Vice Versa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYareal Polska Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 353 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • 19. Dzielnica / Etap IV(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kolejowa 49 (2.2 km od centrum Warszawy)
  19. Dzielnica / Etap IV
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 35 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 3 oferty
  Pro Urba
 • Towarowa Towers(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa (2 km od centrum Warszawy)
  Towarowa Towers
  Termin oddania: 3 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 251
  Powierzchnia: 31 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 197 ofert
  ASBUD Group
 • W Apartments(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Siedmiogrodzka 3 (2.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 957/m2
  W Apartments
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 37 - 181 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Marvipol Development

Opis Inwestycji

Vice Versa

Rezydencja Vice Versa to miejsce stworzone z myślą o człowieku i jego potrzebach. Cechuje je idealny balans pomiędzy estetyką a funkcjonalnością oraz pomiędzy technologią a naturą.Projekt składa się z dwóch budynków wraz z zewnętrznym dziedzińcem tworząc przyjazną, starannie zaaranżowaną przestrzeń z elementami małej architektury i ozdobną zielenią.Rezydencja Vice Versa oferuje mieszkania o różnych wielkościach – od kompaktowych kawalerek do przestronnych penthouse’ów. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz przemyślanym układem funkcjonalnym.Większość mieszkań wyposażona jest w loggie. Najwyższe kondygnacje obu budynków zajmują apartamenty z przestronnymi tarasami, z których rozpościera się imponujący widok na warszawskie centrum. Część lokali wyposażono w pomieszczenia pomocnicze jak pralnie i garderoby. Mieszkania na parterach posiadają prywatne ogródki.

Inwestycja Vice Versa znajduje się na Czystem, ul. Karolkowa 7 (2.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Yareal Polska Sp. z o. o..

Inwestycja Vice Versa jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 181 nowych mieszkań. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Vice Versa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 92 do 155 metrów kwadratowych w cenie od 12 418 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 181 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Vice Versa

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vice Versa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Vice Versa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karolkowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vice Versa znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 387 w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w odległości 270 m, Przedszkole nr 62 w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Vice Versa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: FizjoBell w odległości 380 m, Szpital Wolski im. doktor Anny Gostyńskiej w odległości 390 m, Klinika położnictwa i ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vice Versa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Delikatesy Organic, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vice Versa w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.10.2018

Data aktualizacji: 01.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie