Osiedle Lajkonik

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVastbouw Polska Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lajkonik dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B1-1-A
3
75,37 m²
1
485 000 zł
B2-0-A
3
75,3 m²
Parter
485 000 zł
B4-0-A
3
75,44 m²
Parter
485 000 zł
B4-1-A
3
75,2 m²
1
485 000 zł
B1-2-A
4
85,45 m²
2
500 000 zł

Opis Inwestycji

Osiedle Lajkonik stanowić będzie zespół 9 klasycznych budynków apartamentowych. W każdym budynku znajdować się będzie 6 mieszkań, położonych na 3 kondygnacjach (po 2 mieszkania na każdym piętrze). Dodatkowo wybudowanych zostanie 29 garaży w poziomie parteru. Osiedle będzie posiadało bramę wjazdową od strony ul. Krakowskiej.Zagospodarowanie terenu osiedla obejmować będzie budowę wewnętrznej pieszo-jezdni osiedlowej z kostki brukowej oraz geokraty, oświetlenie terenu, miejsca postojowe na terenie osiedla, wiatę śmietnikową, plac zabaw dla dzieci, a także zagospodarowanie terenów zielonych wraz z nasadzeniami drzew i krzewów.

Inwestycja Osiedle Lajkonik znajduje się na Gumieńcach, ul. Krakowska (4.2 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Lajkonik została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lajkonik pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 75 do 85 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 75 m2 w cenie od 485 000 zł (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 85 m2 w cenie od 500 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vastbouw Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 75 do 85 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 485 000 do 500 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Lajkonik

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lajkonik mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Lajkonik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poronińska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lajkonik znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Złoty Dzwoneczek w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa nr 16 im. Szczecińskich Olimpijczyków w odległości 260 m, Przedszkole Publiczne nr 51 w odległości 590 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lajkonik składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Anusia, w odległości 280 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lajkonik w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.03.2018

Data aktualizacji: 21.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie