Nawrot 48

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez VFM Real Estate

Ceny od: 7 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nawrot 48 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1
116,2 m²
Parter
813 400 zł7 000 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
U2
32,7 m²
Parter
245 250 zł7 500 zł/m²
U3
28,5 m²
Parter
199 500 zł7 000 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja zostanie zrealizowana w historycznym centrum miasta, płynnie wpisując się w zabudowę pierzejową ulicy Nawrot.Budynek będzie posiadał ok. 2340 m2 powierzchni użytkowej z 61 mieszkaniami(1-pokojowymi i 2-pokojowymi) oraz 3 lokalami usługowymi na parterze budynku.W budynku zaprojektowano dwie klatki schodowe z nowoczesnymi, 13-osobowymi windami, a do przytulnego patio z ławeczkami i terenami zielonymi będzie prowadził reprezentatywny hol wejściowy.Dla wygody mieszkańców przewidziano także garaż podziemny na 28 miejsc parkingowych.Koncepcja projektu Nawrot 48 została stworzona zgodnie z misją VFM – kreacji mieszkań pod wynajem. Wszystkie lokale w inwestycji zostały zaprojektowane w sposób kompaktowy, o relatywnie niewielkim metrażu i bardzo dobrych rozwiązaniach funkcjonalnych.Oferowane przez VFM wykończenie mieszkań według aranżacji przygotowanych przez architektów wnętrz i usługa zarządzania najmem stanowi dopełnienie kompleksowej oferty inwestycyjnej, dzięki czemu już ponad połowa mieszkań w Nawrot 48 została zarezerwowana jako zakup pod wynajem!Obecnie VFM pracuje nad projektem wykonawczym Nawrot 48.Planowany termin oddania budynku to IV kwartał 2019 roku.

Inwestycja Nawrot 48 znajduje się na Katedralnej, ul. Nawrot 48 (1 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera VFM Real Estate.

Inwestycja Nawrot 48 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 61 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nawrot 48 pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 29 do 116 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper VFM Real Estate przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 61 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 321 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 29 do 116 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 199 500 do 813 400 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 000 do 7 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nawrot 48

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

W odległości 100 metrów od inwestycji Nawrot 48 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kilińskiego - Nawrot (0286).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nawrot 48 znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 223 w odległości 500m, Przedszkole Publiczne Sióstr Służebniczek NMP NP im. Edmunda Bojanowskiego w odległości 500m, Przedszkole Miejskie nr 58 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się LIM. Centrum medyczne, w odległości 250 m znajduje się Oxygen. NZOZ, w odległości 350 m znajduje się Trident. ZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Muzeum Przyrodnicze UŁ, w odległości 350 m znajduje się Muzeum Przyrodnicze UŁ, w odległości 500 m znajduje się Muzeum Bajki Fundacja Filmowa Se-ma-for.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Alien. Klub Sztuk Walki, w odległości 500 m znajduje się Berserker's Team Poland. Sztuki walki, w odległości 650 m znajduje się Centrum Yogi s.c..

Data publikacji: 08.08.2018

Data aktualizacji: 08.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie