Osiedle Radnych 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Warpol Development Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 209 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Marina III(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Wilanowska (1.1 km od Warszawy)
  Marina III
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 66
  Powierzchnia: 44 - 92 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Mak Dom
 • Marina II(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Wenus (1.2 km od Warszawy)
  Marina II
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 45 - 94 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Mak Dom
 • Soft Lofty Nad Potokiem etap 3(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Osiedlowa 47b-z (0.1 km od Warszawy)
  Soft Lofty Nad Potokiem etap 3
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 71 - 121 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Ascomp International Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Radnych 2

Nowe mieszkania i apartamenty pod Warszawą w Józefosławie. Elegancka inwestycja o ponadczasowym designie w typie „willi miejskich” w niskiej zabudowie z podziemnym garażem, oferuje 42 komfortowe mieszkania i apartamenty 1, 2 i 3-pokojowe, o metrażu od 31m2 do 70m2.Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależą przestronne ogródki, pozostałe apartamenty posiadają duże i funkcjonalne balkony. Wszystkie mieszkania posiadają duże, dwukomorowe okna z potrójnym szkleniem, co zapewnia odpowiednie doświetlenie wnętrza oraz podwyższoną izolację termiczną i akustyczną.

Inwestycja Osiedle Radnych 2 znajduje się w Józefosławiu, ul. Radnych 4 (0.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Warpol Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Radnych 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Radnych 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 63 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 5 995 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Warpol Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Radnych 2

Nowe Osiedle Radnych 2 to inwestycja położona w podwarszawskim Józefosławiu, oddalonym od centrum Warszawy o ok. 15 km. Kompleks budynków usytuowany jest w niewielkiej odległości od Lasu Kabackiego i niespełna 200 metrów od ul. Wilanowskiej stanowiącej główny ciąg komunikacyjny. Optymalna lokalizacja zapewnia zarówno ciszę i spokój mieszkańcom osiedla, jak i wygodne połączenie z sąsiadującymi miejscowościami oraz centrum Warszawy. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki linii 739 (kursującej na trasie Metro Wilanowska – Piaseczno, ul. Szkolna), L39 (Warszawa, PKP Jeziorki – Piaseczno, ul. Szkolna), a także szkoły, przedszkole prywatne, dwa centra handlowe, liczne sklepy, fitness klub oraz salony urody.

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Radnych 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Magnolii.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Radnych 2 znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole prywatne Pomarańczowa Ciuchcia Józefosław w odległości 250m, Prywatna szkoła podstawowa Gaudeamus w odległości 300m, Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Januszek Konrad, lek. med. Spec. chirurg. Januszek Magdalena, lek. stomatolog. Specjalistyczny gabinet, w odległości 250 m znajduje się Przy Tobie - Stomatologia, Chirurgia estetyczna, w odległości 250 m znajduje się Psychiatra Agnieszka Piróg- Balcerzak / Mind Medica.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Józefa Opiekuna Pracy, w odległości 1350 m znajduje się Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Joy. Klub, w odległości 800 m znajduje się Poligon Urody. Sałek B., w odległości 900 m znajduje się Tuan Day Spa.

Data publikacji: 10.03.2017

Data aktualizacji: 11.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie