Osiedle Coopera IIIb

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Coopera, oferowane bezpośrednio przez Unidevelopment S.A.

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 619 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Coopera IIIb

6 zdjęć

Osiedle Coopera IIIb
Osiedle Coopera IIIb
Osiedle Coopera IIIb
Osiedle Coopera IIIb

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Coopera IIIb logo

Osiedle Coopera to inwestycja w północnej części Chrzanowa, w dzielnicy Bemowo, realizowana przez Unidevelopment. Spójrz na mapę: jesteś w bardzo szybko rozwijającym się fragmencie miasta. Jesteś też sąsiadem Puszczy Kampinoskiej oraz Lasu Bemowskiego z jego dwoma rezerwatami przyrody: Łosiowe Błota i Kalinowa Łąka.

Wiemy, co to znaczy czuć się jak w domu. Mieszkać spokojnie, bezpiecznie, bez pośpiechu. U siebie. Poznawać pasje sąsiadów, zdobyć nowych przyjaciół, tworzyć społeczność.

Domy i osiedla dla Was projektujemy tak, aby wszystko było naturalne i proste. Abyście mogli się w nich spotykać, bawić, rozmawiać, odpoczywać, pracować. W ten sposób tworzymy dobre miejsca na ważne w życiu rzeczy.

• Niska 4 kondygnacyjna, luźna, kameralna zabudowa.

• Unikalne rozkłady mieszkań 4 pokojowych.

• Szereg dostępnych dla osiedla stref rekreacyjnych, m.in. place zabaw, boisko do gier zespołowych, siłownia plenerowa, polana piknikowa

Inwestycja Osiedle Coopera IIIb znajduje się na Chrzanowie, ul. Coopera (8.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 89 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Coopera IIIb nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unidevelopment S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc)

W inwestycji znajduje się 71 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 89 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (71)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca).
  • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc).
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, boisko, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, siłownia plenerowa, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Autobusem miejskim, trasą S8, a już niebawem metrem ze stacji „Lazurowa” bez kłopotu dostaniesz się do centrum Warszawy. Tę samą trasę pokonasz rowerem w niecałe 40 minut.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Coopera IIIb?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Coopera IIIb mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Osiedle Coopera IIIb znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Coopera 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Coopera IIIb znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Coopera IIIb znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne " Wesoly Mis" w odległości 400 m, Przedszkole Niepubliczne "Dzwoneczek" w odległości 530 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna "Niebieska Sprężynka" w odległości 530 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Coopera IIIb jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Coopera IIIb składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Żabka, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Coopera IIIb w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.03.2021
Data aktualizacji: 30.09.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: