszewska, oferowane bezpośrednio przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Łódź, Widzew, Nowosolna, ul. Byszewska 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy

13 zdjęć

Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy
Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy
Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy
Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Leśne - I etap
    od: 4 481 zł/m2

    JHM DEVELOPMENT S.A.

  • Pomorska 464
    od: 5 737 zł/m2

    Pomorska464

Opis Inwestycji

Brzozowa Aleja 2 to osiedle domów jednorodzinnych i apartamentów położone w malowniczej dzielnicy Łódź-Widzew, w otoczeniu lasów oraz Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Doskonała lokalizacja pozwala połączyć zamieszkanie blisko natury z doskonałym dojazdem do pracy i łatwym dostępem do atrakcji kulturalnych centrum miasta. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy jeden z największych w Polsce prywatnych obszarów sportowo-rekreacyjnych z prywatną ścieżką do joggingu i spacerów, boiskiem sportowym oraz funkcjonalnymi i w pełni wyposażonymi placami zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Oferujemy domy jednorodzinne w metrażach od 80 do 120 mkw. oraz mieszkania i apartamenty od 80 do 125 mkw., które posiadają indywidualne wejście. Do lokali na parterze przynależą ogródki, natomiast mieszkania na piętrze mają duże, kilkunastometrowe tarasy, z których roztacza się niepowtarzalny widok. Urzekająca lokalizacja, bliskość natury oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że Brzozowa Aleja 2 to miejsce wyjątkowe, idealne dla osób ceniących aktywny tryb życia oraz rodzin z dziećmi.

Inwestycja Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy znajduje się na Nowosolnej, ul. Byszewska 8 (10.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tree Development Group Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 26 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 220 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Byszewska - Pomarańczowa.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja etap II domy w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.06.2012
Data aktualizacji: 10.04.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: