Osiedle Lajkonik

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krakowska, oferowane bezpośrednio przez

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Krakowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Lajkonik

17 zdjęć

Osiedle Lajkonik
Osiedle Lajkonik
Osiedle Lajkonik
Osiedle Lajkonik

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Lajkonik stanowić będzie zespół 9 klasycznych budynków apartamentowych. W każdym budynku znajdować się będzie 6 mieszkań, położonych na 3 kondygnacjach (po 2 mieszkania na każdym piętrze). Dodatkowo wybudowanych zostanie 29 garaży w poziomie parteru. Osiedle będzie posiadało bramę wjazdową od strony ul. Krakowskiej.

Zagospodarowanie terenu osiedla obejmować będzie budowę wewnętrznej pieszo-jezdni osiedlowej z kostki brukowej oraz geokraty, oświetlenie terenu, miejsca postojowe na terenie osiedla, wiatę śmietnikową, plac zabaw dla dzieci, a także zagospodarowanie terenów zielonych wraz z nasadzeniami drzew i krzewów.

Inwestycja Osiedle Lajkonik znajduje się na Gumieńcach, ul. Krakowska (4.2 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Lajkonik została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lajkonik nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vastbouw Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Lajkonik?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lajkonik mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1417 metrów od inwestycji Osiedle Lajkonik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Gumieńce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Lajkonik znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lajkonik znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 16 w odległości 183 m, Przedszkole pod muchomorkiem w odległości 526 m, Przedszkole Publiczne nr 51 "Pingwinek" w odległości 528 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Lajkonik jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prenatal Med w odległości 499 m, Przychodnie Medycyny Rodzinnej w odległości 545 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lajkonik składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 77 m znajduje się Anusia, w odległości 274 m znajduje się Społem, w odległości 564 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lajkonik w odległości 85 m znajduje się boisko / kort, w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 228 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 19.03.2018
Data aktualizacji: 06.04.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: