Osiedle Modern

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Partyzantów, oferowane bezpośrednio przez

Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k.

Ożarów Mazowiecki, ul. Partyzantów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 166 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Modern

4 zdjęcia

Osiedle Modern
Osiedle Modern
Osiedle Modern
Osiedle Modern

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : przynależne do każdego mieszkania

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Modern to unikalny, kilku etapowy kompleks mieszkaniowy zaprojektowany w nowoczesnej stylistyce. Spełnia oczekiwania zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Niska zabudowa, wysoki standard wykończenia z wykorzystaniem najlepszych materiałów oraz elegancki design sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania. Bogactwo terenów zielonych idzie w parze z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej.

Do stolicy dojechać można samochodem Trasą S8 oraz Trasą 2 (Poznańską), autobusem lub koleją.

Osiedle będzie składało się z trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby naszych klientów, mieszkania zostały zaprojektowane tak, by każdy klient znalazł wymarzone mieszkanie dla siebie i swojej rodziny.

Do dwupoziomowych mieszkań na parterze przynależą ogródki, które zostały specjalnie stworzone dla osób marzących o wypoczynku we własnym ogrodzie. Na ostatnich piętrach znajdują się lofty, mieszkania pełne niekonwencjonalnych rozwiązań. To idealna propozycja dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz w których główną rolę gra przestrzeń.

Inwestycja Osiedle Modern znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Partyzantów (3.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Osiedle Modern została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Modern nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ville Park Development Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Modern?

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Modern mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1086 metrów od inwestycji Osiedle Modern znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ożarów Mazowiecki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Modern znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Modern znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Ożarowie Mazowieckim w odległości 366 m, przedszkole w odległości 402 m, Przedszkole Publiczne nr 2 "Magiczny Ogród" i Żłobek Miejski w Ożarowie Mazowieckim w odległości 634 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Modern jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet stomatologiczny w odległości 647 m, Biovena w odległości 897 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 975 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Modern składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 481 m znajduje się Biedronka, w odległości 568 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 591 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Modern w odległości 230 m znajduje się boisko / kort, w odległości 246 m znajduje się boisko / kort, w odległości 303 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: