Tarasy Warty

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTrico Sp. z o.o. SKA

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1624 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kórnicka(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Kórnicka/Sowia (2.4 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 8 458/m2
  Kórnicka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 62 - 110 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Jakon Sp. z o.o.
 • Malta Point(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Brneńska (2.8 km od centrum Poznania)
  Malta Point
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 61
  Powierzchnia: 32 - 104 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Nexity Polska Sp. z o.o.
 • Art Malta(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Katowicka (2.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 000/m2
  Art Malta
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 334
  Powierzchnia: 33 - 130 m2
  Liczba pokoi: 1 - 6
  Dla inwestora 139 ofert
  ART-BUD sp. z o. o.

Opis Inwestycji

TARASY WARTY– kompleks mieszkaniowy składający sie z trzech segmentów A , B i C tworzących razem jeden budynek apartamentowy zlokalizowany przy ul. Na miasteczku 12. Posiada 12 kondygnacji mieszkalnych. Parter przeznaczony został na lokale usługowo-biurowo-handlowe.W budynku zaprojektowane są mieszkania od jednopokojowych o metrażu od 26 mkw.aż po czteropokojowe o powierzchni 85 mkw.Tarasy Warty to wymarzone miejsce dla osób, które cenią sobie szybki dostęp do centrum miasta. Na atrakcyjność inwestycji wpływają również zlokalizowane w pobliżu centra handlowo-rozrywkowe. Pod budynkiem zlokalizowany jest duży trzypoziomowy parking podziemny. Z poziomu garaży poprowadzono windy do poszczególnych kondygnacji.

Inwestycja Tarasy Warty znajduje się na Nowym Mieście, ul. Na miasteczku 12 (1.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Trico Sp. z o.o. SKA.

Inwestycja Tarasy Warty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 179 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Tarasy Warty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Trico Sp. z o.o. SKA nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 179 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Tarasy Warty

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tarasy Warty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Tarasy Warty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Rataje.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Warty znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Fundacji Familijny Poznań "Kubusiowe Przedszkole" w odległości 320 m, Ośrodek rewalidacyjno - wychowawczy im. bł. Sancj Szymkowiak w odległości 320 m, Przedszkole Specjalne Bartek w odległości 530 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tarasy Warty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CENTRO MEDICO NZOZ w odległości 220 m, NZOZ Medicur w odległości 250 m, Gabinet Terapii Biofeedback w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tarasy Warty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Żabka, w odległości 60 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 160 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Warty w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.11.2012

Data aktualizacji: 10.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie