Nawrot 48

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVFM Real Estate

Ceny od: 7 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nawrot 48 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U2
32,7 m²
Parter
245 250 zł7 500 zł/m²
U3
28,5 m²
Parter
199 500 zł7 000 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja zostanie zrealizowana w historycznym centrum miasta, płynnie wpisując się w zabudowę pierzejową ulicy Nawrot.Budynek będzie posiadał ok. 2340 m2 powierzchni użytkowej z 61 mieszkaniami(1-pokojowymi i 2-pokojowymi) oraz 3 lokalami usługowymi na parterze budynku.W budynku zaprojektowano dwie klatki schodowe z nowoczesnymi, 13-osobowymi windami, a do przytulnego patio z ławeczkami i terenami zielonymi będzie prowadził reprezentatywny hol wejściowy.Dla wygody mieszkańców przewidziano także garaż podziemny na 28 miejsc parkingowych.Koncepcja projektu Nawrot 48 została stworzona zgodnie z misją VFM – kreacji mieszkań pod wynajem. Wszystkie lokale w inwestycji zostały zaprojektowane w sposób kompaktowy, o relatywnie niewielkim metrażu i bardzo dobrych rozwiązaniach funkcjonalnych.Oferowane przez VFM wykończenie mieszkań według aranżacji przygotowanych przez architektów wnętrz i usługa zarządzania najmem stanowi dopełnienie kompleksowej oferty inwestycyjnej, dzięki czemu już ponad połowa mieszkań w Nawrot 48 została zarezerwowana jako zakup pod wynajem!Obecnie VFM pracuje nad projektem wykonawczym Nawrot 48.Planowany termin oddania budynku to IV kwartał 2019 roku.

Inwestycja Nawrot 48 znajduje się na Katedralnej, ul. Nawrot 48 (1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera VFM Real Estate.

Inwestycja Nawrot 48 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 61 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nawrot 48 pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 29 do 33 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper VFM Real Estate przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 61 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 321 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 29 do 33 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 199 500 do 245 250 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 000 do 7 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nawrot 48

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nawrot 48 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Nawrot 48 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kilińskiego - Nawrot.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nawrot 48 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Łodzi w odległości 250 m, Ogólnopolski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "ASCENDER" w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nawrot 48 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LUX MED w odległości 280 m, Gabinet Masażu Leczniczego w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nawrot 48 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 410 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nawrot 48 w odległości 70 m znajduje się Capoeira Łódź - Centrum Academia, w odległości 80 m znajduje się Capoeira Łódź - Centrum Academia, w odległości 240 m znajduje się FitFabric.

Data publikacji: 08.08.2018

Data aktualizacji: 28.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie