Lucyny Herc A
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Willowa II Sp. z o.o.
Lublin, Bronowice, ul. Lucyny Herc 4
Lublin, Bronowice, ul. Lucyny Herc 4
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Lucyny Herc A
Lublin, Bronowice, ul. Lucyny Herc 4
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- usługi w budynku
- winda
- Standard deweloperski
Rekreacja
- pomieszczenie rekreacyjne
- plac zabaw
Przyroda w okolicy
- park
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 1 budynku |
Liczba kondygnacji: | budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | informacja u dewelopera |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | posiada |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się park |
Opis inwestycji
Mieszkania na parterze dostępne w programie " Mieszkanie Dla Młodych"!!!
Oferujemy państwu mieszkania o metrażu 48-93m2 w niskiej zabudowie, na pięknym zielonym osiedlu znajdującym się w niedalekiej odległości od centrum miasta. W pobliżu znajdują się przystanki autobusów, sklepy, przedszkola, szkoły. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.
Inwestycja obejmuje mieszkania w dwóch budynkach o zróżnicowanej wysokości, 3 i 4 piętrowe (z windą). Pod budynkiem znajdują się garaże, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.Na parterze w budynku A znjadują się 2 lokale usługowe.
Do każdego mieszkania piwnica gratis!Darmowe miejsca postojowe przed budynkiem, miejsce postojowe pod budynkiem 22 000zł.
Uwaga- mieszkania bezczynszowe. Prawo własności hipotecznej z udziałem w gruncie. W czasie realizacji budynku możliwość indywidualnych aranżacji mieszkań.
Inwestycja Lucyny Herc A znajduje się na Bronowicach, ul. Lucyny Herc 4 (3.2 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Willowa II Sp. z o.o.
Inwestycja Lucyny Herc A została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Lucyny Herc A nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Lucyny Herc A deweloper przewidział:
- miejsca postojowe podziemne
- miejsca postojowe naziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.
Lokalizacja inwestycji
Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.
Komunikacja
Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lucyny Herc A?
Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.
Przyszli mieszkańcy inwestycji Lucyny Herc A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Lucyny Herc A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ordonówny NŻ 01.
Edukacja
Czy w pobliżu inwestycji Lucyny Herc A znajdują się szkoły/przedszkola?
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lucyny Herc A znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 200 m.
Opieka medyczna
Dużym atutem inwestycji Lucyny Herc A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital MSWiA w odległości 700 m.
Sklepy i usługi
Jak daleko jest do najbliższego sklepu?
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lucyny Herc A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Auchan.
Sport
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lucyny Herc A w odległości 300 m znajduje się boisko / kort, w odległości 400 m znajduje się bieżnia / tor.
Pobliskie lokalizacje
- Mieszkania na sprzedaż Czechów Północny (195 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Czechów Południowy (456 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Dziesiąta (63 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Felin (75 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Konstantynów (80 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Kośminek (76 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Ponikwoda (308 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Rury (4 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Sławin (21 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Sławinek (44 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Śródmieście (454 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Stare Miasto (33 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Szerokie (119 ofert)
Inwestycje w pobliżu na Bronowicach
- Osiedle Panorama Lublin (1 oferta)
- Felin Park II (1 oferta)
- Felin Park II etap 2 (62 oferty)
- Osiedle Europejskie etap V - Oslo (1 oferta)
- Przemysłowa 10 (33 oferty)
- Osiedle Mała Dziesiąta etap II (62 oferty)
- Niecała Prestige Residence (5 ofert)
- Biernackiego 15-17 (10 ofert)
- Pączka 1 (75 ofert)
- Rezydencja Ogród Saski etap I i II (67 ofert)
- Północna 26 (15 ofert)
- Murapol Primo (5 ofert)





