W161

Oferta archiwalna

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Wólczańska 161

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

W161

2 zdjęcia

W161

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc): do dyspozycji wszystkich mieszkańców.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

W161 logo

Apartamentowiec W161, mieszczący się w Łodzi, u zbiegu ulic Wólczańskiej i Franciszka Żwirki to nowoczesne miejsce do komfortowego mieszkania. Wpisuje się w najnowsze trendy i realizuje ideę „15-minutowego miasta”, która polega na tym, że większość podstawowych potrzeb życiowych (praca, zakupy, nauka, rozgrywka) może być zaspokojona w odległości, którą można pokonać krótkim spacerem czy przejazdem rowerem lub komunikacją miejską. To bardzo wygodna, ale i proekologiczne.

Inwestycja W161 znajduje się na Katedralnej, ul. Wólczańska 161 (0.4 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez W161 Sp. z o. o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji W161 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli W161 Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji W161?

Przyszli mieszkańcy inwestycji W161 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji W161 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piotrkowska - Żwirki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji W161 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji W161 znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkolne Centrum Profilaktyczno-Wychowawcze "Centrum" w odległości 110 m, Liceum Ogólnokształcące "Centrum" w odległości 110 m, Szkoła "Centrum" w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji W161 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Central.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji W161 w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Centrum Hatha-Yoga, w odległości 370 m znajduje się McFit.

Data publikacji: 05.11.2021
Data aktualizacji: 08.04.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Katedralnej

Oferty na Katedralnej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: