Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

WPBM Mój Dom S.A. logo

WPBM Mój Dom S.A.

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

WPBM „Mój Dom” S.A. to wiarygodny deweloper, prowadzący działalność od 1996 roku. W naszym dotychczasowym portfolio znajduje się w sumie dwadzieścia cztery inwestycje, a w nich ponad 3900 lokali – zarówno mieszkalnych, jak i handlowo-usługowych. Nasza pozycja na rynku została osiągnięta poprzez wysokie standardy pracy i profesjonalne podejście do każdej realizacji. Bezkompromisowa jakość naszych nieruchomości sprawia, że każda z nich spotyka się z ogromnym zainteresowaniem klientów.

Postawiliśmy sobie za zadanie kreowanie przestrzeni mieszkalnych, biurowych i usługowych, które doskonale wykorzystają potencjał, jak daje dolnośląska metropolia. Wszystkie z nich charakteryzuje niezwykle atrakcyjna lokalizacja i świetnie rozwinięta infrastruktura – bliskość sklepów, obiektów rekreacyjnych czy punktów usługowych. Dzięki temu znacząco wpływają na komfort korzystających z nich osób.

WIARYGODNY DEWELOPER Z WROCŁAWIA

Nasza oferta została stworzona z myślą o wszystkich przyszłych i obecnych mieszkańcach stolicy Dolnego Śląska. Z tego właśnie powodu oddawane przez nas do użytku lokale są zróżnicowane cenowo. Część z nich to mieszkania dostosowane do potrzeb młodych osób, z kolei inne lokale zostały stworzone z myślą o tych ceniących szeroko pojęty luksus. Oferowane przez nas biura, mieszkania i przestrzenie usługowe zlokalizowane są w dzielnicach: Krzyki, Stare Miasto, Śródmieście i Fabryczna.

Niezależnie od swojego przeznaczenia nasze lokale wyróżniają się wysokim standardem bezpieczeństwa, świetną funkcjonalnością i przemyślanymi rozwiązaniami architektonicznymi. To właśnie staranność i przywiązanie do detalu sprawiają, że WPBM „Mój Dom” S.A. to najbardziej wiarygodny deweloper we Wrocławiu.

WYGODA W SAMYM SERCU MIASTA

Nasze inwestycje powstają w atrakcyjnych częściach miasta, położonych w niedalekiej odległości od ścisłego centrum. To postanowienie, które wcielamy w życie od samego początku naszej działalności. Zależy nam bowiem na tym, aby właściciele naszych lokali mieli nieograniczony dostęp do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta – zarówno terenów zielonych, czy obiektów rekreacyjnych, jak i teatrów czy kin.

WPBM „Mój Dom” S.A. – jako doświadczony i wiarygodny deweloper – ma również na uwadze szeroko pojęty komfort życia. Z tego właśnie powodu zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje sąsiadowały ze sklepami i punktami usługowymi. Pobliskie przystanki komunikacji miejskiej mają z kolei za zadanie zapewnić wygodny dojazd w każdą część miasta osobom preferującym transport publiczny. Wierzymy, że tego typu udogodnienia znacznie ułatwiają codzienne życie mieszkańców naszych realizacji.

OAZA ZIELENI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Ścisłe centra wielkich miast, choć zapewniają wiele możliwości spędzania czasu, nie są najlepszym miejscem do zrelaksowania się po ciężkim dniu wypełnionym obowiązkami. Na szczęście znajdujące się w naszej ofercie budynki mieszkalne zlokalizowane są możliwie najbliżej terenów zielonych. Dzięki temu wypoczynek na łonie natury nie wymaga wyjazdu poza rogatki Wrocławia czy dojazdu do oddalonego parku. Inwestycje oddawane do użytku przez WPBM „Mój Dom” S.A. to idealne połączenie dostępu do tętniącego życiem centrum i spokojnej, relaksującej natury.

ARCHITEKTURA NA MIARĘ POTRZEB I OCZEKIWAŃ

Nasze inwestycje cechuje nie tylko nowoczesna estetyka, ale również szeroko pojęta funkcjonalność. O wysoki poziom naszych projektów dba zespół doświadczonych architektów – praktyków z wieloletnim stażem. Wszystko to sprawia, że nasze budynki jednocześnie wyróżniają się swoją atrakcyjnością, jak i doskonale harmonizują z krajobrazem, w który zostały wpisane.

Zapewne właśnie te względy sprawiły, że nasze realizacje spotykają się nie tylko popularnością wśród klientów, ale także uznaniem w oczach branży. Świadczą o tym nagrody przyznane nam w rankingach „Piękny Wrocław”, „Kryształowy Deweloper” czy „Dolnośląska Budowa Roku”.

Jako wiarygodny deweloper należymy również do szeregu instytucji zrzeszających firmy o podobnym profilu działalności. Od 2003 wchodzimy w skład Krajowej Izby Budownictwa. Z kolei w 2004 powołaliśmy do życia Polski Związek Firm Deweloperskim. Zrzesza on deweloperów stosujących zasady Kodeksu dobrych praktyk, które zostały opracowane przy wsparciu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Zakończyliśmy sprzedaż 7 inwestycji

Kontakt

WPBM Mój Dom S.A. logo
WPBM Mój Dom S.A.
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023