Lubelska 14

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Lubelska, oferowane bezpośrednio przez TK INVEST 2 Sp. z o.o. Sp.k.

Kraków, Krowodrza, ul. Lubelska 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 70 ofert w najbliższej okolicy!

Lubelska 14

4 zdjęcia

Lubelska 14
Lubelska 14
Lubelska 14
Lubelska 14

Najbliższe inwestycje

 • KW51

  KW51

  Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

  Lokal użytkowy Krowodrza, Kraków
  ul. Kazimierza Wielkiego 51
  2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 75 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Steam Park etap II - lokale użytkowe
  od: 13 500 zł/m2

  Steam Park etap II - lokale użytkowe

  Bryksy

  Lokal użytkowy Stare Miasto, Kraków
  ul. Rakowicka
  1 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 72-83 m2
  • Lokali użytkowych: 2
 • Kossak Residence
  od: 7 000 zł/m2

  Kossak Residence

  Polskie Domy

  Lokal użytkowy Stare Miasto, Kraków
  ul. plac Kossaka 5
  1.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 350-575 m2
  • Lokali użytkowych: 3

Opis Inwestycji

OSTATNI LOKAL UŻYTKOWY W GOTOWEJ INWESTYCJI LUBELSKA 14 (KROWODRZA)

W BUDYNKU ZNAJDUJE SIĘ 15 MIESZKAŃ, 3 LOKALE UŻYTKOWE, 10 KOMÓREK LOKATORSKICH

Lubelska 14 to wielorodzinny, kameralny 4-piętrowy budynek położony w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Krakowa – Krowodrzy. Inwestycja jest adaptacją przemysłowo-biurowego budynku z pierwszej połowy XX wieku na luksusowe mieszkania. Budowę realizuje firma TK Bud, która nie tylko zadba o solidność i wysoką jakość wykonania inwestycji, ale i zajmuje się jej sprzedażą.

Lokalizacja inwestycji będzie miała ogromny wpływ na codzienną wygodę życia przyszłych mieszkańców. Bliskość Starego Miasta, głównych ośrodków akademickich, wygodna komunikacja z innymi częściami Krakowa oraz dostęp do szerokiego wachlarza usług to główne atuty inwestycji.

W ofercie znajdzie się 15 atrakcyjnych mieszkań o praktycznych i przemyślanych rozkładach. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji balkony, tarasy oraz cichobieżną windę. Dostępne metraże należą do najczęściej poszukiwanych. Zaplanowano mieszkania o powierzchni od 34m2 do 54m2.

Inwestycja Lubelska 14 znajduje się na Krowodrzy, ul. Lubelska 14 (1.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez TK INVEST 2 Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Lubelska 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Lubelska 14 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli TK INVEST 2 Sp. z o.o. Sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 300 do 325 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

-budynek podpiwniczony -konstrukcja nośna słupowo-ryglowa żelbetowa -wypełnienie – ściany z bloczków i pustaków murowanych -ściany zewnętrzne nadbudowy (IVp) z bloczka pianobetonowego YTONG -ściany wewnętrzne międzylokalowe w całym budynku (od Ip do IVp)-pustak betonowy TeknoAmerBlok -ściany na parterze z pustaka ceramicznego klasy KL15 -ściana frontowa nadbudowanej części budynku systemowa aluminiowa -stropy istniejące z płyt kanałowych i płyt korytkowych, z płyt prefabrykowanych oraz żelbetowe monolityczne, -stropy projektowane żelbetowe monolityczne oraz stropy gęsto żebrowe typu Rector

Dach

-dach na tarasach użytkowych i nieużytkowy – płaski stropodach odwrócony o konstrukcji żelbetowej ocieplony styrodurem 20cm. Na częściach użytkowych betonowe płyty tarasowe firmy DASAG TERRAZZO -dach budynku na konstrukcji stalowej, krokwie drewniane pomiędzy belkami stalowymi, pokrycie dachu wg. systemu dachów zielonych firmy ICOPAL

Elewacja

kamień płomieniowany bazalt Black Jack gr. 1,5cm, kondygnacja nadbudowana oraz fragmenty elewacji w strefie parteru – okładzina imitująca drewno z płyt Trespa Meteon Loft Brown, pozostałe ściany tynkowane tynkiem mineralnym cienkowarstwowym

Stolarka okienna

PCV

Drzwi zewnętrzne

-drzwi wejściowe do mieszkania – antywłamaniowe, z jednym zamkiem plus zamek dzienny

Balkony

- płyty balkonowe żelbetowe, prefabrykowane na konstrukcji stalowej. Wykończenie płyt balkonowych płytkami gresowymi

Ściany

-ściany wykończone tynkiem gipsowym, w łazienkach tynki cementowo-wapienne

Sufity

sufity wykończone tynkiem gipsowym, w łazienkach tynki cementowo-wapienne

Parapety zewnętrzne

z blachy ocynkowanej powlekanej

Parapety wewnętrzne

aglomarmur

Instalacje

-instalacja telefoniczna, domofonowa (wideo domofony), internetowa oraz TV. W mieszkaniach przewiduje się skrzynki telekomunikacyjne w których będą instalowane urządzenia teletechniczne np. routery, modemy, switche -instalacja wentylacji mechanicznej -instalacja wodno-kanalizacyjna -instalacja elektryczna -instalacja c.o. oraz woda ciepła użytkowa z MPEC

Ogrzewanie

-centralne ogrzewanie z węzła ciepłowniczego zasilanego z sieci MPEC- grzejniki stalowe płytowe z głowicami termostatycznymi, w łazienkach – grzejniki stalowe, drabinkowe

Wentylacja

mechaniczna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Lubelska 14 zlokalizowana jest zaledwie 1 km od Rynku Głównego , u zbiegu ulic: Lubelskiej i Słomnickiej. Głównymi atutami tej lokalizacji są: -położenie w niewielkiej odległości od centrum – do Rynku Głównego jest ok. 1km; -tereny zielone, które umożliwiają aktywny wypoczynek m.in. Park Kleparski (450m), Park Krakowski (800m); wytyczone ścieżki rowerowe -w sąsiedztwie pełna infrastruktura – sklepy, szkoły, przedszkola

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lubelska 14?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lubelska 14 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Lubelska 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowy Kleparz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lubelska 14 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lubelska 14 znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Policealna Szkoła Projektowania Mody i Stylizacji Ubioru w Krakowie w odległości 40 m, Policealna Francuska Szkoła Wizażu, Stylizacji i Charakteryzacji w odległości 40 m, Crea School Centrum Edukacji Kreatywnej w odległości 40 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lubelska 14 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Falck w odległości 170 m, SOR w odległości 230 m, Przychodnia otolaryngologiczna w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lubelska 14 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lubelska 14 w odległości 300 m znajduje się Fitness, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: