Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Oaza nad Jasieniem

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obywatelska, oferowane bezpośrednio przez

TOM-BUD Developer

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Obywatelska 106

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 622 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Oaza nad JasieniemOaza nad Jasieniem

5 zdjęć

Oaza nad Jasieniem
Oaza nad Jasieniem
Oaza nad Jasieniem
Oaza nad Jasieniem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 332 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Oaza nad Jasieniem to kompleks mieszkalny położony przy ul. Obywatelskiej 106,106A i 106B, składający się z 3 budynków 5-cio kondygnacyjnych, obejmujący lokale mieszkalne o powierzchni 44 - 87 m². Niewątpliwym atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja, w pobliżu głównej arterii miasta - ul. J. Pawła II - która zapewnia szybkie i komfortowe połączenie z innymi dzielnicami miasta oraz drogą krajową nr 1.

Jako firma z długoletnim stażem wykorzystaliśmy swoje doświadczenia właśnie po to, aby uczynić z naszej inwestycji doskonałe miejsce do zamieszkania. W Oazie nad Jasieniem zlokalizowaliśmy duży plac zabaw dla dzieci, z bezpiecznymi i ciekawymi zabawkami dla najmłodszych mieszkańców. Na osiedlu znajduje się również miejsce do wypoczynku - altany oraz grille - wszystko w otoczeniu zadbanej i pięknej zieleni. Każdy z budynków posiada nowocześnie zaaranżowane patio z terenami zielonymi. Całość terenu została ogrodzona, z kontrolą wjazdu przy bramie wjazdowej.

Wykończenie - stan developerski: gładź na suficie, tynki maszynowe na ścianach oraz wylewki betonowe na podłodze. Standard wykończenia obejmuje również: wentylację grawitacyjną, odprowadzenia wodno-kanalizacyjne (sanitarne), instalację elektryczną.W lokalach zainstalowano łącze internetowe, telewizyjne oraz telefoniczne, grzejniki z termoregulatorami, drzwi wejściowe wzmacniane oraz okna białe PCV.

Istnieje możliwość wykończenia lokalu "pod klucz".

Inwestycja Oaza nad Jasieniem znajduje się na Lublinku-Pienistej, ul. Obywatelska 106 (3.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez TOM-BUD Developer.

Inwestycja Oaza nad Jasieniem została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 332 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Oaza nad Jasieniem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TOM-BUD Developer przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oaza nad Jasieniem?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oaza nad Jasieniem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1443 metrów od inwestycji Oaza nad Jasieniem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Oaza nad Jasieniem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oaza nad Jasieniem znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej w odległości 820 m, przedszkole w odległości 828 m, Szkoła Podstawowa nr 138 w odległości 841 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Oaza nad Jasieniem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ ARES w odległości 117 m, Molaris Dental Clinic w odległości 816 m, NZOZ COLMED w odległości 955 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oaza nad Jasieniem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 361 m znajduje się Biedronka, w odległości 387 m znajduje się Bracia Dubielak, w odległości 394 m znajduje się 40 For You.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oaza nad Jasieniem w odległości 104 m znajduje się Orlik, w odległości 118 m znajduje się boisko / kort, w odległości 130 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023