North Garden

Oferta archiwalna

Szczecin, Północ, Stołczyn, ul. Policka 6a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 228 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

North Garden

34 zdjęcia

North Garden
North Garden
North Garden
North Garden

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw
  • boisko

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Aranżacja osiedla w stylu industrialnym – surowy minimalizm i awangardowa elegancja poprzez modne połączenie drewna, betonu, metalu i szkła bezpiecznego otoczone ciepła kolorystyką. MIEJSCA GARAŻOWE • dwa połaczone ze sobą miejsca postojowe o pow. 41m2 indywidualnie zamykane bramą wewnętrzną w podziemnym garażu monitorowanym i zamykanym automatyczną bramą na pilota. Koszt zakupu miejsc postojowych to 70.000 zł brutto BUDYNEK - STANDARD • na osiedlu 6 budynków, 3 kondygnacyjnych (parking podziemny, parter, 1piętro, antresola), jednoklatkowych • klatki schodowe – na podłogach gres, poręcze ze stali nierdzewnej • w każdym budynku po 8 mieszkań • wideodomofon w każdej klatce i dodatkowo przy bramie wjazdowej • osiedle zamknięte i monitorowane, • przestrzeo na osiedlu jest bardzo starannie i gustownie urządzona – zasadzona roślinnośd niska i średnia, trawa, klomby wyłożone korą, chodniki i podejścia do klatek wykonane z polbruku, alejki z pergolami, ławeczki, oświetlenie, plac zabaw. DODATKOWO • kominek Kawmet corner W16 Premium 14,7 KW • balustrada szklana samonośna na antresoli • projekt wykonawczy całego mieszkania • wideodomofon w mieszkaniu

Drzwi zewnętrzne

• drzwi zewnętrzne do mieszkań antywłamaniowe, • schody i wyłaz na taras

Posadzka

• mieszkania – zatarta wylewka betonowa , gotowa do układania płytek, paneli itp. • Balkony/tarasy – wylewka betonowa + izolacja przeciwwilgociowa / płytki betonowe, balustrada ze stali nierdzewnej, wypełnienie szkłem bezpiecznym • okna z profili PCV z systemem mikrowentylacji wraz z parapetami zewnętrznymi • profile okienne jasno-brązowe od strony zewnętrznej i wewnętrznej (emitujące drewno)

Ściany

• ściany konstrukcyjne – Porotherm gr. 25cm w technologii Dryfix, izolacja termiczna - styropian 15cm, warstwy wykooczeniowe - tynk oraz elewacja z elementami imitującymi drewno (tynk dekoracyjny) • ściany oddzielające mieszkania – wykonane z bloczków o podwyższonej izolacyjności akustycznej • ścianki działowe w mieszkaniach – bloczki z betonu komórkowego grubośd 8 cm, tynki gipsowe maszynowe pokryte gładzią

Sufity

• sufity – tynki gipsowe maszynowe pokryte gładzią

Instalacje

• woda - rury z tworzyw sztucznych, indywidualne mierniki zużycia wody • gaz – dwufunkcyjny kocioł gazowy kondensacyjny, instalacja miedziana, • kanalizacja z PCV , • C.O. - ogrzewanie podłogowe, w łazience i pomieszczeniu technicznym miejsce na ogrzejnik drabinkowy, instalacja z tworzyw sztucznych, • instalacja elektryczna wykonana w całości z godnie z projektem– (specjalne puszki elektryczne przeznaczone pod system „inteligentne mieszkanie“) • instalacja nagłośnieniowa rozprowadzadzona po cały mieszkaniu + taras • telewizja kablowa oraz szybki Internet stacjonarny w instalacji światłowodowej,

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : indywidualnie zamykane bramą garażową w cenie 35.000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka, staw

Opis inwestycji

Osiedle North Garden to najnowsza i obecnie najbardziej prestiżowa inwestycja naszej firmy.Nowoczesne, kameralne osiedle składające się z sześciu budynków sąsiadujące z zabudową willową. Główny atut tego osiedla to tzw. niska zabudowa oraz to, że w każdym budynku jest tylko 8 mieszkań. North Garden zlokalizowane jest w najprężniej rozwijającej się części Szczecina, w bliskim sąsiedztwie Galerii Północ.

Na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o pow. 76,43 m2 z loggią i dużym prywatnym tarasem na dachu(pow.42m2) z pięknym widokiem na rozlewiska Odry i okoliczną zieleń. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze nowo wybudowanej inwestycji mieszkaniowej North Garden przy skrzyżowaniu ul. Polickiej i ul. Doroty (8 km od centrum Szczecina)

Mieszkanie o podwyższonym standardzie deweloperskim. Cena ofertowa mieszkania wynosi 450.937zł (5 900 zł/m2). Cena mieszkania zawiera profesjonalny projekt wykończenia „pod klucz”. Wykonana została cała instalacja elektryczna, ogrzewanie podłogowe, kominek, gładz na ścianach, samonośna szklana barierka na antresoli oraz wydzielona druga toaleta i pralnio-suszarnia.

W mieszkaniu znajdują się: 3 pokoje, przedpokój, łazienka, toaleta, salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie techniczne.

Dodatkowo płatne dwa garaże, połaczone ze sobą o pow. 41m2 zamykane bramą w cenie 70.000 zł.

Standardu wykończenia Szczegółowego

Inwestycja North Garden znajduje się na Stołczynie, ul. Policka 6a (8 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Tomaszewicz Development Sp. z o.o.

Inwestycja North Garden została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji North Garden nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tomaszewicz Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina. W odległości 800 m od osiedla znajduje się Galeria Północ, a w niej wszelkiego rodzaju lokale usługowe: Supermarket TESCO, Piekarnia, Siłownia, Poczta, Bankomat, Studio Urody, a także lokale gastronomiczne i wiele innych. W odległości około 1,5 km znajduję się Folwark Podkówka, gdzie można doświadczyć kontaktu z naturą, a także zobaczyć wiele gatunków rzadko spotykanych zwierząt i ptaków. Na terenie Folwarku znajduje się również stadnina koni, w której prowadzone są lekcje jazdy konnej.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji North Garden?

Przyszli mieszkańcy inwestycji North Garden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji North Garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stołczyn Kościół.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji North Garden znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji North Garden znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 31 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w odległości 200 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 1 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w odległości 200 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji North Garden w odległości 220 m znajduje się Hutnik Szczecin, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.08.2016
Data aktualizacji: 07.11.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Stołczynie

Oferty na Stołczynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: