Rezydencja Staromiejska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWPBM Mój Dom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 648 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Tęczowa 83A(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa 83A (2.2 km od centrum Wrocławia)
  Tęczowa 83A
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 38 - 49 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Blockpol Developer Sp. z o.o.
 • Halo Apartamenty(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa 29a – 31a (1.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 272 brutto/m2
  Halo Apartamenty
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 78
  Powierzchnia: 26 - 81 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Grabiszyńska 141(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Gajowice, ul. Grabiszyńska 141 (2.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 220/m2
  Grabiszyńska 141
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 37 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja powstaje pomiędzy ul. Pochyłą i ul. Tęczową na wydzielonych działkach w obrębie nowobudowanej Kępy Staromiejskiej.Okolice Rezydencji Staromiejskiej, to obszar o dużym znaczeniu w rozwoju centrum miasta.Z tego względu jest to oferta o ogromnym potencjale wzrostu wartości w kolejnych latach.Niewielka odległość do punktów handlowo-usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej to kolejne atuty tej inwestycji.Nie do przecenienia jest fakt, że spacer do Rynku trwa zaledwie kilka minut, dzięki czemu mieszkańcy mogą aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym i towarzyskim Wrocławia.Wyjątkowe jak na centrum są też nasadzenia zieleni, odgradzające mieszkania od miejskiego zgiełku.Tym, co wyróżnia inwestycję w zakresie architektury jest elewacja a konkretnie prestiżowe i nowoczesne materiały użyte do jej wykończenia.W przeważającej mierze budynki pokrywa aluminium i hartowane szkło. Część przeszkleń ma wysokość całej kondygnacji, co zapewnia doskonałe doświetlenie.Imponująca jest też wielkość balkonów (około 4-36 m2) i tarasów (20-140 m2) przynależnych do lokali.Zagospodarowanie terenu wokół budynków to prawdziwy majstersztyk.Alejki spacerowe podświetlane wieczorami, kaskada spływająca wodą, oryginalne kompozycje roślinne, miejsca rekreacji i spotkań mieszkańców, plac zabaw dla dzieci, to wszystko sprawia, że chce się tu mieszkać.W dwóch wolnostojących budynkach zaprojektowano łącznie 48 mieszkań o podwyższonym standardzie o powierzchni od 30 do 121 m2.Doskonała lokalizacja w centrum miasta, wysokiej klasy materiały użyte do budowy i wykończenia, zachwycająca detalami mała architektura, ergonomicznie zaprojektowane rozkłady pomieszczeń, to w skrócie charakterystyka Rezydencji Staromiejskiej.

Inwestycja Rezydencja Staromiejska znajduje się na Starym Mieście, ul. Pochyła (2.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera WPBM Mój Dom S.A..

Inwestycja Rezydencja Staromiejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Staromiejska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WPBM Mój Dom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 36984 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Staromiejska

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

W odległości 800 metrów od inwestycji Rezydencja Staromiejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Żelazna (11530).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Staromiejska znajdują się 72 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek nr 1 w odległości 350m, Autorskie Przedszkole Niepubliczne Król Maciuś Małgorzata Lech-Krawczyk w odległości 350m, Przedszkole nr 95 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Bliska sp.j. Apteka. Gąsior P., Zieliński M., w odległości 300 m znajduje się Mniszek. Apteka, w odległości 400 m znajduje się Visci. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Pizza Station, w odległości 250 m znajduje się PKO BP, w odległości 250 m znajduje się Bank Polskiej Spółdzielczości.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Sport Klub Tęcza, w odległości 350 m znajduje się Korty Tenisowe "Tęczowa", w odległości 350 m znajduje się Kyokushin. Wrocławski klub karate. Sypień A.S..

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie