Osiedle NOVO

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wenus, oferowane bezpośrednio przez

White Stone Development sp. z o.o.

piaseczyński, Józefosław, ul. Wenus

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle NOVO

2 zdjęcia

Osiedle NOVO

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja zakończona.

Gwarancja stałej ceny.

Zamieszkaj i żyj na NOVO

Novo to wyjątkowe miejsce dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni do życia z dala od wielkomiejskiego zgiełku, nie rezygnując jednocześnie z bliskiego położenia europejskiej metropolii i jej atutów. Osiedle NOVO zlokalizowane w Józefosławiu jest doskonale skomunikowane ze stolicą, zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i korzystających z komunikacji publicznej.

Po apartamentach premium Novo oczekuj nowoczesnego budownictwa o ponadczasowym charakterze, rozkładowego mieszkania, wysokiego standardu wykończenia i przestronnych pomieszczeń.

Józefosław to dynamicznie rozwijające się, samowystarczalne miejsce, gdzie wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia, znajduje się na wyciągnięcie ręki. Aktywna społeczność lokalna dba o sąsiedzką atmosferę oraz organizację życia kulturalnego, artystycznego i sportowego miejscowości, czyniąc Józefosław coraz bardziej atrakcyjnym i przyjaznym miejscem do życia. Doskonale odnajdą się tu osoby aktywne. Zielona, spokojna okolica stanowi świetne miejsce do spacerów z rodziną albo pupilem, a także zachęca do wytyczania codziennych tras rowerowych lub biegowych. Wielbiciele przyrody docenią niedalekie położenie Lasu Kabackiego i jego bogactwo przyrodnicze.

Inwestycja Osiedle NOVO znajduje się w Józefosławiu, ul. Wenus (1.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez White Stone Development sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle NOVO została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle NOVO nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców White Stone Development sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle NOVO?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle NOVO mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle NOVO znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komety 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle NOVO znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle NOVO znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Przyjaciele Kubusia w odległości 370 m, przedszkole w odległości 380 m, Przedszkole muzyczne Zebra w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle NOVO jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Spa Józefosław w odległości 540 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 620 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 860 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle NOVO składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 440 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle NOVO w odległości 210 m znajduje się boisko / kort, w odległości 280 m znajduje się basen, w odległości 320 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.04.2021
Data aktualizacji: 16.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: