Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Coopera IIIb

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Coopera, oferowane bezpośrednio przez

Unidevelopment S.A.

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 528 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Coopera IIIbOsiedle Coopera IIIb

6 zdjęć

Osiedle Coopera IIIb
Osiedle Coopera IIIb
Osiedle Coopera IIIb
Osiedle Coopera IIIb

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 89 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (71)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle Coopera IIIb logo

Osiedle Coopera to inwestycja w północnej części Chrzanowa, w dzielnicy Bemowo, realizowana przez Unidevelopment. Spójrz na mapę: jesteś w bardzo szybko rozwijającym się fragmencie miasta. Jesteś też sąsiadem Puszczy Kampinoskiej oraz Lasu Bemowskiego z jego dwoma rezerwatami przyrody: Łosiowe Błota i Kalinowa Łąka.

Wiemy, co to znaczy czuć się jak w domu. Mieszkać spokojnie, bezpiecznie, bez pośpiechu. U siebie. Poznawać pasje sąsiadów, zdobyć nowych przyjaciół, tworzyć społeczność.

Domy i osiedla dla Was projektujemy tak, aby wszystko było naturalne i proste. Abyście mogli się w nich spotykać, bawić, rozmawiać, odpoczywać, pracować. W ten sposób tworzymy dobre miejsca na ważne w życiu rzeczy.

• Niska 4 kondygnacyjna, luźna, kameralna zabudowa.

• Unikalne rozkłady mieszkań 4 pokojowych.

• Szereg dostępnych dla osiedla stref rekreacyjnych, m.in. place zabaw, boisko do gier zespołowych, siłownia plenerowa, polana piknikowa

Inwestycja Osiedle Coopera IIIb znajduje się na Chrzanowie, ul. Coopera (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja Osiedle Coopera IIIb została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 89 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Coopera IIIb nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unidevelopment S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc)

W inwestycji znajduje się 71 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Autobusem miejskim, trasą S8, a już niebawem metrem ze stacji „Lazurowa” bez kłopotu dostaniesz się do centrum Warszawy. Tę samą trasę pokonasz rowerem w niecałe 40 minut.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Coopera IIIb?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Coopera IIIb mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1600 metrów od inwestycji Osiedle Coopera IIIb znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Coopera IIIb znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Coopera IIIb znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Sportowo-Językowe Przedszkole Fair Play w odległości 265 m, Publiczne Przedszkole "Wesoły Miś" w odległości 389 m, przedszkole w odległości 392 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Coopera IIIb jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy w odległości 241 m, Bemowo Dental Clinic w odległości 499 m, Edent w odległości 514 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Coopera IIIb składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 247 m znajduje się Żabka, w odległości 329 m znajduje się Żabka, w odległości 341 m znajduje się Poziomka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Coopera IIIb w odległości 332 m znajduje się boisko / kort, w odległości 423 m znajduje się boisko / kort, w odległości 451 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.03.2021
Data aktualizacji: 30.09.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023