Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle przy Unii etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Wagrowska, oferowane bezpośrednio przez

Spravia

Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo, ul. Wagrowska 19

Osiedle przy Unii etap IIIOsiedle przy Unii etap III

3 zdjęcia

Osiedle przy Unii etap III
Osiedle przy Unii etap III
Osiedle przy Unii etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2026

Powierzchnie

36 - 69/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

9

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Poznań Starołęka - 1337 m

Przystanek Tramwajowy - 127 m

Przystanek Autobusowy - 137 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 8 placówek edukacyjnych, 3 kawiarnie i restauracje, 26 sklepów, 31 obiektów sportowych, 36 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 182 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

z sieci miejskiej

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (26): nieobowiązkowy zakup; od 1,3 do 3,1 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (70 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (113 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 167 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 36 do 69 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Przy Unii w Poznaniu to już marka sama w sobie. Zostało zaprojektowane jako całość, dzięki czemu poszczególne etapy stworzą spójną i przyjazną przestrzeń.

Kontynuacja poprzednich etapów

III etap będzie nawiązywał architektonicznie i estetycznie do poprzednich zabudowań. Uniwersalne szarości, brązy i beże sprawią, że budynek będzie wyglądał elegancko mimo zmieniających się trendów. Każde z mieszkań będzie miało balkon, taras lub loggię, a lokale parterowe - zielone ogródki.

Miejsca do spędzania czasu na świeżym powietrzu to nieodzowny element naszych osiedli. Bezpieczny plac zabaw pozwoli na miłe i kreatywne spędzanie czasu najmłodszym mieszkańcom. Z kolei strefa rekreacji połączy cały kwartał i będzie świetnym miejscem zarówno do relaksu, jak i sąsiedzkiej integracji.

Wygodne mieszkania

W dwóch 8-piętrowych budynkach powstaną 182 mieszkania o powierzchni od 36 do 69 metrów kwadratowych. Projektanci zadbali o przemyślane i funkcjonalne układy, aby łatwo można było je urządzić i komfortowo w nich mieszkać przez długie lata. Szczególnie polecamy lokale o średnim metrażu – „dwójki" z aneksami kuchennymi – idealne na pierwsze mieszkanie lub pod wynajem!

Dostęp do zieleni

Okolice osiedla otacza sporo zieleni. Blisko stąd do Wartostrady – trasy pieszo-rowerowej wiodącej tuż przy brzegu Warty. W pobliżu znajduje się Park Rataje z ciekawymi instalacjami, skansenem kolei oraz urozmaiconym placem zabaw.

Z kolei o zieleń na osiedlu zadbają nasi architekci krajobrazu. Planujemy nasadzenia drzew, co jest możliwe dzięki temu, że hale garażowe będą zlokalizowane tylko pod budynkami, a reszta powierzchni będzie gruntem rodzimym. Do tego krzewy, trawy i byliny – pełna bioróżnorodność i tak dobrane gatunki, aby niezależnie od pór roku dziedziniec zachwycał mieszkańców i ich gości.

Łatwa komunikacja w każdym kierunku

W zaledwie kilka minut można dojechać samochodem do centrum handlowego, kina czy restauracji. Nowa, cicha trasa tramwajowa łączy osiedle z centrum Poznania. Mieszkańcy korzystają z kursujących co kilka minut tramwajów, by sprawnie dostać się do pracy bądź szkoły. Wygodne przystanki pozwalają na bezpośrednią przesiadkę, nie brakuje tam też miejsca na pozostawienie roweru. Zmotoryzowani docenią zaś przebudowane rondo Żegrze, które zapewnia szybki przejazd, a bliskość autostradowej obwodnicy miasta jest atutem dla często podróżujących poza granice Poznania.

Inwestycja Osiedle przy Unii etap III znajduje się na Starołęce-Minikowie-Marlewie, ul. Wagrowska 19 (4 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Spravia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 182 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy Unii etap III w sprzedaży jest 167 nowych mieszkań o powierzchni od 36 do 69 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (70 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (113 miejsc)

W inwestycji znajduje się 26 komórek lokatorskich nieobowiązkowy zakup; od 1,3 do 3,1 m2.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle przy Unii etap III?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle przy Unii etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 127 metrów od inwestycji Osiedle przy Unii etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Unii Lubelskiej.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle przy Unii etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy Unii etap III znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zakład Poprawczy w odległości 72 m, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zofii Nałkowskiej w odległości 575 m, szkoła w odległości 628 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle przy Unii etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital i Przychodnia Medica Celsus w odległości 316 m, Gromadziński Zespół Medyczny w odległości 467 m, Certus w odległości 495 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle przy Unii etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 353 m znajduje się Fawor, w odległości 438 m znajduje się Bar Maximus, w odległości 470 m znajduje się u Kingi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy Unii etap III w odległości 155 m znajduje się boisko / kort, w odległości 169 m znajduje się boisko / kort, w odległości 354 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 10.06.2024
Data aktualizacji: 16.07.2024
Spravia logo

Spravia

Adres biura sprzedaży:

ul. Unii Lubelskiej 6/U2, 61-249 Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023