Jutrzenki II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jutrzenki, oferowane bezpośrednio przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Jutrzenki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 122 oferty w najbliższej okolicy!

Jutrzenki II

3 zdjęcia

Jutrzenki II
Jutrzenki II
Jutrzenki II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Jutrzenki zlokalizowana jest na Klecinie, najspokojniejszej części Krzyków. W ramach inwestycji powstał budynek z mieszkaniami jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowymi o zróżnicowanych metrażach.

Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w balkony lub tarasy, a te zlokalizowane na ostatniej kondygnacji posiadają antresole. Lokale znajdujące się na parterze mają zamontowane rolety zabezpieczające, wszystkie lokale wyposażono w drzwi antywłamaniowe klasy C. W każdym budynku przewidziano pomieszczenia gospodarcze oraz podziemny garaż wielostanowiskowy.

Mieszkania przy ul. Jutrzenki to oferta, która w szczególności zainteresuje osoby poszukujące mieszkania w spokojnej części Wrocławia, z bliskością terenów zielonych. Bliskość rzeki Ślęzy, parków Grabiszyńskiego i Klecińskiego zadowoli miłośników spacerów, biegania oraz jazdy na rowerze. Okolica osiedla jest spokojna i malownicza, nie dociera do niej wielkomiejski zgiełk. Sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej, rozpościerające się dookoła tereny działkowe i niezagospodarowane nieużytki dają poczucie sielskości.

Inwestycja Jutrzenki II znajduje się na Klecinie, ul. Jutrzenki (5.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Inwestycja Jutrzenki II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Jutrzenki II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Stolarka okienna

PCV, biała

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe klasy C, np. JUWENT

Balkony

płytki typu gres (na kleju)

Posadzka

podłoża cementowe bez wierzchnich warstw podłogowych

Ściany

ścianki działowe murowane z bloczków ceramicznych grubości 8 cm i 12 cm; na ścianach tynki gipsowe

Sufity

na sufitach tynki pocienione – bez malowania

Parapety wewnętrzne

z konglomeratu kamiennego

Instalacje

onstalacje sanitarne: rozprowadzenie instalacji ciepłej i zimnej wody z rur polipropylenowych; liczniki ciepłej i zimnej wody; rozprowadzenie instalacji c.o. rura w rurze z rur polipropylenowych; licznik ciepła; grzejniki płytowe w pokojach i kuchni, i drabinkowe w łazience wszystkie z głowicami termostatycznymi; bez białego montażu tj. baterii, zlewozmywaka, umywalki, wanny, wc-kompaktu; odpływy poziome kanalizacyjne od: zlewozmywaka, umywalki, pralki, wanny i wc-kompaktu wykonane będą nad posadzką do indywidualnej zabudowy. instalacje elektryczne: siłowa pod instalację kuchenki elektrycznej (bez kuchenki elektrycznej); osprzęt elektryczny bez lamp oświetleniowych; tablice elektryczne w przedpokoju; instalacja telefoniczna w salonie; instalacja dzwonkowa z osprzętem; instalacja domofonowa; instalacja antenowa RTV – z gniazdem w pokoju dziennym; instalacja internetowa z gniazdem w pokoju dziennym.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jutrzenki II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jutrzenki II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Jutrzenki II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marchewkowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jutrzenki II w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.01.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: