Wille Bukowska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Vox Active Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Sławińska
Ceny od: 7 118 zł brutto/m2
Wille Bukowska

31 zdjęć

Wille Bukowska
Wille Bukowska
Wille Bukowska
Wille Bukowska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wille Bukowska dostępnych jest 39 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą osiedla Wille Bukowska, oferującego domy z ogrodami w niedalekiej odległości od centrum miasta. Dwupoziomowe lokale zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami, z dużym naciskiem na komfort. Osiedle jest eleganckie i kameralne, zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Inwestorowi przyświecała idea przyjaznego układu wnętrza, w którym otwarta przestrzeń dolna zapewnia mieszkańcom bliskość i możliwość cieszenia się wspólnym spędzaniem czasu w zaciszu domowym, ale i intymności, kiedy przyjdzie pora na relaks w wygodnych sypialniach zlokalizowanych w górnej kondygnacji. Każdy lokal posiada odrębny ogród zaprojektowany przez renomowanych architektów zieleni.

Osiedle Wille Bukowska cechuje wysoki standard wykończenia i dbałość inwestora o szczegóły, niespotykana w ofertach inwestycji deweloperskich konkurencji. Standard wykończenia posiada wiele cech wyróżniających Wille Bukowska od spotykanych na rynku ofert -m.in. wysokość pomieszczeń ponad 3 m, przesuwne okno balkonowe w systemie HS, zaprojektowany ogród wraz z nasadzoną zielenią, czy elewacja z drewna egzotycznego. Klienci mają możliwość skorzystania z opcji domku narzędziowego w ogrodzie, a także zadaszeń nad miejscami postojowymi.

Starając się dbać o naturalne zasoby, jako element wykończenia zaproponowano podziemny zbiornik na deszczówkę, umożliwiający nawadnianie ogrodu, a w rejonie parkingu gniazdo zasilające do ładowania elektrycznych samochodów.

Na szczególną uwagę zwraca przylegający do osiedla las obejmujący ponad 1,3 ha, który zostanie zagospodarowany przez inwestora. Będzie to doskonałe miejsce na relaks, spacer, miejsce dla najmłodszych z urządzeniami do zabaw z naturalnych materiałów. Zadowoleni będą również biegacze, dla których przewidziano ścieżkę biegową o długości 400 m, czyli dokładnie tyle, co na stadionie lekkoatletycznym.

Inwestycja Wille Bukowska znajduje się na Ławicy, ul. Sławińska (7.4 km od centrum Poznania), sprzedaż prowadzi Vox Active Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Wille Bukowska jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań w tym 48 lokali typu apartament, znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wille Bukowska pozostało na sprzedaż 39 mieszkań o powierzchniach od 108 do 134 metrów kwadratowych w cenie od 7 118 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 108 m2 w cenie od 770 000 zł (13 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 134 m2 w cenie od 955 000 zł (26 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca).
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 39 mieszkań w tym 39 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:
od 108 do 134 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 770 000 do 999 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 118 do 7 446 zł.
Opis płatności:
płatności w transzach na rachunek powierniczy zgodnie z postępem prac budowlanych..
Warunki rezerwacji:
podpisanie umowy i wpłata opłaty rezerwacyjnej..
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Bukowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Wille Bukowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Perzycka n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Bukowska znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Ogrody Montessori w odległości 200 m, Przedszkole nr 36 w odległości 280 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Bukowska w odległości 500 m znajduje się Boisko, w odległości 1000 m znajduje się Tor Poznań.

Data publikacji: 03.11.2020
Data aktualizacji: 03.11.2020
Vox Active Sp. z o.o. Sp. K. logo

Vox Active Sp. z o.o. Sp. K.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Bukowska 148 60-189 Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 20:00
 • Wtorek: 08:00 - 20:00
 • Środa: 08:00 - 20:00
 • Czwartek: 08:00 - 20:00
 • Piątek: 08:00 - 20:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: