Villa Botanica

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tomaszewicz Development Sp. z o.o.

Ceny od: 7 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Villa Botanica dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M-4
2
75,35 m²
Parter
565 125 zł7 500 zł/m²
M-1
4
74,95 m²
Parter
562 125 zł7 500 zł/m²

Opis Inwestycji

Lokalizacja w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Szczecina – Pogodnie, w odległości 100 metrów od Ogrodu Botanicznego i Parku Kasprowicza. Wysmakowana aranżacja przestrzeni wspólnej oraz awangardowa architektura nadają inwestycji niebagatelny charakter, co z kolei przekłada się na komfort życia. VILLA BOTANICA łączy nowoczesność z funkcją eleganckiej rezydencji w zacisznym i nastrojowym miejscu pośród zieleni. Z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko centrum. Nowoczesne materiały elewacji, oryginalna bryła i liczne przeszklenia współtworzą wyjątkowy i rozpoznawalny styl.

Inwestycja Villa Botanica znajduje się na Arkońskim-Niemierzynie, ul. Bułgarska 8 (3.1 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Tomaszewicz Development Sp. z o.o..

Inwestycja Villa Botanica jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Botanica pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 75 metrów kwadratowych w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 75 m2 w cenie od 565 125 zł (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 75 m2 w cenie od 562 125 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tomaszewicz Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 75 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 562 125 do 565 125 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Botanica

VILLA BOTANICA znajduję się w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Szczecina – Pogodnie, w odległości 100 metrów od Ogrodu Botanicznego i Parku Kasprowicza.

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

W odległości 200 metrów od inwestycji Villa Botanica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Arkońska Szpital.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Villa Botanica znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Artystyczno-Językowe "Nasza Bajka"Małgorzata Błaszkiewicz w odległości 550m, Niepubliczne Przedszkole TEB Edukacja Kraina Przygód w odległości 550m, Punkt Przedszkolny "Tęczowa Łąka" w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Puls. Apteka arkonka. Sieć aptek, w odległości 200 m znajduje się Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony, w odległości 400 m znajduje się Ośrodek Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Dom Księży Emerytów im. Jana Pawła II, w odległości 350 m znajduje się Archidiecezja Szczecińsko - Kamieńska, w odległości 350 m znajduje się Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1200 m znajduje się ARKANA FIT, w odległości 1400 m znajduje się Dive Point s.c. Centrum nurkowania. Szkoła nurkowania. Sprzęt, w odległości 1700 m znajduje się Fitness Club.

Data publikacji: 21.01.2019

Data aktualizacji: 21.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie