Kępa Staromiejska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Pochyła, oferowane bezpośrednio przez

WPBM Mój Dom S.A.

Wrocław, Stare Miasto, Ul. Pochyła

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 553 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kępa StaromiejskaKępa Staromiejska

3 zdjęcia

Kępa Staromiejska
Kępa Staromiejska
Kępa Staromiejska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 244 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Ze względu na szybki rozwój centrotwórczy Wrocławia, coraz rzadziej na Starym Mieście można znaleźć nowobudowane mieszkania.

Jeszcze mniej jest lokalizacji w centrum, które mają do zaoferowania przyszłym lokatorom zieleń i ciszę. Dlatego Kępa Staromiejska, położona między mało uczęszczanymi ulicami Zdrową i Pochyłą, odgrodzona od zgiełku bogatymi nasadzeniami roślinnymi, jest tak wyjątkowa.

Dodatkowym argumentem przemawiającym za usytuowaniem inwestycji jest bliskość przedszkoli, szkół, gimnazjów, wyższych uczelni, punktów handlowo-usługowych a także przystanków komunikacji miejskiej.

Docenią to przede wszystkim pary posiadające dzieci, jak i osoby myślące o założeniu rodziny w przyszłości.

Szczególnego polecenia wymagają penthaus’y znajdujące się na najwyższej kondygnacji.

Warto też wspomnieć o mieszkaniach na niższych kondygnacjach, w których nie lada gratką są ogrody zimowe.

Prestiżowy charakter budynków, a także trwałość podczas ich eksploatacji zagwarantują wysokiej klasy materiały wykończeniowe.

Dwie pierwsze kondygnacje pokryte są cegłą klinkierową, dwie ostatnie blachą tytanowo cynkową.

Na balkonach i tarasach dominują zróżnicowane projekty balustrad. Stolarka okienna wykonana jest z PVC.

Detalami wyróżnia się także mała architektura. Nie banalne rozwiązania dotyczą chociażby wiat osłaniających naziemne miejsca parkingowe czy obszarów wypoczynkowo – rekreacyjnych.

To konkretne zalety, decydujące o atrakcyjności tego miejsca już dzisiaj i w niedalekiej przyszłości. Każdy, kto myśli o kupnie nowego mieszkania wie, że o atrakcyjności nieruchomości oferty decyduje lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja.

Kępa Staromiejska łączy te cechy naocznie pokazując, że jest to właściwe miejsce i czas na pewną inwestycję.

Inwestycja Kępa Staromiejska znajduje się na Starym Mieście (2.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez WPBM Mój Dom S.A.

Inwestycja Kępa Staromiejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 244 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kępa Staromiejska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WPBM Mój Dom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kępa Staromiejska?

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kępa Staromiejska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1664 metrów od inwestycji Kępa Staromiejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Mikołajów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kępa Staromiejska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kępa Staromiejska znajduje się 77 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wspólny Świat II w odległości 109 m, Liceum Ogólnokształcące nr XVII w odległości 285 m, szkoła w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kępa Staromiejska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Chorób Płuc im. K. Dłuskiego w odległości 177 m, Optima Clinic w odległości 290 m, Perfect w odległości 469 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kępa Staromiejska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 142 m znajduje się Żabka, w odległości 161 m znajduje się Limonka, w odległości 184 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kępa Staromiejska w odległości 298 m znajduje się boisko / kort, w odległości 485 m znajduje się 道場, w odległości 497 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: