Osiedle pod Platanami budynek 3C i 3C'

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 183 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Saperska 30(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Saperska 30 (2.9 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 300/m2
  Saperska 30
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 68 - 77 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  OKRE Development Sp. z o.o.
 • 176 Kamienica(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. 28 Czerwca 1956r. 176 (2.4 km od centrum Poznania)
  176 Kamienica
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 29 - 52 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 26 ofert
  Virke Sp. z o.o.
 • Widok Warta(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo, ul. Starołęcka 34 (3.9 km od centrum Poznania)
  Widok Warta
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 130
  Powierzchnia: 32 - 81 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Widok Warta

Opis Inwestycji

Na terenie byłych koszar saperów, między ulicami Saperska – Wspólna- Rolna (dzielnica Wilda) powstaje nowe osiedle mieszkaniowe – “Osiedle pod Platanami”.Budynki architektonicznie nawiązywać będą do istniejącej, kameralnej zabudowy.Praktyczne rozwiązania, charakterystyczne detale, dużo zieleni – to elementy wyróżniające Osiedle.Na terenie działki, w otoczeniu  zieleni, urządzone będą place zabaw oraz miejsca wypoczynku dla mieszkańców budynku.Zespół budynków stanowi zamknięte osiedle mieszkaniowe z punktami ochrony.Inwestycja  zrealizowana w technologii tradycyjnej murowanej z materiałów drobnowymiarowych typu Silkat, Porotherm.Lokale mieszkalne wykonywane są w standardzie deweloperskim z doprowadzonymi wszystkimi instalacjami (elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi, telekomunikacyjnymi, centralnego ogrzewania, domofonami, tv).Dogodne położenie komunikacyjne – niedaleko arterii komunikacyjnej Hetmańska oraz zjazdu na autostrade, ułatwia szybkie dotarcie nie tylko do centrum miasta, ale również poza granice Poznania. Kolejnym plusem jest bliskie sąsiedztwo Łęgów Dębińskich, co uatrakcyjnia mieszkańcom spędzanie wolnego czasu .

Inwestycja Osiedle pod Platanami budynek 3C i 3C' znajduje się na Wildzie, ul. Saperska (3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA.

Inwestycja Osiedle pod Platanami budynek 3C i 3C' została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 176 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Platanami budynek 3C i 3C' pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 176 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle pod Platanami budynek 3C i 3C'

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle pod Platanami budynek 3C i 3C' mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Osiedle pod Platanami budynek 3C i 3C' znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - IPN.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Platanami budynek 3C i 3C' znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Kaczka Dziwaczka w odległości 70 m, Przedszkole nr 176 w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle pod Platanami budynek 3C i 3C' składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Piekarnia / Cukiernia, w odległości 430 m znajduje się Żabka, w odległości 510 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie