Villa Botanica

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTomaszewicz Development Sp. z o.o.

Ceny od: 8 300 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Villa Botanica dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M-4
2
75,35 m²
Parter
640 475 zł8 500 zł/m²
M-8
4
74,12 m²
1
615 196 zł8 300 zł/m²

Opis Inwestycji

Lokalizacja w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Szczecina – Pogodnie, w odległości 100 metrów od Ogrodu Botanicznego i Parku Kasprowicza. Wysmakowana aranżacja przestrzeni wspólnej oraz awangardowa architektura nadają inwestycji niebagatelny charakter, co z kolei przekłada się na komfort życia. VILLA BOTANICA łączy nowoczesność z funkcją eleganckiej rezydencji w zacisznym i nastrojowym miejscu pośród zieleni. Z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko centrum. Nowoczesne materiały elewacji, oryginalna bryła i liczne przeszklenia współtworzą wyjątkowy i rozpoznawalny styl.

Inwestycja Villa Botanica znajduje się na Arkońskim-Niemierzynie, ul. Bułgarska 8 (3.1 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Tomaszewicz Development Sp. z o.o..

Inwestycja Villa Botanica została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Botanica pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 74 do 75 metrów kwadratowych w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 75 m2 w cenie od 640 475 zł (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 74 m2 w cenie od 615 196 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tomaszewicz Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 74 do 75 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 615 196 do 640 475 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 300 do 8 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Botanica

VILLA BOTANICA znajduję się w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Szczecina – Pogodnie, w odległości 100 metrów od Ogrodu Botanicznego i Parku Kasprowicza.

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Botanica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Villa Botanica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Arkońska Szpital.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Botanica znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Tęczowa Łąka" w odległości 500 m, Punkt Przedszkolny Bim Bam Bom w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Botanica jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nocna Opieka Zdrowotna w odległości 300 m, Ośrodek Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w odległości 390 m, Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Botanica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Botanica w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.01.2019

Data aktualizacji: 17.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie