Daliowa

Mieszkania na sprzedaż ul. Daliowa, oferowane bezpośrednio przez Willowa II Sp. z o.o.

Lublin, ul. Daliowa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1603 oferty w najbliższej okolicy!

Daliowa

3 zdjęcia

Daliowa
Daliowa
Daliowa

Najbliższe inwestycje

 • Nowy Standard
  od: 7 456 zł/m2

  Nowy Standard

  DOM LUBLIN

  Mieszkanie Lublin
  ul. Dożynkowa
  3.7 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 34-104 m2
  • Mieszkań: 40
  • Pokoje: 1-4
 • Osiedle Kosynierów etap II
  od: 7 704 zł/m2

  Osiedle Kosynierów etap II

  Galadom S.A.

  Mieszkanie Lublin
  ul. Kosynierów 72b-76b
  3.9 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 60-88 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 3-4
 • Chodźki Residence
  od: 6 900 zł/m2

  Chodźki Residence

  Lalak Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Lublin
  ul. Chodźki 10A
  2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 30-95 m2
  • Mieszkań: 116
  • Pokoje: 1-5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • pompa ciepła

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Daliowa to inwestycja mieszkaniowa składająca się z 2 budynków czterokondygnacyjnych i aż 125 mieszkań. Niskie bloki są wkomponowane w przestrzeń, co sprawia, że otaczająca zieleń jest dodatkowym atutem lokalizacji. To idealny wybór dla tych, którzy szukają swojego miejsca na ziemi, bliskości natury i dobrego połączenia z centrum miasta.

Ulica Daliowa położona w północno-wschodniej części Lublina, w bliskim sąsiedztwie ulicy Dożynkowej, to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie optymalną bliskość usług i codzienny spokój. Odnajdą się tu zarówno rodziny, jak i single poszukujący komfortowych warunków życia z dala od zgiełku centrum.

Mieszkania na Daliowej to nowoczesność, innowacyjność i komfort! Wykorzystaliśmy najnowocześniejsze technologie, by życie było prostsze i wygodniejsze. Duża różnorodność powierzchni mieszkań - od 28,05 m2 (mieszkania jednopokojowe) do 76,96 m2 (mieszkanie czteropokojowe). Układ mieszkań pozwala na komfortowe rozplanowanie przestrzeni z wydzieleniem części wspólnych i strefy sypialnej w obrębie każdego metrażu. Istnieje także możliwość łączenia mieszkań, by zyskać jeszcze więcej przestrzeni. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Garaż podziemny z miejscami postojowymi zapewni codzienny komfort i bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom. W ramach inwestycji wykonamy też ulicę Daliową z dodatkowymi miejscami postojowymi.

Obydwa bloki zostały wyposażone w kotłownie połączone z pompami ciepła, wspomagającymi ogrzewanie wody. Wszystkie mieszkania posiadają ogrzewanie podłogowe. Nowoczesne rozwiązania ogrzewania wody i pomieszczeń to inwestycja w przyszłość, która zdecydowanie zmniejsza rachunki za energię elektryczną i ogrzewanie oraz jest rozwiązaniem optymalnym dla naturalnego środowiska, zmniejszającym negatywny wpływ na przyrodę. Działania w obrębie zrównoważonego rozwoju są jednym z priorytetów naszej inwestycji przy Daliowej. Daliowa to miejsce stworzone z myślą o aktywnym wypoczynku dorosłych i dzieci. Stworzymy certyfikowany plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców, ławki, przyjazne oświetlenie przestrzeni, wydzielone miejsca postojowe na rowery. Spójna, wygodna i bezpieczna przestrzeń to nasz cel!

Inwestycja Daliowa znajduje się w Lublinie, ul. Daliowa (3.6 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Willowa II Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 125 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Daliowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Willowa II Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (127 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 125 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (127 miejsc).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Daliowa to miejsce, które zapewni Ci codzienny komfort życia. Bliskość placówek przedszkolnych i szkolnych. Rozbudowany plac zabaw i mnóstwo zieleni. Bogata oferta sklepów wielometrażowych (IKEA Lublin, SKENDE Shopping, Galeria Olimp, Leroy Merlin). Dostępność usług edukacyjnych, medycznych, konsumenckich, a jednocześnie przestrzeń i wolność, którą czujesz na każdym kroku!

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Daliowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Daliowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Daliowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bluszczowa 02.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Daliowa w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.04.2022
Data aktualizacji: 21.07.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: