Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Brzozowa Aleja domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Byszewska 8a, oferowane bezpośrednio przez

Tree Development Group Sp. z o.o.

Łódź, Widzew, Nowosolna, ul. Byszewska 8a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 40 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Brzozowa Aleja domyOsiedle Brzozowa Aleja domy

7 zdjęć

Osiedle Brzozowa Aleja domy
Osiedle Brzozowa Aleja domy
Osiedle Brzozowa Aleja domy
Osiedle Brzozowa Aleja domy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 46 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

BRZOZOWA ALEJA to  inwestycja, skierowana jest dla rodzin ceniących spokój i naturę, do osób pragnących odpocząć od zgiełku miasta w otoczeniu lasu i malowniczych krajobrazów. Realizujemy zaciszne osiedle domów jednorodzinnych i apartamentowych dla ok. 100 rodzin w dzielnicy Łódź-Widzew.

Osoby lubiące długie spacery znajdą tutaj wiele atrakcyjnych ścieżek w otulających osiedle brzozowo-sosnowych lasach, amatorzy wycieczek rowerowych pokochają mało uczęszczane okoliczne dróżki, a pozostali zakochają się w malowniczym widoku z okna oraz świeżym i zdrowym powietrzu każdego poranka.

Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Wzniesień Łódzkich oraz prestiżowych podłódzkich siedlisk (np. 6km do Kalonki) sprawia, że Brzozowa Aleja jest doskonałą propozycją za bardzo przystępną cenę.

Dom w tym miejscu to inwestycja dla pokoleń... Dla rodzin z małymi dziećmi dużym atutem będzie prywatne przedszkole ze żłobkiem na terenie osiedla.

Prestiżowość Brzozowej Alei, to nie tylko jej położenie – to także standard wykonania budynków i infrastruktury wspólnej. Ceramiczne materiały ścienne i dachowe zapewnią ciepło i doskonałą izolację akustyczną budynków, drewniane okna pomogą w utrzymaniu ciepła, a każdy dom będzie opcjonalnie wyposażony w klimatyzację głównych pomieszczeń, aby zapewnić mieszkańcom komfort przez cały rok.

Drewniane elementy elewacji, brukowe uliczki oraz stylizowane oświetlenie nadają Brzozowej Alei przytulny parkowy charakter i podkreślają bliskość natury oraz wysoki standard osiedla.

W 2009r. zakończyliśmy budowę i sprzedaż I Etapu Budowy Osiedla, obecnie trwają prace związane z budową kolejnych apartamentów i domów jednorodzinnych o metrażach od 73 mkw do 197 mkw.

Inwestycja Osiedle Brzozowa Aleja domy znajduje się na Nowosolnej, ul. Byszewska 8a (10.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Brzozowa Aleja domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tree Development Group Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja domy?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 265 metrów od inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Byszewska - Pomarańczowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja domy znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Łodzi w odległości 795 m, Szkoła Podstawowa nr 202 w odległości 846 m, Przedszkole Miejskie nr 228 w odległości 913 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 538 m znajduje się fitfabric, w odległości 568 m znajduje się Netto, w odległości 757 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brzozowa Aleja domy w odległości 37 m znajduje się boisko / kort, w odległości 40 m znajduje się boisko / kort, w odległości 191 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023